Na dobry początek.
1 1

3 posts in this topic

Cześć wszystkim! 

Na dobry początek, chciałem przywitać się z wami jedną z moich ulubionych marek. 

Nikomu chyba przedstawiać nie trzeba... Audi, charakterystyczne cztery zachodzące na siebie pierścienie, i model który mogliśmy podziwiać również w nieco bardziej, cywilnym wydaniu, czyli A5 (oczywiście w FH, jest to RS5). 

Bawiąc się kolejnym samochodem, wybór padł na samochód który wywołuje mokre sny u niebotycznej ilości polskich nastolatków.

Mając trochę wolnych środków, postawiłem na modyfikację całego modelu. Od tuningu silnika, po wrzucenie na niego autorskich naklejek. 

Czekam na wasze pytania, opinie, i komentarze. Liczę na krytykę, porady, oraz jeśli komuś się spodoba również na jakieś miłe słowa.

Pozdrawiam i trzymajcie się, OMIII62.

Screenshot_20210301-044714_Gallery.jpg

jedyne co mogę powiedzieć to, że mi się nie podoba. a dlaczego? bo nie jestem fanem modyfikacji, chyba że typowo torowych, to raz (wiem że w podpisie mam S2000 po modach ale to było robione na wyścigowego Spoona) a dwa nie jestem fanem audi. Lakier też jakiś taki niepasujący. Czarne felgi gubią się w nim. 

Godzinę temu, UMP Hornet napisał:

jedyne co mogę powiedzieć to, że mi się nie podoba. a dlaczego? bo nie jestem fanem modyfikacji, chyba że typowo torowych, to raz (wiem że w podpisie mam S2000 po modach ale to było robione na wyścigowego Spoona) a dwa nie jestem fanem audi. Lakier też jakiś taki niepasujący. Czarne felgi gubią się w nim. 

Konstruktywna krytyka, lubię. Miło czytać takie komentarze. Zastanawiam się nad codziennymi postami dotyczącymi pojazdów z FH4.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
1 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.