• 0

  Prezentacja Forzy 6 oraz Forza Garage

     (0 reviews)

  UMP Danteze

  Gamescom jeszcze trwa, ale najważniejsze tematy związane z Forza Motorsport 6 zostały już poruszone. Dużo światła na menu oraz system rozgrywki rzucił Dan Greenawalt w prezentacji jaką przeprowadził na targach. Nie da się nie zauważyć podobieństwa menu z tym jakie posiada Forza Horizon 2. Pozostajemy dalej przy kafelkach, które rozmieszczone są przejrzyście oraz górnych zakładkach, dobrze znanych z FH2. Porównując wygląd menu do poprzedniej edycji gry, można wyjść z założenia, że to z "piątki" wygląda po prostu biednie.

  Poza menu Dan pokazał również system rozgrywki sieciowej zwanej ligami. Będzie to nowość w serii i pozwoli nam brać udział w specjalnie dopasowanych zawodach do naszych umiejętności. Czy przez to przestaniemy trafiać w lobby na osoby, które mają gdzieś czystą rywalizację? Mamy nadzieję, że w końcu tak będzie. Pełną prezentację można obejrzeć na poniższym filmie.

  W ostatnich Turn 10 zaprezentował nam niemal pełną listę samochodów, jakie ujrzymy z Forza Motorsport 6. Dokładnie wczoraj potwierdzony został bolid F1 z 2015 roku, jest nim Lotus E23. To prawdziwa gratka dla fanów F1, którzy nie będą musieli zasiadać za bolidem używanym we wcześniejszych sezonach. Na szczególną uwagę zasługują również samochody z serii WTCC, BTCC, STCC, które na pewno zostaną wykorzystane przez Forza Motorsport Polska do organizacji lig. Pełna lista samochodów znajduje się w poniższym linku.

  Pełna lista ukazanych dotychczas samochodów.

  Autor: Marcin Piekarz (Danteze)

  0


  User Feedback

  There are no reviews to display.