Dominik Wiechowski

Użytkownicy
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Dominik Wiechowski

 • Rank
  Nowy

Additional information

 • Gender
  Mężczyzna / Male
 1. Dominik Wiechowski

  Spadki Fps wywala do pulpitu

  Ta gra tak ma, większośc graczy doświadcza tego problemu.
 2. Dominik Wiechowski

  Gdzie jest 19 ukryte auto?

  Wszystkich aut nie da się odblokować od tak po prostu. Z tego co pamiętam 2 są w Forzathonie., musisz być cierpliwy i czekać aż odpowiedni się pojawi. Przez to gówno nie da rady ukończyć gry na 100% jeżeli nie wstrzelisz się w idealny moment.
 3. Dominik Wiechowski

  Gra się wyłącza podczas grania

  Problem nie leży po twojej stronie. Masz to samo co ja oraz kilku moich znajomych. Wina leży po stronie gry, jak wejdziesz na zagraniczne forum to 60% wątków dotyczy właśnie tego problemu. Jak dotąd nikt nie jest w stanie tego naprawić, a deweloperzy udają, że problemu nie ma i to na pewno wina graczy. Jest to dla mnie po prostu jakaś kpina, że tak na prawdę główny problem tej gry, bug, który uniemożliwia grę nie został spachowany od kilkunastu miesięcy.
 4. Dominik Wiechowski

  Problem z profilem fh3

  Ja miałem tak, gdy chciałem przetestować grę na cracku, zanim kupiłem. Zalogowałem się tam do mojego konta i po kupieniu gry wyskoczył ten błąd. Jedyna opcja na naprawę to założyć nowe konto Xbox.
 5. Dominik Wiechowski

  Problem z kontrolą rodzicielską w online FH3

  Miałem to samo, chciałem być uczciwy i podałem prawdziwą datę urodzenia. Wyjścia są 2: albo czekasz aż będziesz miał 18 lat (według daty urodzenia, jaką podałeś), albo utworzysz nowe konto, lub (najlepsze wyjście) utworzysz nowe konto, z datą urodzenia wskazująca na to, że masz 18 lat, dodasz twoje główne konto jako dziecko i z nowo założonego konta wyłączysz wszystkie ograniczenia. Ja tak zrobiłem i wszystko działa prawidłowo, jak coś to dzwoń na infolinię Microsoft, tam ci wszystko szczegółowy wytłumaczą.