Wielki wątek przywitań
1 1

212 posts in this topic

Witam, mam na imie Krzysztof rocznik 72. Na wasza stronke trafilem dzieki info od Ralfa. W FM4 gram od premiery i aktualnie chyba tylko w to gram na powaznie. Przyznam, ze gra wciagnela mnie mocniej niz sie spodziewalem gdyz z FM3 bylo zupelnie inaczej. Licze, ze strona bedzie sie szybko rozwijala i bedzie mozliwosc uczestnictwa w profesjonalnie zorganizowanych (czytaj kulturalnych i fairplay) turniejach czy tez ligach, takich jak zapowiada sie Puchar KIA do ktorego juz sie zapisalem :)

sorki za brak polskich znakow w moich postach (brak PL klawiatury w pracy)

Czesc. Mam na imie Dawid rocznik 82. Pasjonuje sie fotografia motoryzacyjna oraz grzebaniem przy mojej Hondzie Civic ;) Jestem nowa twarza na scenie Forzy i przywialo mnie tu az z Quake'a 3 ;]

Witam mam na imię Maciej rocznik 85. Forza Motorsport 2 była moją pierwszą grą na x360 i tak już się przyjaźnimy od 6lat. Na wasze forum trafiłem zupełnym przypadkiem jakiś czas temu, ale dopiero teraz postanowiłem się bardziej udzielać. Jeżdżę wszystkimi klasami aut, na kierownicy z wyłączonymi pomocami, jedynie od linii pomocniczej na zakrętach nie mogę się odzwyczaić. Zdaża mi się malować auta, ostatnio coraz częściej, w ustawieniach nie jestem najlepszy.

Witam wszystkich. :>

Jestem Ĺukasz, kocham auta, szczególnie haci (takie moje zdrobnienie od AE86 :)), Imprezę GC8 i Ferkę 512TR.

Uwielbiam drift w downhillu w nietuningowanej haci. :D

Co do Forzy to gram na Fanatecu GT2, z wyłączonymi asystami (poza autami z klas R i tymi bardzo narowistymi jeśli się ścigam :)).

Pozdrawiam

Witam wszystkich. Na imię mi Ksawery. Przybyłem tu z Gran Turismo 5, gdzie online gram od premiery :). Pomyślałem, że czas coś zmienić i zakupiłem X360 oraz Forza 4. Narazie męczę się padem na symulacji bez asyst, ale już myślę o wymianie mojej kierownicy Logitech G25 na Fanatec CSR :).

Edited by Ksawery

Cześć

Na imie mam Tomek jestem z Gdańska w forze gram od drugiej jej części na forum zarejestrowany jestem tez juz kilka lat i byłem pewny że juz się tu wpisywałem jednak jak widzę cos mi sie chyba pomyliło....

większośc zna mnie i ja też znam większośc :)

Witajcie :)

Witam wszystkich z zawodu jestem informatykiem. Na forum jestem nowy w forze gram od niedawna, a na live od dzisiaj. Liczę na wspólne sesje i że czegoś się od was nauczę bo aktualnie nie jest dobrze ;). Pozdrowienia dla wszystkich

Witam,

Mam na imię Ĺukasz. W Forzę 4 gram od niedawna, jednak poprzednio nabierałem doświadczenia w GT5 i Forzie 3. Obecnie jestem na ~14 poziomi i lecę w górę :w00t:

Witam Was serdecznie ;) Jestem Konrad, mam nadzieje, że na torze będziecie mnie widywać jako DTRaven :laugh:

Pozdrawiam

Edited by DTRaven

Witam! Mam na imię Wojtek jestem z Raciborza ze Śląska i jeszcze przez parę miesięcy będę miał na karku 19 wiosen. Jestem fanatykiem Hondy, japońskiej motoryzacji i nurtu JDM ;) Aktualnie staram się przetrwać na studiach na które poszedłem tylko dlatego żeby mieć czym się zająć 8) Z tego również względu nie jestem w stanie realizować swojej pasji tak jak bym tego chciał ale mam nadzieje, że w przyszłości wszystko mi się ułoży i będą mógł całkowicie oddać się motoryzacji :D Trafiłem na to forum za sprawą Krazia (gra w Gran Turismo) oraz osób które poznałem w FM4 (min. GamerTagi: Kuba1995, Plecak, Gixxer87, WooblyMaster). To tyle tytułem wstępu. Pozdrawiam!