Don Tasso

Zasłużeni
 • Content count

  420
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

1 Follower

About Don Tasso

 • Rank
  Dyrektor ds. wszelakich
 • Birthday 07/19/1986

Contact

Additional information

 • Name
  Pan Bartosz
 1. Don Tasso

  Problemy techniczne

  Danteze ma dokładnie ten sam problem. Ja odpaliłem GTA Online w dniu premiery rano i mimo drobnych problemów (np przezroczysta postać- chodzący pistolet) udało mi się zagrać, potem już było ok. Czasem są problemy z "chmurą R*", ale po 2-3 razach można już grać. R* musi duuużo naprawić.
 2. Temat z dyskusją dotyczącą grupy Polish Terror Crew w świecie GTA V (GTA Online).
 3. Polish Terror Crew [PLTC] Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy w GTA V - Online! Napady na banki, kradzieże, rozwałka... i wspólne picie w apartamencie Konto na Rockstar Social Club możesz utworzyć tutaj: https://socialclub.rockstargames.com/signup Następnie połącz swoje konto z gamertagiem Xbox360. Prośbę o dodanie do grupy PLTC proszę kierować na Social Club do mnie: DonTasso Link do naszej grupy: http://socialclub.rockstargames.com/crew/polish_terror_crew/hierarchy Hierarchia grupy Polish Terror Crew: [nazwa Social Club, (gamertag xbox360) ] Crew Leader- DonTasso (Don Tasso) Commissioners - Danteze (Danteze) Lieutenants- Imp360 (Imperator360) representatives - muscle - Aktualnie poszukujemy reprezentanów i mięśniaków. Zapraszamy do wspólnej zabawy! Jeśli nie wiesz jak założyć konto, masz inne pytania- pisz na PW lub GG. GTA- Online rusza już 1 października. Temat będzie uaktualniany.
 4. Don Tasso

  Problemy techniczne

  Ja swojego dziadka Premium sprzedałem w zeszłym roku, mam Xboxa Slim i na szczęście nie mam żadnych problemów z grą, wszystko chodzi płynnie, mimo zainstalowania na pendrive. Twoja konsola jest już wystarczająco wysłużona Danteze- daj jej trochę odsapnąć na emeryturze Co do gry- czekałem pięć lat i się nie zawiodłem, pełna rewelacja (też troszkę narzekam jedynie na zbyt arcadowy model jazdy, jakby z włączoną trakcją każde auto, ale da się przeboleć). Utworzyliśmy z Danteze grupę na Social Club`ie i zapraszamy wszystkich do wspólnego grania, ale o tym niebawem w innym temacie.
 5. Don Tasso

  GTA V: Oficjalne Screeny od R*

  Kolejna porcja screenów (23.08.2013)
 6. Don Tasso

  GTA V: Oficjalne Screeny od R*

  Najnowsze screeny. Robią niesamowite wrażenie!
 7. Don Tasso

  GTA V: Oficjalne Screeny od R*

  Najnowsze screeny z 29.07.2013r:
 8. Don Tasso

  GTA V: Oficjalne Screeny od R*

  Oto najnowsze, dzisiejszy screeny:
 9. Don Tasso

  GTA V: Oficjalne trailery od R*!

  W dniu dzisiejszym pojawił się pierwszy oficjalny gameplay z GTA V!
 10. Don Tasso

  Nasze samochody - zdjęcia

  Zrobiła się w końcu ładna pogoda, więc postanowiłem zrobić kilka fotek mojemu małemu przecinakowi. Przed Wami dwie, całkowicie odmienne
 11. Don Tasso

  GTA V: Oficjalne Screeny od R*

  11.06. na oficjalnym blogu PlayStation pojawiły się nowe screeny GTA V
 12. Zapraszamy do ogólnej dyskusji o grze FM5. Znalazłeś ciekawą informację, chcesz coś skomentować- to temat dla Ciebie.
 13. Don Tasso

  Don Tasso Photography Inc.

  Dzięki chłopaki Kolejna, krótka sesja. Na następną tym razem niestety trochę poczekacie Ferrari 288 GTO Czas na małą wycieczkę po włoskim miasteczku. Nie to nie niedziela i nie wracam z kościoła (w tle) A może pocztóweczka? Troszkę detali jeszcze nikomu nie zaszkodziło Patrzcie i podziwiajcie- oto 288 GTO! Do następnego
 14. Don Tasso

  Galeria Paqita

  Dobry powrót, kilka fotek naprawdę niezłych!
 15. Don Tasso

  Don Tasso Photography Inc.

  Witajcie rodacy! Po ponad roku (naprawdę?) postanowiłem uraczyć Was porcyjką nowiuteńkich fotuni! Wiem, że tęskniliście za moimi wspaniałymi zdjęciami z Waszej ukochane gry wyścigowej. Jak zwykle (albo prawie zwykle) bedą czaaaaaarno-biaaaaałe. Znowu hameryka. Nie moja wina, że tak mnie inspirują hamburgerowe auta, szczególnie te sprzed 40-50lat. Jak wyszło? Ocenisz sam i zostawisz oczywiście komentarz. Miejmy nadzieję, że na następną sesję nie będziecie musieli czekać kolejnego roku, ale tak to jest już z tymi artystami... muszą mieć wizję. Oldsmobile 442 PS. Nie, ta fota nie jest "przepalona"