• 0

  Forza Motorsport Polska & MaD Racing

     (0 reviews)

  UMP Danteze
  Początek roku i pierwsze rewelacyjne wieści! Rozwój sceny e-sportu w naszym kraju jest dla nas bardzo ważny, dlatego postanowiliśmy połączyć siły z MaD Racing, aby stale i wspólnie podnosić jej jakość. Nasze doświadczenie w kreowaniu i zarządzaniu eventami pomogą nam przenieść nasze ligi i turnieje na zupełnie nowy poziom, a już niebawem poznacie szczegóły pierwszego wspólnego dużego eventu.
   
  Jeśli jeszcze nie spotkaliście się z MaD Racing oraz MaD Players, to poniżej prezentujemy ich działalność.
   
  MaD Players to powstała w 2015 roku społeczność graczy, którzy oprócz czystej rozrywki szukają w grze emocji płynących z rywalizacji. Na przestrzeni kilku lat wielopłaszczyznowa działalność MaD udowodniła, że do każdego nowego projektu podchodzą z pełnym zaangażowaniem i rzetelnością. I tak powstał projekt MaD Racing.
  Działalność w ramach MaD Racing rozpoczęto od organizacji ligi w oficjalnych grach F1, która w ciągu kilku miesięcy stała się największą i według wielu najlepiej przygotowaną od strony technicznej ligą tego typu o charakterze międzynarodowym na platformie Xbox w Polsce. Plany rozwoju projektu na najbliższy okres obejmują rozszerzenie gamy gier oraz obsługiwanych przez ligę platform.
   
  Zapraszamy na Discorda, gdzie znajdziecie wszystkie organizowane ligi i eventy:
  https://discord.gg/Czet4YbQ
   
  Autor: Marcin Piekarz
  0


  User Feedback

  Create an account or sign in to leave a review

  You need to be a member in order to leave a review

  Create an account

  Sign up for a new account in our community. It's easy!

  Register a new account

  Sign in

  Already have an account? Sign in here.

  Sign In Now

  There are no reviews to display.