Wielki wątek przywitań
1 1

212 posts in this topic

Cześć wszystkim :)

Nazywam się Łukasz, rocznik '85 :) Wyścigi samochodowe zawsze były blisko mnie, jeszcze będąc nastolatkiem, pisałem recenzje gier na raczkujące wtedy strony www czy prowadziłem kącik "Porsche vs Ferrari" na płycie CD-Action ;). Mimo że życie mocno pokierowało mnie w motocyklową stronę motoryzacji, to wirtualnie zawsze wolałem auta. Bezapelacyjnie moją ulubioną grą jest Sega Rally z 1995 roku, którą to regularnie ogrywam na poczciwej Sedze Saturn i mimo że ma już na karku 25 lat dalej jest dla mnie fenomenem, który wyprzedził swoje czasy. Kto wie, może kiedyś stanie u mnie pełnowymiarowy arcade... Posiadam zarówno PC, jak i XboxaX, a po ostatnich przymiarkach i zagłębianiu tematu żona podejrzała i robiąc mi miłą niespodziankę, zakupiła G920 z shifterem. Większość czasu spędzałem z padem w ręku przy Forzy 7, ale dopiero granie na kółku pozwoliło w pełni docenić tą piękną część :) Oprócz Forzy siadam też często do ACC które jest naprawdę rewelacyjne :) Jestem typem zajawkowicza, więc planuje troszkę pomęczyć na forum :) Ze względu na półtoraroczną córkę czas bywa ograniczony, ale nie jest tak źle ;)

Pozdrawiam serdecznie i lets race! :)

Siema Wszystkim ✌️ PawelXO 

Gram na Xbox One X + Logitech G920 

Forza Motorsport 6 

Forza Motorsport 7 

FORZA HORIZON 4

Assetto Corsa (jak by ktoś chciał) 

Cześć, to mój pierwszy post na forum. Drugim będzie prośba o pomoc :hyper:.

Później będę Was męczył w dziale /tuning mechaniczny/. Pozdrawiam. 

Witam, nazywam się Mateusz, dołączam bo poziom kultury kierowców w publicznym multi Forzy 7 powoduje u mnie myśli samobójcze. Miło było odkryć, że istnieją miejsca w których wygląda to inazcej :)