Dyskusja ogólna
3 3

205 posts in this topic

Jak na moje, to ta propozycja Danteze lepsza, bo tak będzie przykładowo o jedną osobę więcej i już trzeba się dzielić na lobby po 9 i 8 osób, a tak jedzie w jednym wyścigu 16 i jest więcej funu.

No właśnie damian0902stal zburzył system :D

Jest za dobry na drugą ligę więc proponuje zrobić "casting" z osobami: damian0902stal, kamil7199, AGM Rafael.

Osoba z najgorszą czasówką spadnie do drugiej ligi. Czas ustalamy na torze Road America, należy go udokumentować zdjęciem wyniku. Daję czas do wtorku.

Jeśli ktoś się sprzeciwia i ma lepszy pomysł to słucham. Wszyscy trzej byli na maksymalnie jednym wyścigu w ubiegłym sezonie lub nie było ich wcale.

Albo zrobić 17 osób w Premieship i kto pierwszy wejdzie do lobby ten pojedzie. Dla ostatniej w przypadku pełnej frekwencji nie będzie miejsca.

I co kolejna osoba dołączy do i tak już zapchanej drugiej ligi? Mimo, że nie chce mi się wierzyć w tak dużą frekwencję choć mogę się mylić to zakładając, że kolejna osoba dołączy do Championship szanse na dołączenie do wyścigu przy pełnym lobby będą jeszcze mniejsze a co jeżeli jeszcze ktoś nowy zapiszę się do ligi? Jeżeli naprawdę damian0902stal jest za słaby na drugą ligę to niech trafi do tej pierwszej ligi i wtedy sytuacja w obu ligach będzie podobna bo teraz Championship dostało trochę po tyłku i może być trochę mniej sprawiedliwie bo na przykład osoba która regularnie jeździła w lidze i walczyła o dobrą pozycję będzie musiała ustąpić miejsca osobie która w ogóle nie pojawiała się na wyścigach lub wystartowała raz i na tym się skończyło, mimo tego, że jest to zupełnie nowy sezon to nie wygląda to zbyt fair wobec reszty która jeździła regularnie.

Co to tego podziału to nie jestem pewien czy w ogóle sprawdzaliście czasy jakie robią poszczególne osoby czy może tylko sugerowaliście się wynikami w poprzednich sezonach i praktycznie z niczego wróżyliście kto się nadaje do jakiej ligi. Posłużę się tutaj przykładem Popka który wyraźnie robi czasy porównywalne do większości osób z pierwszej ligi a nawet lepsze (oczywiście pomijając kosmitów z 2:12:) a mimo to jest w drugiej lidze kosztem osób które robią gorsze lub porównywalne czasy do niego. Można by tak wymieniać i wymieniać i tylko utwierdzać się w tym, że nic nie sprawdziliście. Przez parę dni miałem okazję pojeździć ze sporą ilością osób i po prostu coś tu się nie zgadza - czyżby pójście na łatwiznę?

Zróbcie to sprawiedliwie i zarządźcie aby każdy publicznie udostępnił zdjęcie swojego czasu czy to z wyścigu czy to z Rankingów lub najlepiej sami stwórzcie lobby i dajcie każdemu parę okrążeń na zrobienie czasu i na własne oczy będziecie mieli dowód w postaci czasu i wtedy gwarantuje wam, że nikt wam nie zarzuci oszustwa i nie sprawiedliwości. I ta ostatnia opcja wydaję mi się najlepsza bo będziecie mogli ustawić lobby tak aby nie było jakiś przekrętów z częściami czy czegoś podobnego.

Edited by EvilGucio

I co kolejna osoba dołączy do i tak już zapchanej drugiej ligi? Mimo, że nie chce mi się wierzyć w tak dużą frekwencję choć mogę się mylić to zakładając, że kolejna osoba dołączy do Championship szanse na dołączenie do wyścigu przy pełnym lobby będą jeszcze mniejsze a co jeżeli jeszcze ktoś nowy zapiszę się do ligi? Jeżeli naprawdę damian0902stal jest za słaby na drugą ligę to niech trafi do tej pierwszej ligi i wtedy sytuacja w obu ligach będzie podobna bo teraz Championship dostało trochę po tyłku i może być trochę mniej sprawiedliwie bo na przykład osoba która regularnie jeździła w lidze i walczyła o dobrą pozycję będzie musiała ustąpić miejsca osobie która w ogóle nie pojawiała się na wyścigach lub wystartowała raz i na tym się skończyło, mimo tego, że jest to zupełnie nowy sezon to nie wygląda to zbyt fair wobec reszty która jeździła regularnie.

...

A co z osobami które pełnoprawnie awansowały do pierwszej ligi? Mam im powiedzieć, że na darmo walczyli? Oczywiście osobom z ligi trzeciej wszystko zlega bo i tak pojadą w Championship. Co do Popka to patrząc na wyniki 4 - 14 - 14 pkt i dwa wyścigi nieobecności co dało mu 32 pkt i 9 miejsce. Ja miałem 30 pkt i też dwa wyścigi nieobecności więc podobnie a nawet nie marze aby się ścigać w Premeirship. Niech Popek wypowie się tez sam w tym temacie jeśli uważa, że powinien jechać w wyższej lidze. Miejsca w ligach były przydzielone wcześniejszą przynależnością do lig i mniej więcej skillem jaki prezentują.

Dzisiaj siedziałem i analizowałem sytuacje osób w ligach, każdy może się też odwołać od decyzji. Dla 4 osób nie ma co tworzyć ligi Conference, no chyba, że chcecie.

ja nie mowie ze mam jezdzic w 1 lidze :) pisaliscie cos o jakims castingu to sie odezwalem bo myslalem ze bedzie to dla wszystkich. Pojade w 2 lidze i tez bede szczesliwy.

Danteze widzę, że tylko ty odpowiadasz na zarzuty :) Szanuje to i nie chcę się z tobą kłócić tylko piszę to co uważam i to co mi nie pasuje.

Podałem przykład Popka ale był tylko przykład ponieważ nie on jeden jest w takiej sytuacji.

Co do tego awansu i podziału to trochę się to zmieniło bo mamy teraz dwie ligi i taka Championship się wymieszała z Conference wiec co to za awans? Więc forma awansów i spadków działa tylko w Premiership ale to jestem w stanie zrozumieć. Myślałem tylko, że z racji ponownych zapisów przynależność do lig będzie ustalana ponownie. Taki swoisty restart ligi :)

Nie mam więcej pytań!

nie lec w kulku:D startuj:D fajnie bedzie:D

zmieniłem prace i teraz system 3 + 1 nie pozwala mi jeździć z wami :)

pisze tu o 3 tyg w trasie 1 tydzień w domu ;)

więc niedziele odpadają na całej linii

I co kolejna osoba dołączy do i tak już zapchanej drugiej ligi? Mimo, że nie chce mi się wierzyć w tak dużą frekwencję choć mogę się mylić to zakładając, że kolejna osoba dołączy do Championship szanse na dołączenie do wyścigu przy pełnym lobby będą jeszcze mniejsze a co jeżeli jeszcze ktoś nowy zapiszę się do ligi? Jeżeli naprawdę damian0902stal jest za słaby na drugą ligę to niech trafi do tej pierwszej ligi i wtedy sytuacja w obu ligach będzie podobna bo teraz Championship dostało trochę po tyłku i może być trochę mniej sprawiedliwie bo na przykład osoba która regularnie jeździła w lidze i walczyła o dobrą pozycję będzie musiała ustąpić miejsca osobie która w ogóle nie pojawiała się na wyścigach lub wystartowała raz i na tym się skończyło, mimo tego, że jest to zupełnie nowy sezon to nie wygląda to zbyt fair wobec reszty która jeździła regularnie.

Co to tego podziału to nie jestem pewien czy w ogóle sprawdzaliście czasy jakie robią poszczególne osoby czy może tylko sugerowaliście się wynikami w poprzednich sezonach i praktycznie z niczego wróżyliście kto się nadaje do jakiej ligi. Posłużę się tutaj przykładem Popka który wyraźnie robi czasy porównywalne do większości osób z pierwszej ligi a nawet lepsze (oczywiście pomijając kosmitów z 2:12:) a mimo to jest w drugiej lidze kosztem osób które robią gorsze lub porównywalne czasy do niego. Można by tak wymieniać i wymieniać i tylko utwierdzać się w tym, że nic nie sprawdziliście. Przez parę dni miałem okazję pojeździć ze sporą ilością osób i po prostu coś tu się nie zgadza - czyżby pójście na łatwiznę?

Zróbcie to sprawiedliwie i zarządźcie aby każdy publicznie udostępnił zdjęcie swojego czasu czy to z wyścigu czy to z Rankingów lub najlepiej sami stwórzcie lobby i dajcie każdemu parę okrążeń na zrobienie czasu i na własne oczy będziecie mieli dowód w postaci czasu i wtedy gwarantuje wam, że nikt wam nie zarzuci oszustwa i nie sprawiedliwości. I ta ostatnia opcja wydaję mi się najlepsza bo będziecie mogli ustawić lobby tak aby nie było jakiś przekrętów z częściami czy czegoś podobnego.

Hejka

Gucio sorki apsolutnie nigdzie się nie pcham mam świadomość że w poprzednim sezonie praktycznie mnie nie było i nie ma w tej chwili znaczenia z jakich powodów. Nie ma mowy bym pchał się przed ziomali którzy startowali w poprzednim sezonie regularnie Im w pierwsej kolejności należy sie odpowiednia pozycja którą sobie wywalczyli.Pytałem wyrażnie Danteze gdie mam wbić i uszanuje jego decyzję (które de fakto są dla mnie logicznie wyważone co nie koniecznie dotyczy reszty)

Ot i wszystko w temacie :)

a ja mam pytanie tego typu czemu subaru impreza ma seryjna przekładnie a evo ma sportową?? nie wiem jak u innych ale u mnie evo wychodzi mniej wiecej 1s albo i lepjej szybciej niz impreza, duzo nie jeździłem i nie kombinowałem w setupie i wydaje mi sie ze większość pewnie jedzie evo stad moje pytanie POZDRO

Edited by B3M2W0CI

B3M2W0CI - tak dobierano części , żeby niby równe autka były :)

Jest taki dryg w tych samochodach , że bardzo szybko trzeba wrzucać wyższy bieg

Edited by Lex3N

witam wszystkich przepraszam że tak późno daje znać ale niestety nie będę miał możliwości wystartowania w najbliższych wyścigach z racji czego proszę o wpisanie mnie na listę rezerwową pozdrawiam i życzę udanej zabawy

Edited by Marecky

Zagra ktoś ze mną pare rundek Road America - Full Circuit mam około godzinki czasu pograć taki mały trening?

No i dpa nie było odważnych spadam nyny ;p a do ligi można się jakoś zapisać ? W końcu ktoś musi być ostatni :D