Danteze

Administrator
 • Zawartość

  4394
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Kraj

  Polska

Odpowiedzi dodane przez Danteze


 1. Dnia 4.03.2018 o 00:19, Siwy_zgr83 napisał:

  Dzięki wielkie. 

  Czyli UPS pakiet internetowy, a transfer danych będzie naj wiekrzy ,a Play odpada w takim razie, nawet z anteną zewnętrzną HUAWEI. 

  Ja mam dwa internety - jeden na kablu a drugi to Plus LTE. Na plusie mam NAT umiarkowany albo gorzej i sa czasami problemy z grą w sieci.


 2. Przy Ferrari będzie masa incydentów. A znając życie udzieli się to wszystkim i będzie jeden wielki syf na grupach i obrażanie siebie nawzajem. 

  Viper daje czystszą walkę. Lepiej się prowadzi i daje więcej frajdy bo nie walczysz ciągle z samochodem i nie martwisz się czy na tym zakręcie wylecisz bo auto słabo skręca.

  Wybierzecie co będziecie chcieli ale jak ktoś zrobi syf i będzie marudził, że ktoś nie opanował samochodu i w niego wjechał to niech się zastanowi dwa razy. Mamy różny poziom graczy i tego się nie zmieni. Jedni opanują Ferrari lepiej a inni gorzej. Pierwszy testowy przejazd pokazał dużo, bez kolizji na 16 aut było może z 4-5.


 3. Wydaje się, że coś jest ustawione tylko do odczytu i nie zapisuje zmian. Szczerze słabo się znam na ustawieniach na komputerze bo na nim nie gram.

  Sugeruje zadać pytanie na grupie na fb: Xbox One Gracze Polska. Grupa sugeruje posiadanie konsoli, ale pewnie osoby które tam są grają też w produkty MS na PC.


 4. Możesz poszperać na forum w działach lig w tematach z zapisami do poszczególnych zawodów. Znajdziesz tam listy graczy. Aby stworzyć pokój prywatny trzeba zaprosić przynajmniej jedną osobę. Mamy na fb grupę na messengerze gdzie są aktywni gracze. Jak chcesz to ciebie do niej zaproszę.


 5. Dnia 2.02.2018 o 22:42, cacodemon666 napisał:

  Witam serdecznie.  W związku z ogłoszeniem przez Polyphony zakończeniem wsparcia online w Gran Turismo 6 przyszedł czas na przesiadkę. W GT6 zrobiłem prawie 350tys km przebiegu i jako fan serii, ale bez PS4 wybrałem Forzę 7 Motosport. I nie żałuję. Świetna gra, choć brakuje mi zgranej ekipy jaką miałem w GT6 do kulturalnego ścigania online. Pozdrawiam wszystkich

  Witaj, zapraszamy w takim razie do naszych lig online. Ekipa zgrana jest, szybko się w nią wkręcisz ;)


 6. Dnia 21.01.2018 o 22:57, Paweł Iwanicki napisał:

  Ja nawet sam mówiłem po Suzuce, że ja z chęcią bym się przeniósł wyżej, żeby odciążyć silver. Zresztą i tak jeżdżąc na kierze jeżdżę na symulacji więc mi to wszystko jedno...

  Miejsce w Gold jest więc zapraszam. Weźmiemy chętnych, już nikogo nie będziemy awansować bez zgody bo zrobi się kolejny syf. Wiem że wielu to nie satysfakcjonuje ale teoretycznie wybieramy mniejsze zło.

  Po IFC będzie PMC i tutaj zasady będą tak dostosowane aby nie było takich sytuacji. Podejdziemy do tego tematu troszkę z innej strony i postaramy się o flagową ligę. Z resztą już teraz powoli z ekipą wybieramy samochody, które potem zostaną dane wam pod głosowanie.

  Kiedyś była fajna liga Lexusem IS F oraz Mercedesem SLS. One będą wzorem.


 7. Prawidłowe zgłoszenie:
  gamer tag / kraj

   

  Correct application:
  gamer tag / country

   

  http://challonge.com/pl/forzachampionscup/participants

  1. GunJahPL / POL
  2. Piastt / POL
  3. Iwan323 / POL
  4. Brzezina78 / POL
  5. DamotoStunt27 / POL
  6. FOR Ueglas 19 / BRA
  7. kurwiarz666 / POL
  8. KubaXman / POL
  9. Pasu pl / POL
  10. osa5469 / POL
  11. Waqa PL / POL
  12. SHIFTERx86 / POL
  13. SkrzypekMatt / POL
  14. grubsonTor / POL
  15. Gacek 093 / POL
  16. FastFabio / POL
  17. Tigerrrkotek / POL
  18. Adi 1994 / POL
  19. Gibsiu / POL
  20. Goliath Adrian / POL
  21. NiEl4t / POL
  22. Danteze / POL
  23. adidas423 / POL
  24. krampz GT / POL
  25. Sony82828 / POL
  26. SteelyZetinho / POL
  27. frkyPL / POL
  28. HixHBZ / POL
  29. Walicki34 / POL
  30. setinhoo / POL
  31. Trialuncorn702 / POL
  32. risto giesche / POL