KubaXman

Użytkownicy
 • Zawartość

  1002
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Kraj

  Polska

Reputacja

4 Neutralna

3 obserwujących

O KubaXman

 • Tytuł
  Legenda
 • Urodziny 25.03.1996

Kontakt

 • Lokalizacja
  Ĺ�ódź
 • Xbox LIVE
  KubaXman
 • Gadu-Gadu
  2861827

Informacje dodatkowe

 • Imię
  Kuba
 • Płeć
  Mężczyzna / Male

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. KubaXman

  Le Mans Bugatti

  Mate, I'm not saying you were the only one. Unfortunately I was close to you, so I was able to see it. Everyone who didn't respect track limits should be dealt with.
 2. KubaXman

  Le Mans Bugatti

  Of course there wasn't. Let me show you something. These are photos only from one lap, when you went into gravel and was trying to catch me as fast as possible. And no, you didn't lift throttle at all. Lucky for you, my replay ends after about 15 laps or something like this, but I managed to take 26 pictures showing your clean style of driving. Do you want to see them all? I don't care about results, penalties, etc. because I'm driving just for pure fun. Everybody sometimes goes too wide or cut a little, but there is difference beetwen sometimes and very often. But it is not funny anymore when somebody do not respect any rules. I have been driving in Forza since 2011 and I don't remember anybody complaining about me. As opposed to you.
 3. KubaXman

  Le Mans Bugatti

  Poszkodowany / Victim: ??? Sprawca / Perp: FNR Sir Okrążenie / Lap: Cały wyścig / Whole race Opis incydentu / Incident description: Nasz przesympatyczny przyjaciel przez cały wyścig miał problem z utrzymaniem się w torze, raz tnąc, raz jadąc całą szerokością. Począwszy od nawrotu, poprzez drugą szykanę, po ostatnie zakręty. Sytuacja powtarzała się przez cały wyścig, zmieniały się jedynie miejsca. FNR Sir have struggled with keeping his car inside track limits. Cutting corners, going too wide kept repeating every lap. Mate, maybe you have pace but there is no place for driving like this. Everybody sometimes goes too wide or cut a little bit, but you didnt seem to worry about it at all.
 4. KubaXman

  Race 1: Laguna Seca - Discussion after The race

  Z mojej perspektywy wyścig w porządku, udało się uniknąć błędów. Niestety ten tor nie sprzyja wyprzedzaniu, dodatkowo Adi też nie popełniał błędów - jechaliśmy cały wyścig w odległości maximum 40 metrów od siebie. Good and clean race from my point of view. Unfortunately I couldn't find way to pass Adi, because he didn't make any signitficant errors. Congratulations for our Italian guests for decent pace.
 5. KubaXman

  General discussion / Dyskusja ogólna

  Jak nie zdążyłeś zrobić czasu, to pojedziesz w drugim lobby.
 6. KubaXman

  Upload Section

  #22 #44
 7. KubaXman

  Team Registration / Rejestracja zespołów

  PRT / KubaXman / Imperator360
 8. KubaXman

  Individual registration / Zapisy indywidualne

  KubaXman / 22 / PL / ?
 9. KubaXman

  Zapisy indywidualne

  KubaXman / 22 / Porsche RSR / PL
 10. KubaXman

  Hockenheim Short - dyskusja na temat wyścigu

  Co do sytuacji ze mną, to nie miałem na celu minąć Cię poza torem. Tam chyba przejazd po tym garbie trochę Cię przytrzymał i żebyśmy na siebie nie wpadli już w środku zakrętu prostuję na chwilę koła, co widać na filmie nawet. To już nie miałem jak się zmieścić, bo musiałem od nowa zacząć skręcać. Ale nie blokowałem Ci wewnętrznej i poczekałem aż spokojnie wrócisz na swoją pozycję w drugim zakręcie.
 11. KubaXman

  Ile osób będzie na IFC Bathurst?

  KubaXman
 12. Moim zdaniem wybrałbym Vipera, nawet bez żadnego tuningu. To auto może wydaje się proste do jazdy, ale jak się przesadzi to też się źle skończy. Także wciśnięcie 100% i jazda na limicie nie będzie wcale taka prosta. A z doświadczenia wiem, że lepiej walczyć z przeciwnikiem niż z autem. Ferrari jest nerwowe, możliwe że setup który by nie podniósł mocy ani nie obniżył masy, trochę by pomógł, ale dalej nie wyobrażam sobie jechać nim na kierownicy. Mój głos idzie zdecydowanie na Vipera.
 13. KubaXman

  PRT

  Po długich negocjacjach doszło do zmiany nazwy zespołu, samochodu oraz malowania. Na scenę po latach nieobecności wraca zespół składający się z członków dawnego klubu PRT.
 14. KubaXman

  Rejestracja Zespołu

  PRT / KubaXman / Imperator360 / Kamil7199
 15. KubaXman

  Prezentacja malowań

  Barwy zespołu PRT: