Głosowanie na projekt malowania Polskiej Sceny Forza Motorsport
1 1

Głosowanie na najlepsze malowanie Polskiej Sceny Forza Motorsport.  

19 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

37 posts in this topic

Wygrywa: Ralf Dragon!!!

I - Rafl Dragon

II - nit

III - Luje86pl

IV - Sławek Plauszewski

V - SkillJack!

VI - Tofikpt

VII - Paqito

Gratulujemy zwyciężcy i dziekujęmy za wszystkie zgłosone projekty.

Z Ralfem jeszcze postaramy się ulepszym projekt więc jeśli macie swoje pomysły co lekko zmienić lub dodać to piszcie tutaj!

Z Ralfem jeszcze postaramy się ulepszym projekt więc jeśli macie swoje pomysły co lekko zmienić lub dodać to piszcie tutaj!

zmienić malowanie...

Edited by Don Tasso

rozumiem ze to przez pozna pore napisales tak niewiele moze rozwin temat, zmienic jakis element, kolor a moze calosc? jezeli ci projekt nie pasuje nie musisz go pobierac nie musisz kupowac i nie musisz ogladac, trzeba bylo wystawic swoj i pokazac jak powinien wygladac projekt naszego wspolnego malowania. a zolc wylewajaca sie z tej fotki i twojego malo zajmujacego wpisu jest w sam raz na swieta. nagrode przekazuje na kolejny konkurs z naszego forum . dziekuje za glosy oddane na mnie zmiany maja byc jedynie kolorystyczne tak wiec tych ktorzy projekt chca prosze o priw z gamertagiem. projekt jest gratis i odblokowany dla kazdego. Dziekuje za wsparcie mercedes 190 w tej chwili najlepiej ocenianym projektem na ponad 1000 z witryny wesolych swiat

rozumiem ze to przez pozna pore napisales tak niewiele moze rozwin temat, zmienic jakis element, kolor a moze calosc? jezeli ci projekt nie pasuje nie musisz go pobierac nie musisz kupowac i nie musisz ogladac, trzeba bylo wystawic swoj i pokazac jak powinien wygladac projekt naszego wspolnego malowania. a zolc wylewajaca sie z tej fotki i twojego malo zajmujacego wpisu jest w sam raz na swieta. nagrode przekazuje na kolejny konkurs z naszego forum . dziekuje za glosy oddane na mnie zmiany maja byc jedynie kolorystyczne tak wiec tych ktorzy projekt chca prosze o priw z gamertagiem. projekt jest gratis i odblokowany dla kazdego. Dziekuje za wsparcie mercedes 190 w tej chwili najlepiej ocenianym projektem na ponad 1000 z witryny wesolych swiat

ja chetnie kupie:]tylko wolał bym zeby auto bylo innego koloru..białe sie szybko brzudzi:Pzdrowych ide jesc karpia!!:Dps.gratuluje wygrane:d

wysłałem do wszystkich których mam na liscie kolor bazowy zmieniono ze złotego na czerwony bardziej patyotyczny, tak samo zmieniono kolor adresu strony jeżeli chcecei oczywiscie możecie modyfikować a jeżeli rozpowszechniać to tylko darmowo proejktu nie ma na mojej witrynie nie jest dostępny poza forum

Jeszcze raz wszystkim wszystkiego dobrego na Święta

Dobra, wczoraj było na szybko, dziś powiem dokładnie o co chodzi.

1. Malowanie wygląda, jak jakieś zwykłe oklejenie wozu wyścigowego i trzeba się naprawdę dobrze przyjrzeć, żeby zobaczyć akcenty FMPL. Tak samo nie podobają mi się z dupy wzięte loga Puma, Shell, Motul itd.

2. Kolory mi się nie podobają, ale wiem, że to da się zmienić.

3. Kolejnym ważnym aspektem, jest uniwersalność takiego malowania. Malowanie pipironiego, na które głosowałem, można łatwo i szybko przenieść na każde inne auto, a z malowaniem cyt. Danteze "Rafla" będzie ciężko, bo wykorzystuje ono kształty Evo X.

Szczerze to żadne z tych malowań dupy nie urywa, ale jakby połączyć II i V, myślę że coś by z tego było.

Gratuluję wszystkim biorącym udział.

Dziękuję wszystkim którzy oddali na mnie głos :)

Wcale się nie dziwię bo rzeczywiście malowanie nie jest takie jak powinno, także nie ma problemu :)

Pozdrawiam :)

Zgadzam się z Milo i Paqito .

Również dziękuję wszystkim ,którzy głosowali na mój projekt i życzę wszystkim użytkownikom forum Wesołych Świąt :)

Edited by SkillJack!

Milo przytoczył 3 dość słuszne argumenty. Ja jeszcze szczególnie chce podkreślić to, że nie da się tego przenieść na każde auto w grze. Do tego te nieszczęsne logo, włożone tam jako wypełniacz. BTW: Logo DIIL sprawiło, że nie głosowałem na 5 projekt ( i przy tym na żaden inny).

Myślę, że regulamin wystarczająco jasno nie mówił o tym, że forzamotorsport.pl ma być głównym motywem.

Na szczęście jak by nie patrzeć to wybór tego auta na samochód forum nic nie zmienia. Nikt tym nie będzie jeździł, więc jedyne czego można się zazdrościć to punktów ( które rzekomo będą przekazane na następny konkurs ). Ralf robi najlepsze projekty na forum, więc gratulacje - należało się.

Z tego co pamiętam to stary projekt na auto forum był lepszy ( albo byłem mniej wymagający :)).

Dlaczego rzekomo? Danteze dostał odemnie info o rezygnacji z nagrody zaraz jak ogłosił wybór mojego projektu.

Wypełniacz? ile razy słyszałem że moje projekty są za skoromne i za mało na nich logo sponsorów :)

Nie da się umiescić projektu na każdym aucie ? TAK bo jest tylko na mitsubishi i to EVO X od początku na nie powstawał bo taką możliwość dła regulamin i nie było w nim mowy o tym że ma być uniwersalne ( Uniwersalny projekt dostała Polska Liga Online bo takiego Chciała)

Macie Rację nikt nie musi jezdzić żadnym z tych projektów, wielu kupuje projekty tylko po to żeby je mieć (sam mam na Raptora chyba z 6 a na aucie mam swój ) to samo z innymi samochodami.

Dla mniej znających sie na rzeczy :) Forza Motorsport to seria od samego początku wyscigowa i nawet malowania ludzi oparte na filmach czy słynnych postaciach są dopasowywane do wyscigowego stylu Gry, ale masz rację mogło być mniej wyscigowo :)

Odpowiedz swą kieruję do wszystkich malkontentów szczególnie Milo, nie wystawiłęś nic od Siebie Sławek który jest nowy(niewy3mam) dał swój projekt który po dopieszczeniu byłby super ale i on jest dopasowany do Auta i co ? myslisz że na innym wyglądałby Lepiej? nie sądzę bo tez tworzył go od początku do tego auta.

Jedno wam mogę obiecać nie wystartuję już w konkursach na naszej witrynie nie widze w tym sensu projekty będe pokazywał bo wielu z was je kupuje i są bardzo zadowoleni i tyle w temacie ucinam tą dyskusję bo do niczego nie prowadzi a ja nie widze w dalszej dyspucie żadnego sensu.. Pozdrawiam tych którzy głosowali na mnie i pozostałych uczestników.

Wybór nastąpił poprzed demokratyczne głosowanie. A przez nie widać, że większości podobał się projekt Ralfa. Co tu dużo mówić, według was Ralf zrobił najlepszy projekt i wygrał, nalezą mu się za to gratulacje.

Dembek tak bardzo walczysz o sprawiedliwość na forum, tataj włąśnie wybór był sprawiedliwy ale ty zawsze masz jakieś ale. Dalsza dyskusja nie będzie prowadziłą do niczego. Zamykam temat.

Guest
This topic is now closed to further replies.
1 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.