Danteze

Administrator
 • Content count

  4499
 • Joined

 • Last visited

 • Country

  Poland

Community Reputation

16 Zadowalająca

About Danteze

 • Rank
  Boss
 • Birthday 01/07/1986

Contact

Additional information

 • Name
  Marcin
 • Gender
  Mężczyzna / Male
 • Driver license
  Profesjonalna

Recent Profile Visitors

6562 profile views
 1. Kolejny wyścig na torze Lime Rock jedziemy w wariancie z zachodnią szukaną!
 2. Danteze

  Race 5: Mugello (15.04)

  Po przeanalizowaniu powtórki nie mam żalu za ten incydent. Starałem się jechać własnym torem i w momencie gdy zjeżdżałem z tarki aby ustawić się do kolejnego zakrętu nastąpił kontakt. Nie było tu celowości ani z mojej ani z twojej strony. Odbieram to jako incydent. A co do wyścigu to świetna walka, praktycznie od początku do końca skupienie i jazda na centymetry. Podczas jednej z walk po kontakcie ze mną wypadł z toru @grubson. Nie było to celowe, walczyłem o pozycje i wyszło jak wyszło. Z drugiej strony nie będę odpuszczał jeśli widzę miejsce, ale zapewne to zrozumiesz bo przyjmujesz tą samą zasadę. Widzę tu trochę analogii z incydentem z @Imperator360. Lekki kontakt i skutki tragiczne.
 3. Danteze

  Mugello

  Tutaj możecie zgłaszać incydenty / Here you can report incidents Forma zg łoszeń / Form of applications Poszkodowany / Victim: Sprawca / Perp: Okrążenie / Lap: Opis incydentu / Incident description:
 4. Danteze

  Kwalifikacje - Runda 5 - Mugello

  Podobnie jak z Lordem, łap mnie na messengerze
 5. Danteze

  Kwalifikacje - Runda 5 - Mugello

  Myślę że możesz mnie łapać na messengerze w tych godzinach.
 6. Kwalifikacje będą organizowane w sesjach stałych: piątek, sobota, niedziela i poniedziałek o 21:00. Dokładne godziny sesji poza poniedziałkową zostaną podane najpóźniej we wtorki. Dodatkowo jeśli komuś te godziny nie będą pasowały to może uzgodnić inny termin, byle pasował on sędziom. W praktyce umawiać się będzie można poza terminami stałymi od poniedziałku po wyścigu do poniedziałku w dzień kolejnego wyścigu najpóźniej na 20:45. Termin indywidualny musi być zaakceptowany przez sędziego dlatego najlepiej go zgłosić jak najwcześniej w poście w tym temacie. Nie trzeba zgłaszać swojej obecności na sesjach stałych, wystarczy, że się na nich pojawicie. Terminy stałe kwalifikacji: Sesja 1: Piątek 12.04 - 21:00, host: Sesja 2: Sobota 13.04 - 21:00, host: PMC Osa Sesja 3: Niedziela 14.04 - 21:00, host: Danteze Sesja 4: Poniedziałek 15.04 - 21:00, host: Shamball <--- forma rygorystyczna Czym jest forma rygorystyczna: ograniczone restarty (jeśli kogoś rozłączy przed tym jak pierwszy kierowca ukończy pierwsze okrążenie to dopuszczamy restart), start sesji punkt 21:00, nie czekamy na spóźnialskich, natomiast jeśli kogoś rozłączy podczas przeładowywania lobby to czekamy jednorazowo max 2 minuty na ponowne jego połączenie. Terminy niestandardowe: Sesja NS1: Poniedziałek 15.04 - 20:00, host: Shamball WNIOSKI O TERMINY NIESTANDARDOWE MOŻNA SKŁADAĆ W TYM TEMACIE!
 7. Dyskusja o nadchodzącym dniu testowym PMC.
 8. Kwalifikacje całkiem dobre, w wyścigach nie było już tak kolorowo. W pierwszym jedenaste miejsce, podobnie jak w drugim, z tą różnicą, że były szanse nawet na podium. Niestety gdy byłem na czwartym miejscy, a przed sobą miałem teoretycznie słabszych kierowców, kolizja z @crosq sprawiła, że spadłem na dziesiąte w miejsce gdzie walczyli kierowcy z top 5 generalki. Trochę żal szansy, ale takie są wyścigi, teraz przerwa i czas aby popracować nad przygotowaniem do kolejnej rundy.
 9. Danteze

  Kwalifikacje - Runda 4 - Hockenheim

  Dodaliśmy niestandardową sesję w poniedziałek o 20:00!
 10. Kwalifikacje będą organizowane w sesjach stałych: piątek, sobota, niedziela i poniedziałek o 21:00. Dokładne godziny sesji poza poniedziałkową zostaną podane najpóźniej we wtorki. Dodatkowo jeśli komuś te godziny nie będą pasowały to może uzgodnić inny termin, byle pasował on sędziom. W praktyce umawiać się będzie można poza terminami stałymi od poniedziałku po wyścigu do poniedziałku w dzień kolejnego wyścigu najpóźniej na 20:45. Termin indywidualny musi być zaakceptowany przez sędziego dlatego najlepiej go zgłosić jak najwcześniej w poście w tym temacie. Nie trzeba zgłaszać swojej obecności na sesjach stałych, wystarczy, że się na nich pojawicie. Terminy stałe kwalifikacji: Sesja 1: Piątek 29.03 - 21:00, host: @osa5469 Sesja 2: Sobota 30.03 - 21:00, host: @Danteze Sesja 3: Niedziela 31.03 - 21:00, host: @Danteze Sesja 4: Poniedziałek 01.04 - 21:00, host: @Adam Piecuch aka Shamball <--- forma rygorystyczna Czym jest forma rygorystyczna: ograniczone restarty (jeśli kogoś rozłączy przed tym jak pierwszy kierowca ukończy pierwsze okrążenie to dopuszczamy restart), start sesji punkt 21:00, nie czekamy na spóźnialskich, natomiast jeśli kogoś rozłączy podczas przeładowywania lobby to czekamy jednorazowo max 2 minuty na ponowne jego połączenie. Terminy niestandardowe: Sesja NS1: Poniedziałek 01.04 - 20:00, host @Adam Piecuch - uczestnicy sesji: VMR Kuba, marcineko92, PMC Damoto WNIOSKI O TERMINY NIESTANDARDOWE MOŻNA SKŁADAĆ W TYM TEMACIE!
 11. Danteze

  Informacje ogólne

  Kwalifikacje będą organizowane w sesjach stałych: piątek, sobota, niedziela i poniedziałek o 21:00. Dokładne godziny sesji poza poniedziałkową zostaną podane najpóźniej we wtorki. Dodatkowo jeśli komuś te godziny nie będą pasowały to może uzgodnić inny termin, byle pasował on sędziom. W praktyce umawiać się będzie można poza terminami stałymi od poniedziałku po wyścigu do poniedziałku w dzień kolejnego wyścigu najpóźniej na 20:45. Termin indywidualny musi być zaakceptowany przez sędziego dlatego najlepiej go zgłosić jak najwcześniej. Przykład terminów stałych: Piątek - 21:00 Sobota - 21:00 Niedziela - 21:00 Poniedziałek - 21:00 (przed wyścigiem w formie rygorystycznej) Na forum będzie specjalny temat do umawiania się na inne terminy niż stałe. Czym jest forma rygorystyczna: ograniczone restarty (jeśli kogoś rozłączy przed tym jak pierwszy kierowca ukończy pierwsze okrążenie to dopuszczamy restart), start sesji punkt 21:00, nie czekamy na spóźnialskich, natomiast jeśli kogoś rozłączy podczas przeładowywania lobby to czekamy jednorazowo max 2 minuty na ponowne jego połączenie. Zasady kwalifikacji poza ostatnią sesją tuż przed wyścigiem będą obowiązywały takie jak do tej pory. Przy czym, jeśli kogoś rozłączy przed ukończeniem drugiego okrążenia to ma prawo powtórzyć kwalifikacje. Do kwalifikacji można przystąpić tylko raz! Macie natomiast możliwość wybrania w której sesji kwalifikacyjnej wystąpicie. Prosimy wszystkich kierowców o wybieranie terminów wcześniejszych, tak aby na kwalifikacjach zaraz przed wyścigiem były tylko osoby które nie mogły stawić się wcześniej. To zdecydowanie przyspieszy organizowanie wyścigów. Na forum oraz grupie fb będzie stworzony post w live timingiem aby było wiadomo jakie kto uzyskał czasy i kto jeszcze czasu nie zrobił. Jeśli kwalifikacje o 21:00 w dniu wyścigu nie będą potrzebne to wyścig rusza o 21:00
 12. I tak to przyśpieszy, zobaczymy o ile, a może i tak ci to planują zjawić się na 21:00 na kwali wezmą w nich udział wcześniej.
 13. Proponujemy zmienić formę kwalifikacji, która przyśpieszy nam organizowanie wyścigu w ten sposób, że zaczynamy go wcześniej niż do tej pory. Kwalifikacje natomiast zostaną przeniesione poza tymi zaraz przed wyścigiem na wcześniejszy termin na przykład weekend. Kwalifikacje będą organizowane w sesjach stałych: piątek, sobota, niedziela i poniedziałek między 20:00 a 21:00. Dokładne godziny zostaną podane najpóźniej we wtorki. Dodatkowo jeśli komuś te godziny nie będą pasowały to może uzgodnić inny termin, byle pasował on sędziom. W praktyce umawiać się będzie można poza terminami stałymi od poniedziałku po wyścigu do poniedziałku w dzień kolejnego wyścigu najpóźniej na 20:45. Termin indywidualny musi być zaakceptowany przez sędziego dlatego najlepiej go zgłosić jak najwcześniej. Przykład terminów stałych: Piątek - 21:00 Sobota - 20:00 Niedziela - 21:00 Poniedziałek - 21:00 (przed wyścigiem) Na forum będzie specjalny temat do umawiania się na inne terminy niż stałe. Zasady kwalifikacji będą obowiązywały takie jak do tej pory. Przy czym, jeśli kogoś rozłączy przed ukończeniem drugiego okrążenia to ma prawo powtórzyć kwalifikacje. Do kwalifikacji można przystąpić tylko raz! Macie natomiast możliwość wybrania w której sesji kwalifikacyjnej wystąpicie. Przy wybraniu terminu ostatniego czyli przed wyścigiem, nie ma możliwości restartu kwalifikacji. Nie będziemy też na nikogo czekać, punkt 21:00 startują kwalifikacje. Prosimy wszystkich kierowców o wybieranie terminów wcześniejszych, tak aby na kwalifikacjach zaraz przed wyścigiem były tylko osoby które nie mogły stawić się wcześniej. To zdecydowanie przyspieszy organizowanie wyścigów. Na forum oraz grupie fb bedzie stworzony post w live timingiem aby było wiadomo jakie kto uzyskał czasy i kto jeszcze czasu nie zrobił. Jeśli kwalifikacje o 21:00 w dniu wyścigu nie będą potrzebne to wyścig rusza o 21:00
 14. Oba wyścigi ukończone na 7 miejscu. Całkiem dobry wynik i ciągła walka, szczególnie w drugim wyścigu. Chciałbym pogratulować @grubson za wjazd w bandę i dostarczenie kupy śmiechu
 15. Danteze

  Race 2: Le Mans (Bugatti) (11.03)

  Na początek kwalifikacje. Byłem podczas pierwszego szybkiego okrążenie z super czasem, ale niestety mnie rozłączyło. Na szczęście lobby 2 jeszcze nie wystartowało więc szybko połączyłem się z nimi. Wykręciłem drugi czas co dało mi miejsce w pierwszym lobby wyścigowym. Niestety podczas wyścigu gdy byłem na chyba 10 pozycji znów mnie rozłączyło, zabrakło jednego okrążenia do 80% wyścigu więc wszystko przepadło i poszła na marne :/ warto zwrócić wagę na ciekawą walkę z @Dasch. Drugi wyścig i start z ostatniego miejsca. Dobry start i szybki awans na 10-11 pozycje. Niestety znalazłem się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie, wpadł na mnie @grubson, też nie z jego winy i obaj wpadliśmy przy dużej prędkości na bandę. Samochód miałem kompletnie zniszczony, ale jakoś udało się dojechać do pitu i wrócić do walki z ostatniego miejsca po safety carze. Walka była ciężka i dwa razu spadałem na ostatnią pozycję podczas walki z innymi kierowcami. Między innymi gdy @Hejkumkejkum wypchną mnie z toru na początku prostej startowej. Mimo wszystko udało się awansować o parę pozycji mimo dużych przeciwności losu. Mam również prośbę do osób jadących w tyle stawki o przestrzeganie limitów toru. Nie sposób was dogonić jadąc przepisowo gdy tniecie zakręty.