UMP Hornet

Community Manager
 • Content count

  1,047
 • Joined

 • Last visited

 • Country

  Poland

Community Reputation

24 Zadowalająca

1 Follower

About UMP Hornet

 • Rank
  PRO
 • Birthday 12/19/1990

Contact

 • Location
  Wrocław
 • Xbox LIVE
  FTP Hornet

Additional information

 • Name
  Oskar
 • Gender
  Mężczyzna / Male
 • Driver license
  Profesjonalna

Recent Profile Visitors

3,023 profile views
 1. UMP Hornet

  Wyniki Wyścigów / Race Results

  Round 5 - Monza Race 1 Race 2
 2. UMP Hornet

  Klasyfikacje / Standings

  Round 4 update
 3. UMP Hornet

  Na dobry początek.

  jedyne co mogę powiedzieć to, że mi się nie podoba. a dlaczego? bo nie jestem fanem modyfikacji, chyba że typowo torowych, to raz (wiem że w podpisie mam S2000 po modach ale to było robione na wyścigowego Spoona) a dwa nie jestem fanem audi. Lakier też jakiś taki niepasujący. Czarne felgi gubią się w nim.
 4. UMP Hornet

  Wyniki Wyścigów / Race Results

  Round 4 - Virginia Race 1 Race 2
 5. UMP Hornet

  Czasy okrążeń.

  w jeździe próbnej nie zapisują się nigdzie czasy okrążeń. Jedynie gdy sobie jedziesz jazdę próbną to pokazuje Twój aktualny najlepszy czas okrążenia tej sesji
 6. UMP Hornet

  Pilne

  no to albo musisz polować i czekać aż ktoś wrzuci, albo musisz czekać aż twórcy gry dadzą te samochody do wygrania w playlistach
 7. UMP Hornet

  Kary / Penaltys

  Round 3 Race 1: Race1sm - 5s kary za przekroczenie linii wyjazdowej z pitstopu. @ARP Hejkum - 10s kary za przekroczenie linii wjazdowej oraz wyjazdowej z pitstopu. @Bonq07 - 5s kary za przekroczenie linii wyjazdowej z pitstopu. @LukaszRei - 5s kary za przekroczenie linii wjazdowej do pitstopu. Race2: @LESIO PL (PL LESIO) - brak wszystkich wymaganych etykiet oraz naklejek w malowaniu -5pkt. @Bonq07 - 5s kary za przekroczenie linii wyjazdowej z pitstopu.
 8. UMP Hornet

  Suzuka

  Poszkodowany / Victim: UMP Hornet Sprawca / Perp: LeitgebeRX Okrążenie / Lap: 2 Lobby: 1 Opis incydentu / Incident description: Na ostatnim zakręcie LeitgebeRX wjeżdża w mój zderzak przez co wpadam bokiem w alejkę dojazdową do pitstopu i blokuję się między barierkami.
 9. UMP Hornet

  Wyniki Wyścigów / Race Results

  Round 3 - Spa-Francorchamps Race 1 Race 2
 10. UMP Hornet

  Kary / Penaltys

  Round 2 Malowania: @LESIO PL (PL LESIO) - brak wszystkich wymaganych etykiet oraz naklejek w malowaniu - -5pkt za wyścig 1 i 2 @TituLeitgeberek (LeitgebeRX) - brak etykiety z numerem startowym na masce - -1pkt za wyścig 1 i 2 Proszę poprawić malowania do wymaganych w regulaminie przed następną rundą.
 11. UMP Hornet

  Wyniki Wyścigów / Race Results

  Round 2 - Silverstone Race1 Race 2
 12. UMP Hornet

  Kary / Penaltys

  Round 1 Ostrzeżenia za malowania: @M0RC1NUS ( UMP MARTIN)- za duże etykiety z numerem startowym,, @Papaya Sparta (URT Papaya) - a duże etykiety z numerem startowym, brak etykiety na masce, brak naklejki "pirelli" na zderzaku przednim, @Olek005 (FormulaSloth104) - za duża naklejka "pirelli" na zderzaku przednim, @Brzezina78 (BrzezinA1978) - za duże etykiety z numerem startowym, brak etykiety na masce, brak naklejki "pirelli" na zderzaku przednim, MaD GancF188 - brak etykiet z numerem startowym, @LESIO PL (PL LESIO) - brak wszystkich wymaganych etykiet oraz naklejek w malowaniu, @Bonq07 - za duże etykiety z numerem startowym, zła naklejka "forza motorsport polska" na tylnym zderzaku. Z pierwszą rundę osoby powyżej dostają ostrzeżenia. Proszę poprawić malowania do wymaganych w regulaminie przed rundą drugą. Po rundzie drugiej będą kary za braki bądź błędy. Incydenty Wyścig 2: "Incydent z Turboboost5570 / #570 / pierwsze okrążenie - wiem że już było to analizowane, ale proszę o komentarz tej "kontry" na pełnym skręcie w mój tył." - Brak kar (ciężko jest tu cokolwiek stwierdzić, ponieważ na powtórce samochody przejeżdżają przez siebie dzięki jakimś lagom i nie da rady ocenić co się faktycznie wydarzyło), FormulaSloth104 / #7 / pierwsze okrążenie - ewidentny brak dohamowania; praktycznie wjazd na pełnej w ekipę - @Olek005 (FormulaSloth104) 5s kary, MaD GancF188 / #88 / szóste okrążenie - niby nie utrzymałem wewnętrznej linii, ale kolega wykonał ten manewr bardzo nieostrożnie i po prostu wbił się we mnie - byłem przed nim, nie widziałem go, moim zdaniem powinien hamować - MaD GancF188 5s kary, Tuneleiro / #37 / ostatnie okrążenie - zgłaszam sam siebie - ŁukaszRei #93 powinien był skończyć ten wyścig przede mną - @Tuneleiro 5s kary.
 13. UMP Hornet

  LOGITECH G25

  Na liście obsługiwanych kierownic przez FH3 nie ma G25 jednak powinna ona działać bez problemu. z tego co widzę w grze można spokojnie zbindować sobie każdy przycisk oraz gra wykywa G25 więc ciężko cokolwiek Ci doradzić. Spróbuj zaktualizować sterowniki w aplikacji logitech tutaj znalazłem jakieś ustawienia
 14. UMP Hornet

  Błąd podczas uruchamiania gry

  Spróbuj odinstalować grę, wejdź do microsoft store i zainstaluj ją raz jeszcze stamtąd
 15. UMP Hornet

  Witam Wszystkich

  Witamy w naszym skromnym gronie ;]