pawelitos

Użytkownicy
 • Content count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About pawelitos

 • Rank
  Nowy

Additional information

 • Gender
  Mężczyzna / Male
 1. Dziękuję bardzo za próbę pomocy, niestety nie pomogło. Próbowałem dzisiaj tony innych sterowników i wyrzuca do pulpitu. Patrzyłem w systemowym dzienniku zdarzeń i nie ma żadnych errorów. Może ktoś komu gra działa poda dokładne parametry komputera.
 2. Próbowałem zaradzić temu kupując więcej Ramu z 8 do 22 ale to nie pomogło, nie wiem może ta forza motorsport 7 chce więcej pamięci ale na karcie graficznej bo 2 GB to trochę mało chyba. Mam Windows 10 aktualizacje pewnie najnowsze bo nic nie blokowalem. Masa ludzi mówi że im forza 7 wywala do pulpitu, to samo zresztą mówią o forza horizon 3 i 4 oraz o forza 6 apex. Dlatego myślałem że ktoś znalazł jakieś rozwiązanie. A jaka to wersja sterowników jest rekomendowana dla forza 7. Przeżywam bo chyba wyrzuciłem masę pieniędzy w błoto, wydałem półroczne oszczędności na grę i ramy, a grę wywala do pulpitu. Jestem załamany eh :(
 3. Jak w temacie , czy może ktoś zna jakiś sposób na wywalanie gry do pulpitu. Gram sobie lub jestem w menu i oglądam samochody a tu nagle widzę pulpit a gra znika nawet z paska i z procesów, jakby jej ktoś wcisnął alt i f4 i nie ma żadnego komunikatu czy erroru, po prostu gra się sama zamyka. Myślałem że 8 GB ram to za mało, rozbudowałem komputer do 22 GB Ram (nie 32) ale wywalanie do pulpitu jest nadal. Odstępy pomiędzy wyrzucaniem do pulpitu wyglądają na losowe. Czasem co kilka minut czasem co pół godziny. Gram na PC. Parametry mojego komputera to Procesor i5 3570 , Karta grafiki GTX 660 , 22 GB RAM. Na tej konfiguracji gra trzyma 30 klatek na max detalach ale co z tego jak wywala do pulpitu. Zresztą na minimalnych detalach też wyrzuca do pulpitu. Może ktoś miał taki problem i jakoś go rozwiązał. Proszę o pomoc.