Głosowanie na projekt malowania Polskiej Sceny Forza Motorsport
1 1

Głosowanie na najlepsze malowanie Polskiej Sceny Forza Motorsport.  

19 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

37 posts in this topic

Głos oddany ;) i podejrzewam kto jest autorem projektu ale moge sie mylic :) hmm mamy podawac na ktory projekt glosujemy ? czy nie ma co sugerowac ?

oddałem głos na 5 po pierwsze jest jedną z 3 prac które moim zdaniem fajnie odwzorowały temat (malowanie polskiej sceny forzamotorsport) poza tym pomysł zaimplementowania logo forzy w kształty malowania naprawdę fajny ;).

Mój głos na II, bo jako jedno z niewielu trzyma się tematu i nie jest zwykłym malowaniem z naklejkami FMPL.

Ĺadnie, prosto, fajne kolory ;)

Piąte ma największy potencjał ale czegoś brakuje. Nie ma możliwości przedłużenia zgłaszania prac? Może ktoś by przesłał jakąś naprawdę dobrą sztukę zamiast na siłę wybierać z tych.

W części z nich forzamotorsport.pl nie jest nawet głównym motywem.

Na tym forum widziałem naprawdę dobre projekty autorskie

Nie oddałem głosu.

Moj glos polecial na nr 4, bardzo mi sie podoba, jest forzamotorsport.pl ;) no i wydaje mi sie ze trzeba bylo w wlozyc sporo pracy w tej projekt (jak tez i w kazdy inny)

Moim zdaniem każdy jest fajny na Swój sposób bardzo mi sie podoba IV ale czcionka nijak mi nie gra z resztą patryotycznego projektu, potencjał na zwycięzcę jak dla mnie, oddałem głos na II bo sam pomysł bazowy mi się spodobał. V jest bardzo fajnym pomysłem ale uważam że z czerwonym a nie bordo by wyglądała zdecydowanie lepiej. Merc i bmw wcale mi się nie podobają mimo czasu jaki Twórcy na nie poswięcili, może poniekąd to wina ciężkich i dużych aut . Głosowanie Trwa więc życzę wszystkim powodzenia

Oddałem głos na projekt nr 4, a zastanawiałem się jeszcze nad kliknięciem projektu nr 5. Tylko w 4 projekcie zamiast "Born to fight, fight to win" na boku auta wolałbym biały kwadrat jak na aucie wyścigowym, w którym znajduje się numer, a na jego górze nazwisko zawodnika z flagą :-)

Jak dla mnie IV - barwy, tematyka motywu graficznego. Nie jest napchane logotypów i motywów w każde wolne miejsce. Super. Co do napisu "Born..." to nie jest konieczny jakby kogoś "drażnił" ;-)

Guest
This topic is now closed to further replies.
1 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.