M0RC1NUS

Użytkownicy
 • Content count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About M0RC1NUS

 • Rank
  Użytkownik

Contact

 • Location
  Poznań
 • Xbox LIVE
  UMP MARTIN

Additional information

 • Name
  MARCIN
 • Gender
  Mężczyzna / Male

Recent Profile Visitors

332 profile views
 1. M0RC1NUS

  Nagroda Fair Play

  1. Awrexas IG - zawsze pomocny przy setupie. Nagrywa hot lapy i pokazuje, jak być szybszym. A w samym wyścigu z chirurgiczną precyzją wymija nie tylko rywali, ale i dublowanych kierowców. 2. UMP Hornet- możesz jechać z nim zderzak w zderzak przez cały wyścig i masz pewność, że nie zrobi nic głupiego. Walczy zdecydowanie, ale zawsze w granicach przepisów.
 2. M0RC1NUS

  Rejestracja / Registration

  TEAM: BONKERS FTP M0RC1NUS / 91 / PL / Hosting: YES Bonq07 / 707/ PL / Hosting: NO
 3. M0RC1NUS

  Zapisy

  M0RC1NUS - Ford Sierra Cosworth/ Mercedes-Benz 190E
 4. M0RC1NUS

  Problemy techniczne

  Czy komuś udało się zagrać w gta online? U mnie jest tak, że wczytuje się motyw z parkingu na którym podjeżdża do mnie jakiś koleś samochodem i wtedy włącza się "oczekiwanie na pozostałych graczy" i trwa to w nieskończoność... nawet wyjść się normalnie z tego nie da tylko do interfejsu xbox trzeba wychodzić. Mam nadzieję, że szybko się ogarną
 5. M0RC1NUS

  M3PL Puchar GT - Organizacja i zapisy

  M0RC1NUS / Lamborghini West Yokohama Gallardo LP560-4
 6. M0RC1NUS

  Dyskusja ogólna

  Ja dzisiaj mogę być najwcześniej o 21:45 najwyżej pojadę bez kwalifikacji z ostatniej pozycji pytanie czy w ogóle ludzie wyścig się odbędzie? Jeżeli kilka osób potwierdzi, że jadą dzisiaj to wrócę wcześniej z pracy, żeby być na 21:30
 7. M0RC1NUS

  M3PL Puchar GT - Organizacja i zapisy

  Jest wyścig w tą sobotę?
 8. M0RC1NUS

  Różne pytania dotyczące FM4

  Dzięki za rady wybrałem właśnie gallardo i ten Porsche pack. Faktycznie gallardo doskonale trzyma się drogi i świetnie skręca zobaczymy jak sobie nim poradzę w sobotę!
 9. M0RC1NUS

  M3PL Puchar GT - Organizacja i zapisy

  Ja zmieniam samochód na Lamborghini West Yokohama Gallardo LP560-4
 10. M0RC1NUS

  Różne pytania dotyczące FM4

  Ja mam pytanie dotyczące DLC. Dysponując 2100 msp jakie dlc najlepiej wybrać, żeby samochody przydały się do wyścigów w klasie r3 i a ? Planuję wybrać Porsche pack za 1600 msp i potem pojedyncze samochody. Zastanawiałem się nad corvette racing zr1 ta z r3 i gallardo yokohama z r3. Jak porównujecie te dwa samochody do takich jak bmw m3 gt2 albo ford gt z r3 czy ferrari f430 gt rising competizzione?
 11. M0RC1NUS

  M3PL Puchar GT - Organizacja i zapisy

  M0RC1NUS / BMW M3 GT2
 12. M0RC1NUS

  Dyskusja ogólna

  Pierwszy zakręt pierwszego wyścigu na Suzuce
 13. M0RC1NUS

  M3PL Puchar GT - Organizacja i zapisy

  Forma wyścigu na 25 okrążeń moim zdaniem się sprawdza mimo tego, że w wyścigu wystartowało 8 osób i po kilku okrążeniach 2 wywaliło, to nikt nie mógł narzekać na nudę (no może poza Imperatorem, który musiał wpaść w trans ). Organizacyjnie jest to bardziej uporządkowane, bo dwa krótsze wyścigi w rzeczywistości trwałyby dłużej i mniej byłoby ścigania, a więcej siedzenia w lobby. Przy takiej długości wyścigu, nawet popełniając drobny błąd, można odrobić straty. Przy czystej jeździe (a tak wczoraj było) mniej jest elementu przypadkowości niż w krótszych wyścigach. Natomiast, jeżeli niska frekwencja wynikała właśnie z tej formuły wyścigu to pewnie lepiej będzie powrócić do 2 krótszych Jakie są wasze opinie ? Poniżej zamieszczam zdjęcie z początku wyścigu:
 14. M0RC1NUS

  Dyskusja ogólna

  Ja w sobotę do 16 będę w pracy więc dzisiaj dla mnie o 20 najlepiej