FTP Goliath

Manager
 • Content count

  112
 • Joined

 • Last visited

 • Country

  Poland

Community Reputation

11 Zadowalająca

About FTP Goliath

 • Rank
  Stały użytkownik
 • Birthday 07/23/1991

Contact

 • Location
  Jaworzno
 • Xbox LIVE
  FTP Goliath

Additional information

 • Name
  Adrian
 • Gender
  Mężczyzna / Male

Recent Profile Visitors

1,898 profile views
 1. FTP Goliath

  Pilne

  www.otomoto.pl ale polecam też dom aukcyjny w grze
 2. FTP Goliath

  Problem z Forzą Horizon 4

  Paaaanie kochany. Sam Pan zdiagnozował swój problem. P R O C E S O R ! ! ! Zdecydowanie za słaby do tego GPU, zdecydowanie za słaby do jakiegokolwiek GPU do grania. Co do zasilania GPU. Możesz zrobić zdjęcie jak to wygląda?
 3. FTP Goliath

  Błąd podczas przyspieszenia McLaren Senna

  Coś mi mówi, że grasz na piracie bo ludzie raportowali ten problem ~2 lata temu, a w międzyczasie wyszedł patch, który to naprawia.
 4. FTP Goliath

  Goliat

  Setupy pobierasz w grze
 5. FTP Goliath

  Problem z kierownicą thrustmaster t100

  Twoja kierownica nie znajduje się na liście obsługiwanych kierownic w FH4. https://support.forzamotorsport.net/hc/en-us/articles/360001984148-FH4-Supported-Wheels-and-Devices
 6. FTP Goliath

  Drift

  Na YT masz od groma poradników jak budować driftowe setupy. P.s. nie zakładaj dwóch takich samych tematów
 7. FTP Goliath

  Aukcję

  Musisz wbić wyższy poziom twórcy malowań i/lub tunera. Nie pamiętam czy oba się podczas liczą czy tylko ten pierwszy. Edit Jednak nie. Twoje malowania lub tuningi muszą zostać pobrane 50 000 razy żebyś mógł wystawiać samochody za 20 milionów.
 8. FTP Goliath

  Jazda próbna w FM7

  W jeździe próbnej w opcjach jako grupa samochodów musisz ustawić "Dowolne".
 9. FTP Goliath

  Forza Horizon 4 problem z otworzeniem gry

  Nie wiem jakich sztuczek ktoś użył żeby pominąć ten błąd, ale sam widzisz, że na ustawieniach very low ma w porywach 30 fps. To jest niegrywalne już po prostu. Ten laptop nie jest do grania chyba, że mówimy o jakichś starszych tytułach.
 10. FTP Goliath

  Forza Horizon 4 problem z otworzeniem gry

  Proszę Pana, Radeon R7 360 to zdecydowanie nie to samo co R7 M360 także tego... Filmik jest zrobiony na PC więc dochodzi do tego jeszcze normalny procesor, a nie niskonapięciowy, który przy pierwszym mniejszym stresie będzie obniżał traktowanie. Na dodatek zapewne masz 8 GB ramu, a w testowej maszynie jest 16 GB.
 11. FTP Goliath

  Forza Horizon 4 problem z otworzeniem gry

  Kurde gdzie nie patrzę to ta grafa robi max 30 fps na very low także tego... Sam widzisz, że nawet gra Ci komunikuje, że twoje GPU jest niekompatybilne z tą grą. Rozwiązanie? Komputer spełniający wymagania sprzętowe FH4. Spróbuj może zaktualizować sterowniki gpu i być może to ruszy.
 12. FTP Goliath

  Aukcje

  Jak wejdziesz do domu aukcyjnego to na dolnej belce powinieneś mieć napisane jaki klawisz jest przypisany do filtrów/sortowania i do wyszukiwania. Nie mam tego jak sprawdzić teraz. Zacząłem mieć wątpliwości czy faktycznie nie da się wyszukiwać w domu aukcyjnym po autorze ogłoszenia
 13. FTP Goliath

  Aukcje

  Są takie opcje sortowania jakie widzisz w domu aukcyjnym.
 14. FTP Goliath

  Aukcje

  1. Nie da się wyszukiwać samochodów w domu aukcyjnym po gamertagu sprzedającego. 2. Nie można przekazać innemu graczowi swoich kredytów.