Kary / Penaltys
0

3 posts in this topic

Round 1

Ostrzeżenia za malowania:

• @M0RC1NUS ( UMP MARTIN)- za duże etykiety z numerem startowym,,
  • @Papaya Sparta (URT Papaya) - a duże etykiety z numerem startowym, brak etykiety na masce, brak naklejki "pirelli" na zderzaku przednim,
  • @Olek005 (FormulaSloth104) - za duża naklejka "pirelli" na zderzaku przednim,
  • @Brzezina78 (BrzezinA1978) - za duże etykiety z numerem startowym, brak etykiety na masce, brak naklejki "pirelli" na zderzaku przednim,
  • MaD GancF188 - brak etykiet z numerem startowym,
  • @LESIO PL (PL LESIO) - brak wszystkich wymaganych etykiet oraz naklejek w malowaniu,
  • @Bonq07 - za duże etykiety z numerem startowym, zła naklejka "forza motorsport polska" na tylnym zderzaku.

Z pierwszą rundę osoby powyżej dostają ostrzeżenia. Proszę poprawić malowania do wymaganych w regulaminie przed rundą drugą. Po rundzie drugiej będą kary za braki bądź błędy.

Incydenty Wyścig 2:

1. "Incydent z Turboboost5570 / #570 / pierwsze okrążenie - wiem że już było to analizowane, ale proszę o komentarz tej "kontry" na pełnym skręcie w mój tył." - Brak kar (ciężko jest tu cokolwiek stwierdzić, ponieważ na powtórce samochody przejeżdżają przez siebie dzięki jakimś lagom i nie da rady ocenić co się faktycznie wydarzyło),
  2. FormulaSloth104 / #7 / pierwsze okrążenie - ewidentny brak dohamowania; praktycznie wjazd na pełnej w ekipę - @Olek005 (FormulaSloth104) 5s kary,
  3. MaD GancF188 / #88 / szóste okrążenie - niby nie utrzymałem wewnętrznej linii, ale kolega wykonał ten manewr bardzo nieostrożnie i po prostu wbił się we mnie - byłem przed nim, nie widziałem go, moim zdaniem powinien hamować
    - MaD GancF188
    5s kary,
  4. Tuneleiro / #37 / ostatnie okrążenie - zgłaszam sam siebie - ŁukaszRei #93 powinien był skończyć ten wyścig przede mną - @Tuneleiro 5s kary.

Round 2

Malowania:

• @LESIO PL (PL LESIO) - brak wszystkich wymaganych etykiet oraz naklejek w malowaniu - -5pkt za wyścig 1 i 2
  • @TituLeitgeberek (LeitgebeRX) - brak etykiety z numerem startowym na masce - -1pkt za wyścig 1 i 2

Proszę poprawić malowania do wymaganych w regulaminie przed następną rundą.

Round 3

Race 1:

• Race1sm - 5s kary za przekroczenie linii wyjazdowej z pitstopu.
  • @ARP Hejkum - 10s kary za przekroczenie linii wjazdowej oraz wyjazdowej z pitstopu.
  • @Bonq07 - 5s kary za przekroczenie linii wyjazdowej z pitstopu.
  • @LukaszRei - 5s kary za przekroczenie linii wjazdowej do pitstopu.

Race2:

• @LESIO PL (PL LESIO) - brak wszystkich wymaganych etykiet oraz naklejek w malowaniu -5pkt.
  • @Bonq07 - 5s kary za przekroczenie linii wyjazdowej z pitstopu.

Guest
This topic is now closed to further replies.
0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.