Danteze

Community Manager
 • Zawartość

  4341
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Kraj

  Polska

Reputacja

6 Neutralna

O Danteze

 • Tytuł
  Boss
 • Urodziny 07.01.1986

Kontakt

 • Lokalizacja
  Wrocław
 • Xbox LIVE
  Danteze
 • Gadu-Gadu
  1346068
 • Skype
  marcin86wroc

Informacje dodatkowe

 • Imię
  Marcin
 • Płeć
  Mężczyzna / Male
 • Licencja kierowcy
  Profesjonalna

Ostatnie wizyty

3770 wyświetleń profilu
 1. Nazwa zespołu: GT kierowcy nr 1: Danteze #17 GT kierowcy nr 2: Samochód: HDT
 2. Nie będzie wspierana. Tutaj masz listę kierownic wspieranych, doszły nowe modele Logitecha, ale poza tym chyba nie wiele się zmieniło: http://xboxracingpro.com/racing-wheels-compatible-with-xbox-one-s/
 3. Jakaś aktualizacja systemu była? Może coś w dzienniku zdarzeń będzie? Sterowniki?
 4. Głosy: 1. Wiktor Wilczyński - 3 głos 2. Adrian Scholtyssek - 3 głosy 3. Damian Zuzański - 2 głos 4. Maciej Górny - 2 głosy Wiktor Wilczyński - 1 pkt Adrian Scholtyssek - 1 pkt Damian Zuzański - 0,5 pkt Maciej Górny - 0,5 pkt Po pierwszej rundzie robimy tygodniową przerwę.
 5. Problem z komunikacją głosową w lobby (nie wszyscy siebie słyszą) Podczas wyścigu komunikacja głosowa zanika w całości
 6. Postanowiliśmy napisać list otwarty do T10 w sprawie problemów z grą, które utrudniają a wręcz niszczą rywalizację online. Możecie tutaj podawać swoje propozycje punktów, które powinny być zawarte w liście. List postaramy się napisać w przeciągu najbliższego dnia.
 7. W regulaminie zostały dodane informacje odnośnie nagród.
 8. Tutaj możecie zgłaszać incydenty / Here you can report incidents Forma zgłoszeń / Form of applications Poszkodowany / Victim: Sprawca / Perp: Okrążenie / Lap: Opis incydentu / Incident description:
 9. Rangi i medale / Rangs and medals Xbox Live Gold 1 Miesiąc / 1 Month
 10. Wheel Stand Pro DELUXE V2 for Thrustmaster T300RS / TX / T150 Racing Wheels / TMX and more
 11. Witamy
 12. A zgłosiłeś swój czas w kwalifikacjach? Wg niego dzieliliśmy na grupy. Teraz wszystkie są pełne i mogę dopisać ciebie do rezerwowej Gold albo Silver. Daj znać którą chcesz. Potem rezerwowi zostaną przeniesieni do Bronze jak będzie więcej osób.
 13. Powraca konkurs fotograficzny Photo Competition! Co tydzień będziemy umieszczać nowy temat zdjęć i wybierać te najlepsze, z puli tych które nam podeślecie. Temat na bieżący tydzień został już podany, możecie się z nim zapoznać w dziale konkursu na naszym forum. Dla najlepszego fotografa mamy kod na abonament Xbox Live. Poniżej prezentujemy regulamin Photo Competition. Zachęcamy do zapoznania się z nim przed wysłaniem swojego zdjęcia. Pamiętajcie również, że swoje prace można umieszczać na naszym Facebooku w odpowiedzi na wpis z aktualnym tematem zdjęć. Wszystkie niezbędne informacje o konkursie najdziecie w tym dziale --> Photo Competition Regulamin Photo Competition 1. Jeden użytkownik wysyła tylko jedno zdjęcie konkursowe w danej rundzie. 2. Dopuszczamy prace wykonane w grze Forza Motorsport 7, zarówno wersje na PC jak i Xboxa. 3. Zdjęcia wysyłamy/wstawiamy w komentarzu w oryginalnym rozmiarze, mogą to być linki z hostingu (np. imgur.com). Używamy formuły bez zbędnych odnośników do hostingu https://imgur.com/obrazek.jpg 4. Zdjęcie nie może być modyfikowane w programach graficznych (w razie wątpliwości będą sprawdzane witryny autorów). 5. Zdjęcie musi pasować do tematu przewodniego! W innym przypadku nie zostanie uwzględnione. 6. Zdjęcia umieszczamy w komentarzach do oficjalnych wpisów o Photo Competition opublikowanych przez Forza Motorsport Polska na Facebooku lub mogą zostać wysłane na adres mailowy: marcin.piekarz@forzamotorsport.pl lub PW na forum (Danteze). Każda inna forma zgłoszenia pracy będzie akceptowalna o ile trafi bezpośrednio do organizatorów. 7. Zdjęcia będą umieszczane na bieżąco na forum w dziale konkursowym. Ważna jest jakoś zdjęć gdyż Facebook znacząco ją obniża, dlatego podawanie linków do zdjęć umieszczanych na hostingach to najlepsze rozwiązanie. 8. Przebieg konkursu (chyba, że w temacie zostanie podane inaczej): - w poniedziałek zostaje podana tematyka zdjęć - od poniedziałku do piątku można zgłaszać prace na konkurs - w sobotę i niedzielę głosujemy na zdjęcia - w poniedziałek zostaje ogłoszony zwycięzca 9. Każdy tydzień ma dwa wątki: - wątek zgłoszeń - wątek dyskusji 10. Zdjęcie musi być zrobione przez Ciebie! 11. Zakaz zgłaszania do konkursu zdjęć użytych we wcześniejszych edycjach lub publikowanych wcześniej w sieci. 12. Raz zgłoszone zdjęcie nie może być zmienione. 13. Nie należy umieszczać zdjęć na hostingu fotosik.pl (strata jakości, zmiana rozmiaru). 14. Żeby konkurs się odbył muszą zostać zgłoszone co najmniej 4 zdjęcia. 15. Zdjęcie musi pochodzić bezpośrednio ze strony forzamotorsport.net. Fotografie ekranów pochodzące z aparatów fotograficznych nie będą brać udziału. 16. Wszystkie zgłoszone zdjęcia mogą być wykorzystane do celów promocyjnych naszego forum na serwisach takich jak facebook... 17. Oceną prac i wyłonieniem zwycięzcy będzie zajmować się komisja złożona z 9 osób, w skład której wchodzi organizator oraz osoby przez nich upoważnione. Autor: Marcin Piekarz (Danteze)
 14. Do pierwszego wyścigu największej międzynarodowej ligi International Forza Championship organizowanej przez Forza Motorsport Polska pozostały już tylko dni! Po kwalifikacjach organizatorzy rozdzielili kierowców do dwóch grup: Gold i Silver. W rezerwie trzymana jest jeszcze grupa Bronze, gdzie będą trafiać nowo zapisani kierowcy. W związku z tym zachęcamy wszystkich kierowców do zapisów i wspólnego ścigania! Grupa Bronze będzie rządziła się swoimi prawami i będzie przedsionkiem do wyższych grup gdzie rywalizować ze sobą będą najlepsi polscy jak i zagraniczni kierowcy. Pierwszy wyścig odbędzie się w najbliższą niedzielę o 21:00 i rywalizować będziemy na torze Circuit de Catalunya. Pula nagród w lidze IFC to około 2000 zł. Ich wartość może się zmienić w zależności od rozmów z nowymi sponsorami. Nagrody w głównej mierze będą losowe, więc każdy ma szanse na ich zdobycie bez względy na poziom kierowcy jaki reprezentuje. Głównymi sponsorami są Thrustmaster oraz Wheel Stand Pro. Zapraszamy do działu ligowego na naszym forum gdzie znajdują się wszystkie niezbędne informacje o lidze wraz z zapisami ---> International Forza Championship Autor: Marcin Piekarz (Danteze)