Danteze

Community Manager
 • Zawartość

  4195
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Posty dodane przez Danteze


 1. Hej,

  Wydaje mi się, że może być problem ze wsparciem dla tej kierownicy. Polecam artykuły który znalazłem na szybko:

  http://gameplatform.pl/jaka-kierownica-do-forza-horizon-3-ranking-najlepszych-modeli/

  https://ithardware.pl/aktualnosci/forza_horizon_3_i_forza_motorsport_6_apex_obsluza_11_kierownic_apex_quot_wyjezdza_quot_z_bety-763.html

  Czy lista została poszerzona o kolejne kierownice? Możliwe że tak. Jednakże szansa, że akurat ten niskobudżetowy model się tam znalazł jest nikła.

  0

 2. Regulamin konkursu Czasówka na SPA!

   

  1. Konkurs polega na uzyskaniu najlepszego czasu na torze SPA Francorchamps samochodem Mitsubishi Lancer Evolution X GSR.
  2. Tor w dowolnym wariancie pogodowym. Samochód może być dowolnie ulepszony i podniesiony do dowolnego indeksu.
  3. Czasu uzyskujemy w trybie jazda testowa, poprzez zrobienie zdjęcia gdy w momencie przejechanie przez linię start/meta pokazuje się po prawej wynik najlepszego okrążenia. Czas musi być bez wykrzyknika. Prawidłowo zrobione zdjęcie jest ukazane poniżej. Po przejechaniu linii start/meta najlepszy czas wyświetla się około 10 sekund, więc najlepiej screena zrobić od razu, aby nie było konieczności przejeżdżania kolejnego okrążenia. Na screenie kamera musi być z oddali aby można było bez problemu rozpoznać samochód oraz tor.
  4. Screen/zdjęcie robimy poprzez naciśnięcie dwukrotnie loga Xbox i przycisku Y na padzie.
  5. Screeny możemy ściągnąć ze strony http://xboxdvr.com/ podając swój gamertag.
  6. Screeny można umieszczać w odpowiednim temacie w dziale Czasówka na SPA! na forum lub w dowolnym poście na Facebooku promującym konkurs, którego autorem jest Forza Motorsport Polska.
  7. Wszystkie screeny muszą być zaakceptowane przez organizatorów i sprawdzone pod kątem poprawności ich wykonania. Akcept udzielany będzie pod danym screenem.
  8. Osoby upoważnione do akceptowania screenów, zwane też organizatorami: Marcin Piekarz (Danteze), Oskar Kochanowski (osa5469), Adrian Scholtyssek (Adi 1994), Tomasz Walicki (Walicki34).
  7. Nagrody: bidony Forza Motorsport oraz koszulki polo Forza Motorsport 6. Ilość i rodzaj nagród może ulec zmianie.
  8. Aby wziąć udział w losowaniu nagród, podany czas musi się znajdować w top 50% wszystkich czasów.
  9. Osoba która zajmie pierwsze miejsce otrzyma nagrodę gwarantowaną, koszulkę polo Forza Motorsport 6 i nie straci praw wzięcia udziału w losowaniu reszty nagród.
  10. Ilość osób do nagrodzenia to około 2-3 w zależności od ilości nagród. Raz wylosowana osoba nie może zostać wylosowana ponownie.
  11. Zgłoszone wcześniej czasy można poprawiać aż do końca trwania konkursu. Ważne aby była zawarta informacja, że jest to poprawiony czas. Apelujemy też o roztropność.
  12. Setup uniwersalny dla osób, które nie mają swojego, bądź nie chcą go robić, znajduje się poda nazwą " Czasówka na SPA".
  13. W zgłoszeniach należy również podać swoje imię i nazwisko, które umieszczone zostanie w rankingu.
  14. Konkurs trwa od 07.07.2017 do 23.07.2017. Do tego czasu można wysyłać screeny.

   

  Samochód

  cPHcn9G.png

   

  Tor

  gmd7vFh.jpg

   

  Poprawnie wykonany screen/zdjęcie

  tiHWWmx.jpg

  0