LukaszRei

Użytkownicy
 • Content count

  26
 • Joined

 • Last visited

 • Country

  Poland

Community Reputation

0 Neutralna

About LukaszRei

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday 11/29/1993

Contact

 • Xbox LIVE
  LukaszRei

Additional information

 • Name
  Łukasz
 • Gender
  Mężczyzna / Male

Recent Profile Visitors

594 profile views
 1. LukaszRei

  Pozycja startowa

  Z tego co się orientuję, to nie ma takiej możliwości. Przepychanki są przez 1 lub 2 okrążenia, więc tragedii niema, zresztą one mogą być dobrym treningiem.
 2. LukaszRei

  Może wyścig bez mechanika?

  Chyba 3/4 osób miało setup od Awrexas IG. Zawsze można też zapytać się o setup, ktoś może coś poleci lub podrzuci swój.
 3. LukaszRei

  Crash logo podczas włączania

  Na starym sprzęcie pomogły mi dedykowane dla FM7 sterowniki grafiki, tylko że ja mam Nvidie. Wklej może cały raport z podglądu zdarzeń, samo „SUNRISE base game” nie wiele mówi, a może mieć nie wiele wspólnego z problemem.
 4. LukaszRei

  Crash logo podczas włączania

  Cześć To gra raz się uruchomiła nie znaczy, że spełnia wymagania. Może tu znajdziesz rozwiązanie https://support.forzamotorsport.net/hc/pl/articles/360007593074-Moja-gra-się-zawiesza-lub-nie-uruchamia-się-wcale-na-moim-komputerze Ewentualnie spróbuj ściągnąć dedykowane sterowniki grafiki pod forze, Nvidia na pewno takie ma, nie wiem jak AMD.
 5. LukaszRei

  Może wyścig bez mechanika?

  Dopasowywanie części czy setupu, to ciekawy element przygotowywania się do wyścigu lub czasówki. Jeśli się nie mylę, to co najmniej kilka ostatnich turniejów miało zablokowane modyfikacje części i setupów.
 6. LukaszRei

  Drift setup - offline

  Tak styl jazdy i umiejętności maja duży wpływ na setup.
 7. LukaszRei

  Zapisy indywidualne

  #29 LukaszRei
 8. LukaszRei

  Pomoc w uruchomieniu

  Być może,u mnie kiedyś po aktualizacji sterowników, forza zaczęła klacić. Powrót do starych rozwiązał problem.
 9. LukaszRei

  Pomoc w uruchomieniu

  Masz najnowsze sterowniki grafiki? Kiedyś Forza miała problemy jeśli nie miało się wersji pod nią, przynajmniej przy grafice Nvidii.
 10. LukaszRei

  Fizyka gry

  Jeśli dobrze zrozumiałem, to masz ustawioną duża martwa strefę na hamulcu i dlatego ciężko go wyczuć. Musisz pobawić się ustawieniami, jeśli dobrze pamiętam, to do każdego parametru jest objaśnienie. To są moje ustawienia pada, może trochę pomogą.
 11. LukaszRei

  Od czego zacząć w F7? Prośba o porady.

  Jak zaczniesz się bawić ligi online ( te z gry) to na początek skup się na trybie z duchami, inni zawodnicy nie będą mieli wpływu na Twój przejazd. Pozostałe tryby najlepiej olać, bo tam patologia. Przejechanie jednego okrążenia bez kolizji to cud. Dopiero jak się awansuje wyżej, można się nimi zainteresować. Ja lubię robić wyzwania z trybu "Rywale" i tam starać się osiągnąć jak najlepsze czasy. Widok czasu mieszczącego się w top 10% najlepszych bywa motywujący.
 12. Mi na laptopie nie wyrzuca, a ledwo spełnia wymagania. Lenovo y50-70 i5 4210h, 4gb ramu i gtx 960m 4gb. Testowałeś rożne ustawienia graficzne? Może wyłączenie jakiegoś bajeru lub ograniczenie fps pomoże.
 13. Dla forzy motorsport 7 to: 387.92 WHQL 387.92 WHQL Źródło: https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=106040 opatrzone numerem 387.92 WHQL. Źródło: https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=106040 opatrzone numerem 387.92 WHQL. Źródło: https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=1060
 14. Może wina sterowników? Mi kiedyś forza zaczęła bardziej mulić po aktualizacji sterowników grafiki. Po zmiana na stare (te dedykowane pod forze) gra wróciła do normy. Napisz czy próbowałeś coś zrobić? Jeśli tak, to napisz co, być może ułatwi to znalezienie problemu.