dembek

Zasłużeni
 • Zawartość

  664
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

3 obserwujących

O dembek

 • Tytuł
  Mistrz
 • Urodziny 26 Styczeń

Kontakt

 • Xbox LIVE
  dembek
 1. Ja się zainteresowałem tą grą kilka dni temu i to jest pierwszy jej trailer jaki widziałem
 2. Widzieliście? NOC
 3. czy model jazdy będzie bardziej zręcznościowy czy podobny do tego z zwykłej forzy?
 4. 1. Danteze 2. Don Tasso 3. Mąka 4. Milo 5. Bukos 6. Monster 7. Tofik 8. dembek
 5. Co do Photo Competition Extra: Chyba nie idzie wymyślić nic nudniejszego niż oglądanie kilku takich samych zdjęć. Co to za pomysł?
 6. moja galeria prawie spadła na drugą stronę. zdjęcie celowo jest takie wyblakłe.
 7. Jak go widziałeś na SHC to mogłeś ode mnie kupić
 8. Tofik , to Twoje? Mimo, że nie lubię takich zdjęć o niczym to podobają mi się. Po co dawałeś dwa takie same/bardzo podobne?
 9. Pozdrawiam konfidenta. Rafael jak zwykle w formie i na temat BTW. Gdyby ktoś miał wątpliwości, to ja zrobiłem to zdjęcie. Na dowód incepcja: zdjęcie zrobionego zdjęcia
 10. Odkopuje temat, jakieś przypadkowe foto jakiegoś tam zegarka
 11. dziękuję za oddane głosy
 12. Milo przytoczył 3 dość słuszne argumenty. Ja jeszcze szczególnie chce podkreślić to, że nie da się tego przenieść na każde auto w grze. Do tego te nieszczęsne logo, włożone tam jako wypełniacz. BTW: Logo DIIL sprawiło, że nie głosowałem na 5 projekt ( i przy tym na żaden inny). Myślę, że regulamin wystarczająco jasno nie mówił o tym, że forzamotorsport.pl ma być głównym motywem. Na szczęście jak by nie patrzeć to wybór tego auta na samochód forum nic nie zmienia. Nikt tym nie będzie jeździł, więc jedyne czego można się zazdrościć to punktów ( które rzekomo będą przekazane na następny konkurs ). Ralf robi najlepsze projekty na forum, więc gratulacje - należało się. Z tego co pamiętam to stary projekt na auto forum był lepszy ( albo byłem mniej wymagający ).
 13. To malowanie jest chyba trochę lepsze niż poprzednie.
 14. Podoba mi się motyw z logo Aperture Laboratories. Masz portal 2 na x'a? Fajnie wyglądają też te dwa czyste skyline'y