Jurixex

Użytkownicy
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Jurixex

 • Rank
  Nowy

Additional information

 • Gender
  Mężczyzna / Male
 1. Witam. W logitech g29 mamy coś takiego jak Logitech Gaming Software. I czy ustawiać tam cokolwiek już pod forze horizon czy pominąć to i dopiero zacząć ustawiać wszystko w grze? Szczerze to średnio się znam na tym i fajnie jakby ktoś się wypowiedział na temat ustawień dla tej kierownicy w tym programie.
 2. Jurixex

  JAKA KIEROWNICA DO FORZY HORIZON 3

  http://simrace.pl/index.html/_/projectcars/porady/poradnik-ustawienia-kierownicy-cz-1-podstawowe-ustawienia-kierownic-g25-i-g27-r126 Tutaj jest poradnik do stworzenia podstawowej bazy dla kierownicy. Wygląda okej. A potem to w Forzie juz trzeba zobaczyć.
 3. Jurixex

  JAKA KIEROWNICA DO FORZY HORIZON 3

  Dzięki!
 4. Jurixex

  JAKA KIEROWNICA DO FORZY HORIZON 3

  I zauważyłem też że dużo ludzi którzy grają na 900 stopniach zmniejszają w grze na no 540 albo 360. Na przykład do wyścigów. Czyli kręcą 2 i pół raza a wychodzi im tylko 540 stopni? Czy to ma sens? I ponoć najlepiej do g25/g27 ustawić 620 stopni do frozy horizon 3
 5. Jurixex

  JAKA KIEROWNICA DO FORZY HORIZON 3

  Dzięki za odpowiedź. Myślałem że to nie będzie zsynchronizowane bo ludzie piszą że forza jest przystosowana pod 270 stopni. I Pisza też że na 900 można za dużo się namachać i to bezsens. Ale raczej na tą 900 stopni bym się nastawial. Byłbym wdzięczny jakbyś się odniósł jeszcze do kwestii tego że forza jest przystosowana pod 270 stopni. Celowałbyk w używana kierownice logitech g25. Widzę dużo filmików na YouTube odnośnie ustawień w grze do kierownic g25, g27, g29. Czy jest to konieczne i ustawiać wedle tych filmików na przyszłość?
 6. Jurixex

  JAKA KIEROWNICA DO FORZY HORIZON 3

  Witam. Mam problem i nie mogę znaleźć na niego odpowiedzi. Chodzi o ilość stopni w kierownicy. 900 stopni czy 270? Chciałbym kupić logitech g25 ale ona ma 900 stopni i boję się, że jak będę grać to wszystko będzie nie zsynchronizowane. W grze koła się obrócą na maksa a ja dalej będę krecił i nie będę mógł wyczuć momentu kiedy przestać. Czy brać te 270 i się nie głowić? Nie mam pojęcia a chciałbym już kupic kierownice i grę ;p.