Best Design / Najlepsze malowanie ?
0

2 posts in this topic

KONKURS jak się patrzy obudzcie się i pędzle w dłoń a wyobraznia w ruch nagroda czeka.

Kolejny dzień uff ale ciężko idzie mi to pisanie, za oknem jesień, już prawie zima a tu nic się nie dzieje. Nasze forum jest jakby opustoszałe.

Każde kolejne zdjęcia na forum to powielone projekty, kopie, w tym moje własne, kilka nieśmiałych propozycji na autorskie malowania.

Jak wy kocham motorsport i lubię tę grę która nam go tak bardzo przybliża.

Niestety ze smutkiem jak większośc z moich kolegów redaktorów obserwuję wasz spadek zainteresowania czymkolwiek.

Nie komentujecie swoich wpisów i projektów, ilość zdjęć do konkursu jest minimalna. Nie chodzi mi o to żeby się obrażac nawzajem, ale czesto robimy coś i nie mając odzewu wydaje nam się że robimy postępy a tu nic.

Dlatego ogłaszam wszem i wobec KONKURS na malowanie fantazyjne ( dowolne ) macie czas dokładnie do 6.12.2011 wyłonimy zwycięzce na podstawie głosowania w takiej samej formule jak Photo Competition.

Najpierw zdjęcia do mnie na email [email protected] potem usunąć z własnej witryny i czekać co powiedzą inni.

Zeby was dodatkowo zmotywować przeznaczam z własnych srodków

1 000 000 cr w grze. Wygraną otrzyma osoba wybrana w głosowaniu trwającym jeden tydzień. Zapraszam wszystkich obudzcie się i pokażmy swiatu co to Polish Forza Community, oddawajmy głosy na nasze projekty od tego jest Witryna dla każdego kto wystartuje dodatkow zestaw grup związanych z naszym Forum ;). pędzle w dłoń artyści.

Pierwsze fotki, jak napisałem prosiłem o wysyłanie pojedynczych zdjęć ale już w tej chwili są projekty które wymagają dwóch fotek, ankieta będzie otwarta 6 więc narazie prosze o oglądanie ale nie komentowanie:

Zapraszam do oglądania

praca 1:

konkurscivicr.jpg

konkurscivicr4.jpg

praca:2

98629022.jpg

aaaaadc.jpg

Edited by Ralf Dragon

Mamy już dwie prace czekamy na minimalne 5 prac, jeżeli mam oceniać wstępnie jest skromnie nawet bardzo, aczkolwiek pomysłowo i estetycznie, zobaczymy jak będzie dalej pamiętajcie czas na zgłoszenia do 6 grudnia.

1 000 000 cr in game czeka na zwycięzce a każdy uczestnik w prezencie odemnie otrzyma zestaw grup związanych z naszym forum.

Post został wypromowany jako artykuł