Alex

Użytkownicy
 • Content count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

1 Follower

About Alex

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday 06/03/1987
 1. Alex

  2009 Avatar

  3 oscary to trochę mało ... spodziewałem się wiecej
 2. Alex

  Jak dobrze wystartować?

  z tego co mi wiadomo nie idzie zrobić startu na dwóch tylnich kołach szkoda że tak nas poszczuli tym filmikiem
 3. Alex

  Pytania!!

  znak pokazywał zakręt w lewo, a faktycznie był w prawo! czy Chuck Norris wie kiedy wyjdzie GT5?
 4. Alex

  Airwolf - SERIAL

  a co powiecie na Power Rangers?
 5. bez napinki panowie ... skoro ktoś napisał że może pojawić się taki model jak Z4 Coupe, to pewnie Turn10 tego auta nie wymyśliło ja bardzo się cieszę na takie egzotyki jak: 1992 Bugatti EB110 SS 2009 Gumpert Apollo 2011 McLaren MP4-12C oby tylko to było prawdą, bo jak na razie nie mogę znaleźć choćby kaławeczka screena z tego Online Auction House
 6. Alex

  Skojarzenia

  warsztat samochodowy
 7. A czy mogę oddać głos na czarny projekt z białym napisem Xman'a hehehe (joke). Bez urazy stary, ale źle interpretujesz minimalizm, niestety (moim skromnym zdaniem) kolory na twoim projekcie nadal kuleją Tak jak napisał "Nindza" za bardzo polski jest ten projekt, trochę zalatuje agrotuningiem. Podsumowywując zero fajerwerków i cyt. "holywoodzkiej pompy" Trzeba sobie zadać pytanie, czy gdybyś miał Subaru, to zrobiłbyś mu taką krzywdę? Ja gdybym miał Subaru, a ono miałoby reprezentować forum forzamotorsport.com.pl oddałbym je bez wahania Camelowi, subaryny niestety nie mam, więc oddam Camelowi mój vote!
 8. Mam jakieś dziwne wrażenie że wchodząc przez "Listę Zawodów" zarabia się mniej kasy, np. nie ma premii za ukończenie całego eventu ... może ktoś to potwierdzić, czy mi się tylko wydaje?
 9. Jak robić wyścigi? Czy jest różnica w wygranych jak będę ścigał się wchodząc przez Listę Zawodów lub przez Tryb Kariery?
 10. Na forum jestem dość krótko i mogę mieć mało do powiedzenia, ale powiem szczerze że jak na razie nie ma z czego wybrać! Trochę za grzeczne te auta, no i kto powiedział że auto wyścigowe musi wygladać jak choinka? Moim zdaniem najlepsze będzie minimum, które i tak powinno przykuwać wzrok. Auto Kuby ma trochę dziwną kolorystykę
 11. Koledze chyba chodziło raczej o coś w stylu Hołowczyc, Kornacki, Kubica Swoją drogą bardzo fajnie zapowiadający się Aston ... szkoda że nie mam wykupionego Live'a ... miałbyś już potencjalnego klienta!
 12. Alex

  Wielki wątek przywitań

  Simka, siemka ... wita się z Wami Alex! Kolejny Forzoholik na stronie