• 0

  Polish Masters Championship GT3 (PL)

     (0 reviews)

  UMP Danteze

  Zgodnie z maksymą "nowy rok, nowe wyzwania", wspólnie z MaD Racing prezentujemy ligę Polish Masters Championship GT3, która będzie jednocześnie Mistrzostwami Forza Motorsport 7. Jak już zapewne się domyślacie, rywalizować będziemy w samochodach klasy GT3. Do wyboru mamy osiem marek wiodących producentów takich jak BMW, Mercedes czy Porsche. Liga będzie podzielona na osiem rund na najsławniejszych torach wyścigowych rozsianych po całym świecie znanych między innymi z serii F1 i V8 Supercars. Tytułu mistrza z poprzedniego sezonu będzie bronił UMP Hornet. Czy komuś uda się odebrać mu koronę najlepszego polskiego kierowcy Forza Motorsport? Odpowiedz na to pytanie poznamy pod koniec maja na torze Daytona. Do rywalizacji poza teamem United Motorsport Poland, którego barwy reprezentuje Hornet, dołączy Alpina Racing Poland oraz młode zespoły  Silesian Racing Team i Drunk Summer Quest Racing.  Środowisko drużynowe w naszym kraju stale się rozrasta co niewątpliwie da nam więcej pikanterii w rywalizacji między zespołami. Każdy z wyścigów będzie transmitowany na żywo przez profesjonalnego streamera a w przerwach między wyścigami gwarantujemy szereg atrakcji takich jak wywiady oraz skróty z poszczególnych rund.

  Pierwszy wyścig PMC GT3 odbędzie się 7 lutego na japońskim torze Suzuka. W trakcie całego sezonu będziemy mieli trzy sesje treningowe, na których będziemy mogli dopracować ustawienia samochodów oraz porozmawiać na temat zbliżających się wyścigów. Przed każdą rundą będą przeprowadzane od czwartku do niedzieli sesje kwalifikacyjne w takich godzinach aby każdy mógł dopasować do nich swój wolny czas. Sesje będą trwały 15 minut i każdy z kierowców będzie miał możliwość uczestnictwa w tylko jednym z wybranych terminów. Ostatnia sesja kwalifikacji odbędzie się w niedziele o godzinie 18:30, czyli tuż przed zaplanowanym na 19:00 wyścigiem.  Dodatkowo prosimy wszystkich o obecność na sesjach wcześniejszych aby usprawnić i przyspieszyć system rozgrywki.

   

  JRKdIeq.png

  Wyścigi transmitować i komentować na żywo będzie MaD Rojek, Wielbiciel sportów motorowych, a przede wszystkim Formuły 1, w wolnych chwilach zapalony gracz, gdzie dla przyjemności transmituje swoje poczynania z rozgrywek. Z tych dwóch pasji przy powstawaniu MaD Racing w lutym 2020 roku, dołączył do organizatorów ligi jako komentator F1, chcąc zdobywać nowe doświadczenie. Obecnie poszerza swoją listę transmitowanych gier o Forze Motorsport. Jego pasja i zdobyte doświadczenie sprawi, że liga PMC zostanie wyniesiona na zupełnie nowy poziom, jaki nie był do tej pory prezentowany w naszym kraju.

  Poniżej prezentujemy pełny terminarz sezonu łącznie z zaplanowanymi sesjami treningowymi:

  07.02 19:00 CET - Polish Masters Championschip - GT3 - Round 1 (Suzuka)
  14.02 21:00 CET - PMC Test Day
  28.02 19:00 CET - Polish Masters Championschip - GT3 - Round 2 (Indianapolis)
  14.03 19:00 CET - Polish Masters Championschip - GT3 - Round 3 (Bathurst)
  28.03 19:00 CET - Polish Masters Championschip - GT3 - Round 4 (Sebring)
  04.04 21:00 CET - PMC Test Day
  11.04 19:00 CET - Polish Masters Championschip - GT3 - Round 5 (Nurburgring GP)
  25.04 19:00 CET - Polish Masters Championschip - GT3 - Round 6 (Catalunya)
  02.05 21:00 CET - PMC Test Day
  09.05 19:00 CET - Polish Masters Championschip - GT3 - Round 7 (Spa-Francorchamps)
  23.05 19:00 CET - Polish Masters Championschip - GT3 - Round 8 (Daytona)

  Podobnie jak miało to miejsce w poprzednim sezonie kierowcy będą mogli tworzyć drużyny w których będzie mogło startować maksymalnie trzech kierowców. Zapraszamy do zapisów nowych jak i doświadczonych kierowców. Wszystkim oferujemy wsparcie i gwarantujemy opiekę nad nowymi kierowcami. Wszystkie niezbędne informacje oraz regulamin znajdują się w dziale ligowym na naszym forum PMC w języku polskim oraz angielskim. Stworzyliśmy również grupę na facebooku, gdzie będziemy zamieszczać wyniki oraz najświeższe informacje, również tutaj można zapisać się do ligi. Dodatkowo zapraszamy na serwer na Discordzie, gdzie znajdziecie szereg niezbędnych informacji o lidze. Dla uczestników przewidujemy nagrody o wartości około 2500 zł, kwota ta wzrośnie po włączeniu się do ligi dodatkowych sponsorów.

  Nagrodą główną ufundowaną przez Playseat Polska jest fotel Puma Active Gaming Seat.

  Sponsorzy nagród: Playseat Polska, Royal Rent Service, CarTests, Eseltech, Gamefinity, Micha Się Cieszy oraz Forza Motorsport Polska
  Patroni medialni: Microsoft oraz CarTests.

  Autor: Marcin Piekarz

  0


  User Feedback

  Create an account or sign in to leave a review

  You need to be a member in order to leave a review

  Create an account

  Sign up for a new account in our community. It's easy!

  Register a new account

  Sign in

  Already have an account? Sign in here.

  Sign In Now

  There are no reviews to display.

 • Upcoming Events

  • 0
   20 September 2021 08:00 PM
   Until 09:30 PM

 • Popular Contributors

  Nobody has received reputation this week.

 • Who's Online (See full list)

  There are no registered users currently online

 •  

  Rd0S4jr.png


  Rd0S4jr.png

  Rd0S4jr.png


  Rd0S4jr.png