Jaki to samochód? - fotki z gry
1 1

34 posts in this topic

Przedstawiamy konkurs w którym wstawiać będziecie fotki samochodów z gry Forza Motorsport 3 i 4. Mają one przedstawiać jakąś część samochodu, a zadaniem reszty użytkowników będzie odgadnięcie modelu danego auta. Reguły bardzo podobne jak w konkursie Car in The Picture. Osoba, która do dnia 24 grudnia będzie miała najwięcej poprawnych odpowiedzi otrzyma nagrodę niespodziankę.

Pamiętajcie! Im trudniej, tym lepiej!

Osoba która odpowie prawidłowo otrzymuje jeden punkt i jest zobowiązana do dodania kolejnej fotki! Liczy się pierwsza prawidłowa odpowiedz.

No to zaczynamy- od razu na głęboką wodę. Zdjęcie celowo jest malutkie (wycinek z całego foto) aby od początku ustanowić odpowiedni poziom trudności. Po odgadnięciu będziemy wrzucać pełne foto auta.

35812518.jpg

Jest to Citroen DS3 :) .

Brawo, widzę, że było za łatwe.

wyprzedzileś mnie Marcin, jak miałem otwarte okno edycji, to nie widziałem Twojego posta ;)

1.szkoda ze jeszce mniejszego zdjecia nie dałes:P

Następnym razem specjalnie dla Ciebie będzie jeszcze mniejsze.

SkillJack! - Twoja kolej. Wrzuć zdjęcie. Może być zrobione przez Ciebie przybliżenie, albo po prostu wycinek z całego foto z gry.

Edited by Don Tasso

Gratulacje wygrałeś 125MB pamięci ram w spreju oraz śrubokręt z widokiem na morze :) (innymi słowy tak to jest suzuki)

Panowie- proponuję troszeczkę podnieść poziom trudności i skupiać się tylko na fragmencie karoserii danego auta, aby pogłówkowało trochę więcej osób. Dlatego prośba do Milo- zagnij ich :)

żaden z nich a i może byście tak nie podawali typów w postaci paru aut bo niezbyt wiem jak to interpretować w ten sposób można by wszystkie auta wymienić ;> któreś trafi.