Danteze

Administrator
 • Content count

  4505
 • Joined

 • Last visited

 • Country

  Poland

Community Reputation

16 Zadowalająca

About Danteze

 • Rank
  Boss
 • Birthday 01/07/1986

Contact

Additional information

 • Name
  Marcin
 • Gender
  Mężczyzna / Male
 • Driver license
  Profesjonalna

Recent Profile Visitors

6638 profile views
 1. Danteze

  Suzuka

  Tutaj możecie zgłaszać incydenty / Here you can report incidents Forma zg łoszeń / Form of applications Poszkodowany / Victim: Sprawca / Perp: Okrążenie / Lap: Opis incydentu / Incident description:
 2. Kwalifikacje będą organizowane w sesjach stałych: piątek, sobota, niedziela i poniedziałek o 21:00. Dokładne godziny sesji poza poniedziałkową zostaną podane najpóźniej we wtorki. Dodatkowo jeśli komuś te godziny nie będą pasowały to może uzgodnić inny termin, byle pasował on sędziom. W praktyce umawiać się będzie można poza terminami stałymi od poniedziałku po wyścigu do poniedziałku w dzień kolejnego wyścigu najpóźniej na 20:45. Termin indywidualny musi być zaakceptowany przez sędziego dlatego najlepiej go zgłosić jak najwcześniej w poście w tym temacie. Nie trzeba zgłaszać swojej obecności na sesjach stałych, wystarczy, że się na nich pojawicie. Terminy stałe kwalifikacji: Sesja 1: Piątek 17.05 - 21:00, host: PMC Osa Sesja 2: Sobota 18.05 - 21:00, host: Danteze Sesja 3: Niedziela 19.05 - 21:00, host: Danteze Sesja 4: Poniedziałek 20.05 - 21:00, host: PMC Osa <--- forma rygorystyczna Czym jest forma rygorystyczna: ograniczone restarty (jeśli kogoś rozłączy przed tym jak pierwszy kierowca ukończy pierwsze okrążenie to dopuszczamy restart), start sesji punkt 21:00, nie czekamy na spóźnialskich, natomiast jeśli kogoś rozłączy podczas przeładowywania lobby to czekamy jednorazowo max 2 minuty na ponowne jego połączenie. Terminy niestandardowe: Sesja NS1: Poniedziałek 20.05 - 20:00, host: Danteze WNIOSKI O TERMINY NIESTANDARDOWE MOŻNA SKŁADAĆ W TYM TEMACIE!
 3. Danteze

  Kary

  Lime Rock (punkty karne oraz cofnięcia o ilość pozycji na kolejne wyścigi) @MikeEthanol88: 6 pozycji i 30 pkt karnych. Incydent z @Danteze. @KubaXman: 2 pozycje i 20 pkt karnych Incydent z @grubson @SniperWarriors0: 10 pkt karnych. Cięcia. @grubson: 7 pkt karnych Cięcia. @Danteze: 7 pkt karnych Cięcia. @risto: 7 pkt karnych Cięcia. @damian0902stal: 7 pkt karnych Cięcia. Arturo V10: 5 pkt karnych Cięcia. @Lord Milosz36: 5 pkt karnych Cięcia. @JacekK1986: 5 pkt karnych Cięcia.
 4. Danteze

  Kary

  Mugello (punkty karne oraz cofnięcia o ilość pozycji na kolejne wyścigi) W lobby pierwszym jak i drugim było sporo przepychania i parę osób wyleciało na pierwszych zakrętach w piach. Traktuje to wszystko jako incydenty wyścigowe. Było tam bardzo mało miejsca a nikt nie chciał odpuścić, parę samochodów się skleiło oraz była też sytuacja, że ktoś sam pakował się na maskę przeciwka chcąc ustawić się do kolejnego zakrętu bez patrzenia czy ktoś przypadkiem nie jest obok. @Hejkumkejkum: 7 pozycji do tyłu i 25 pkt karnych Sytuacja z udziałem Iwan323 i @Hejkumkejkum - pierwszy wyścig, Hejkum zahacza o przód Iwana przez co go obraca i uderza w bandę, nie było tam intencji Iwana, Hejkum pewnie nawet go nie widział zjeżdżając do lewej krawędzi. Incydent. Natomiast chwile po tym incydencie mamy kolejny w którym uderza w @Lord Milosz36 podczas powrotu na tor. Powtórka i telemetrie pokazują wyraźnie, że odbijając się od bandy i wracając na tor hejkum miał wciśnięty gaz. Gdyby hamował to zapewne by nie wpadł na Lorda. @Danteze: incydent Sytuacja z udziałem @Danteze i @grubson. Walka o pozycja i delikatna kolizja, nie było tutaj żądnego ruchu w kierunku Grubsona. Podobnie jak w sytuacjach z początku wyścigu gdzie dużo osób wypadło w piach, tak było też tutaj. Nie było złośliwości, a jedynie przypadek i dziwna reakcja gry czyli "klejenie". Sytuacja ta nie była oceniana przeze mnie. @Imperator360: incydent Bardzo podobna sytuacja jak wyżej. Samochody się do siebie kleją i @Danteze wypada w piach. Nie był to czyn zamierzony.
 5. walifikacje będą organizowane w sesjach stałych: piątek, sobota, niedziela i poniedziałek o 21:00. Dokładne godziny sesji poza poniedziałkową zostaną podane najpóźniej we wtorki. Dodatkowo jeśli komuś te godziny nie będą pasowały to może uzgodnić inny termin, byle pasował on sędziom. W praktyce umawiać się będzie można poza terminami stałymi od poniedziałku po wyścigu do poniedziałku w dzień kolejnego wyścigu najpóźniej na 20:45. Termin indywidualny musi być zaakceptowany przez sędziego dlatego najlepiej go zgłosić jak najwcześniej w poście w tym temacie. Nie trzeba zgłaszać swojej obecności na sesjach stałych, wystarczy, że się na nich pojawicie. Terminy stałe kwalifikacji: Sesja 1: Piątek 3.05 - 21:00, host: PMC Osa Sesja 2: Sobota 4.05 - 21:00, host: Danteze Sesja 3: Niedziela 5.05 - 21:00, host: Danteze Sesja 4: Poniedziałek 6.05 - 21:00, host: Danteze <--- forma rygorystyczna Czym jest forma rygorystyczna: ograniczone restarty (jeśli kogoś rozłączy przed tym jak pierwszy kierowca ukończy pierwsze okrążenie to dopuszczamy restart), start sesji punkt 21:00, nie czekamy na spóźnialskich, natomiast jeśli kogoś rozłączy podczas przeładowywania lobby to czekamy jednorazowo max 2 minuty na ponowne jego połączenie. Terminy niestandardowe: Sesja NS1: Poniedziałek 6.05 - 20:00, host: Danteze WNIOSKI O TERMINY NIESTANDARDOWE MOŻNA SKŁADAĆ W TYM TEMACIE!
 6. Kolejny wyścig na torze Lime Rock jedziemy w wariancie z zachodnią szukaną!
 7. Danteze

  Race 5: Mugello (15.04)

  Po przeanalizowaniu powtórki nie mam żalu za ten incydent. Starałem się jechać własnym torem i w momencie gdy zjeżdżałem z tarki aby ustawić się do kolejnego zakrętu nastąpił kontakt. Nie było tu celowości ani z mojej ani z twojej strony. Odbieram to jako incydent. A co do wyścigu to świetna walka, praktycznie od początku do końca skupienie i jazda na centymetry. Podczas jednej z walk po kontakcie ze mną wypadł z toru @grubson. Nie było to celowe, walczyłem o pozycje i wyszło jak wyszło. Z drugiej strony nie będę odpuszczał jeśli widzę miejsce, ale zapewne to zrozumiesz bo przyjmujesz tą samą zasadę. Widzę tu trochę analogii z incydentem z @Imperator360. Lekki kontakt i skutki tragiczne.
 8. Danteze

  Mugello

  Tutaj możecie zgłaszać incydenty / Here you can report incidents Forma zg łoszeń / Form of applications Poszkodowany / Victim: Sprawca / Perp: Okrążenie / Lap: Opis incydentu / Incident description:
 9. Danteze

  Kwalifikacje - Runda 5 - Mugello

  Podobnie jak z Lordem, łap mnie na messengerze
 10. Danteze

  Kwalifikacje - Runda 5 - Mugello

  Myślę że możesz mnie łapać na messengerze w tych godzinach.
 11. Kwalifikacje będą organizowane w sesjach stałych: piątek, sobota, niedziela i poniedziałek o 21:00. Dokładne godziny sesji poza poniedziałkową zostaną podane najpóźniej we wtorki. Dodatkowo jeśli komuś te godziny nie będą pasowały to może uzgodnić inny termin, byle pasował on sędziom. W praktyce umawiać się będzie można poza terminami stałymi od poniedziałku po wyścigu do poniedziałku w dzień kolejnego wyścigu najpóźniej na 20:45. Termin indywidualny musi być zaakceptowany przez sędziego dlatego najlepiej go zgłosić jak najwcześniej w poście w tym temacie. Nie trzeba zgłaszać swojej obecności na sesjach stałych, wystarczy, że się na nich pojawicie. Terminy stałe kwalifikacji: Sesja 1: Piątek 12.04 - 21:00, host: Sesja 2: Sobota 13.04 - 21:00, host: PMC Osa Sesja 3: Niedziela 14.04 - 21:00, host: Danteze Sesja 4: Poniedziałek 15.04 - 21:00, host: Shamball <--- forma rygorystyczna Czym jest forma rygorystyczna: ograniczone restarty (jeśli kogoś rozłączy przed tym jak pierwszy kierowca ukończy pierwsze okrążenie to dopuszczamy restart), start sesji punkt 21:00, nie czekamy na spóźnialskich, natomiast jeśli kogoś rozłączy podczas przeładowywania lobby to czekamy jednorazowo max 2 minuty na ponowne jego połączenie. Terminy niestandardowe: Sesja NS1: Poniedziałek 15.04 - 20:00, host: Shamball WNIOSKI O TERMINY NIESTANDARDOWE MOŻNA SKŁADAĆ W TYM TEMACIE!
 12. Dyskusja o nadchodzącym dniu testowym PMC.
 13. Kwalifikacje całkiem dobre, w wyścigach nie było już tak kolorowo. W pierwszym jedenaste miejsce, podobnie jak w drugim, z tą różnicą, że były szanse nawet na podium. Niestety gdy byłem na czwartym miejscy, a przed sobą miałem teoretycznie słabszych kierowców, kolizja z @crosq sprawiła, że spadłem na dziesiąte w miejsce gdzie walczyli kierowcy z top 5 generalki. Trochę żal szansy, ale takie są wyścigi, teraz przerwa i czas aby popracować nad przygotowaniem do kolejnej rundy.
 14. Danteze

  Kwalifikacje - Runda 4 - Hockenheim

  Dodaliśmy niestandardową sesję w poniedziałek o 20:00!
 15. Kwalifikacje będą organizowane w sesjach stałych: piątek, sobota, niedziela i poniedziałek o 21:00. Dokładne godziny sesji poza poniedziałkową zostaną podane najpóźniej we wtorki. Dodatkowo jeśli komuś te godziny nie będą pasowały to może uzgodnić inny termin, byle pasował on sędziom. W praktyce umawiać się będzie można poza terminami stałymi od poniedziałku po wyścigu do poniedziałku w dzień kolejnego wyścigu najpóźniej na 20:45. Termin indywidualny musi być zaakceptowany przez sędziego dlatego najlepiej go zgłosić jak najwcześniej w poście w tym temacie. Nie trzeba zgłaszać swojej obecności na sesjach stałych, wystarczy, że się na nich pojawicie. Terminy stałe kwalifikacji: Sesja 1: Piątek 29.03 - 21:00, host: @osa5469 Sesja 2: Sobota 30.03 - 21:00, host: @Danteze Sesja 3: Niedziela 31.03 - 21:00, host: @Danteze Sesja 4: Poniedziałek 01.04 - 21:00, host: @Adam Piecuch aka Shamball <--- forma rygorystyczna Czym jest forma rygorystyczna: ograniczone restarty (jeśli kogoś rozłączy przed tym jak pierwszy kierowca ukończy pierwsze okrążenie to dopuszczamy restart), start sesji punkt 21:00, nie czekamy na spóźnialskich, natomiast jeśli kogoś rozłączy podczas przeładowywania lobby to czekamy jednorazowo max 2 minuty na ponowne jego połączenie. Terminy niestandardowe: Sesja NS1: Poniedziałek 01.04 - 20:00, host @Adam Piecuch - uczestnicy sesji: VMR Kuba, marcineko92, PMC Damoto WNIOSKI O TERMINY NIESTANDARDOWE MOŻNA SKŁADAĆ W TYM TEMACIE!