Club Directory

All Clubs

 • Closed Club  ·  1 member  ·  Last active

  This club hasn't provided a description.

 • Open Club  ·  8 members  ·  Last active

  Witam Zapraszam wszystkich na oficjalny profil klubu ARP - Alpina Racing Poland. Klub został założony przez miłośników motoryzacji oraz samej serii Forza Motorport. Nasza organizacja zyskała duży wzrost popularności w 2020 co przełożyło się na bezpośrednia rywalizację z obecnie najlepszym polskim klubem w serii FM - FTP. Z miesiąca na miesiąc rywalizacja staje się coraz bardziej zacięta, a poziom umiejętności zaczyna się zrównywać. FTP jest na rynku od lat, ARP jest to stosunkowo nowy twór, ale tak jak wcześniej wspomniałem bardzo prężnie się rozwija i pnie do góry w ogólnopolskich realiach. Wraz ze wzrostem popularności ARP w Polsce należało dokonać pewnych zmian w strukturze zespołu mianowicie został powołany zarząd klubu. Obecnie posiadamy 4 członków zarządu każdy posiada dokładnie tyle samo udziałów. Niestety z przyczyn nieoczywistych Panowie "członkowie - oczywiście zarządu" nie chcieli udzielić informacji o wysokości wynagrodzenia oraz nie byli zainteresowani przekazaniem numeru telefonu oraz choćby adresu mailowego do "swoich" asystentek. Cały czas prowadzimy rekrutacje do naszego zespołu - jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana dołączeniem do jednego z czołowych polskich klubów na polskiej scenie Forzy Motorsport napisz do nas na naszym profilu Facebookowym https://www.facebook.com/Alpina-Racing-Poland-110666510543236/about/?ref=page_internal. W następnym kroku prowadzony jest proces rekrutacji i nas sam koniec decyzja zarządu odnośnie decyzji w sprawie nowego kandydata. Serdecznie zapraszamy

 • Closed Club  ·  9 members  ·  Last active

  Forza Team Poland to drużyna która działa na międzynarodowej scenie Forza Motorsport od 2018 roku. W składzie posiada czołowych polskich kierowców, którzy poszczycić się mogą wieloma sukcesami zarówno w ligach jak i wyścigach długodystansowych. Drużyna jest oficjalnie wspierana przez serwis Forza Motorsport Polska oraz Gamefinity. Obecnie FTP skupia się na walce w zawodach Le Mans Esports Series oraz wyjaździe na finały do Francji, które rozgrywane będą podczas wyścigu 24 Hours of Le Mans. Bierze również udział w międzynarodowej serii wyścigów wytrzymałościowych.

 • Closed Club  ·  2 members  ·  Last active

  Pachura Moto Center to team eSportowy mający w składzie czołowych graczy Forza Motorsport. Wszelkie prośby o dołączenie do klubu należy kierować najpierw poprzez team Pachura Moto Center Academy.

 • Open Club  ·  4 members  ·  Last active

  Pachura Moto Center Academy jest teamem który sprawdza i szkoli kierowców chcących dostać się do teamu głównego Pachura Moto Center. Wszelkie prośby o przyjęcie do akademii proszę kierować na adres mailowy [email protected] lub w wiadomości prywatnej na forum.