PMC Sony

Użytkownicy
 • Content count

  35
 • Joined

 • Last visited

 • Country

  Poland

Community Reputation

4 Neutralna

About PMC Sony

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday 01/17/1993

Contact

 • Location
  Puławy
 • Xbox LIVE
  PMC Sony

Additional information

 • Name
  Michał
 • Gender
  Mężczyzna / Male

Recent Profile Visitors

571 profile views
 1. PMC Sony

  Mopar Performance USA Stint Plan

  http://forzamotorsport.pl/forums/topic/4002-stintplan-weather/
 2. PMC Sony

  Road Atlanta

  Sorry about this accident this is my fault. I lost many position too for giving back your position and i have lost conection few laps later, carma . One more time, sorry dude!
 3. PMC Sony

  Catalunya

  Poszkodowany / Victim: PMC Sony Sprawca / Perp: PMC Damoto Okrążenie / Lap: 4 Opis incydentu / Incident description: Podczas powrotu na tor Damoto opóźnia hamowanie próbując atakować co jak widać nie do końca mu się udało, dostaje strzała w bok odbija mnie do zewnetrznej zakrętu powodując dodatkowe naciśnięcie hamulca i powrót na swoją linię - strata cennych metrów nad jadącym za mna kierowcą FNR mimo iż oddał pozycję. https://xboxdvr.com/gamer/pmc-adi/video/62618017 Poszkodowany / Victim: PMC Sony Sprawca / Perp: PMC Damoto Okrążenie / Lap: 4 Opis incydentu / Incident description: Ostatnia szykana toru, okrążenie numer 4, po nieudanym ataku na nawrocie Damoto ponownie opóźnia hamowanie co skutkuje wbicie się w mój bok, wytrącając mnie z mojej lini jazdy (każdy wie jaka linia tam obowiązuje). Strata kolejnego cennego czasu do zawodnika z FNR, który jechał za Nami oraz strata pozycji. Kierowca jak widać pozycji po ataku nie oddał. https://xboxdvr.com/gamer/pmc-adi/video/62618264
 4. PMC Sony

  Catalunya

  Nie tylko za to powinieneś ponieść konsekwencje. Dziś pojawi się również Twoje "wyprzedzanie" mnie na ostatniej szykanie, gdybym nie zahamowal do zera po Twoim strzale w bok i perfidnym wpierdoleniu się w moją linie jazdy oczywiście "opoźniając" hamowanie to bym skończył wyscig na bandzie. Z resztą... Takich sytuacji było kilka z Twoim udziałem przy próbie atakowania. Ja przypadkiem uderzylem w Ciebie raz, ale jak już Ty we mnie wjezdzales kilkukrotnie to jest dobrze tak?
 5. PMC Sony

  Catalunya

  Uderzenie w tył po czym uderzenie w bok wpychałeś się jadąc w poślizgu więc z jakiej racji tutaj jest moja wina skoro Ty Damoto poszedłeś jak dzik w kartoflisko... Ja próbowałem ratować sytuacje odbijając maksymalnie w prawo a i tak wypchnales mnie na tyle ze rozwalilem wyscig imperatorowi. Nawet ludzie nie zwiazani z wyscigami powiedzieli, że wina leży po stronie niebieskiego porsche. Ale jak zwykle dostane -23 pozycje bo przecież jeżdżę w PMC Imperator jeżeli czujesz do mnie uraze to powiedz to, ja przepraszam że Damoto we mnie wjechał i zrujnowalem Ci wyścig.
 6. PMC Sony

  Catalunya

  Wszystko odbyło by się bez problemów lecz zostałem uderzony przez niebieskie Porsche Damoto i to dwukrotnie, dlatego gdy dostałem nagle pierwszego strzala nie bylem w stanie nic zrobic. Podczas drugiego strzala niestety byles po mojej lewej przez co gdy mnie wyprostowalo poszedlem w Ciebie przez kolejne wybicie mojego auta z toru jazdy. Co jak co ale ja staralem sie jechac czysto. Nie jeden którego wyprzedziłem nie mial problemów. Problemy byly dwa gdy obok był Damoto bo pchał się na sile. Raz mnie wypchnal to oddał pozycję, podczas drugiego razu już sobie pojechał dalej. No I tutaj nie widzę w tym wszystkim swojej winy, walczyliśmy imperator o pozycję, nawet nie chciałem Cię tam atakować bo dobrze broniles i nie zostawiales miejsca na atak, gdyby nie stukniecie Damoto, nic kompletnie by sie nie wydarzyło. Patrzcie kto inicjuje cały ciąg wydarzeń, a nie kto w nim bierze udział kogo raptem nienawidzicie.
 7. PMC Sony

  Catalunya

  Pokaż sytuacje od ostatniej szykany jak Ty wjebałeś się we mnie zyskując pozycję cwaniaczku
 8. PMC Sony

  Training Session 1 - 27.10.2018 - 22:00

  PMC Sony - Register me. I will be on training.
 9. Kończymy ten temat bo to do niczego nie prowadzi.
 10. Hahahahahaha :D dobrze dobrze już jak ktoś szybko jedzie to od razu gadka o cięciu zdarzało się i mi i każdemu innemu który jechał w wyścigu żeś mnie rozbawił przepięknie Co do dublowania i tak uważam, że nie masz pojęcia co to za manewr po wczorajszym wyścigu więc już zamilcz i nie próbuj ze mnie zrobić tego najgorszego bo jestem szybszy to od razu "a ten to ciągle ścina, dublowac nie potrafi, rozpycha się, ciągle w kogoś uderza, tempo ma tylko dlatego, że nie trzyma sie toru, bla bla bla" gdybyś z Nami w zespole jechał to gadania by nie było. Proste. I różnica 600m do Damoto sama nie zmalała w pewnym momencie do kilku metrów. Czasy niskie 1:27 i wysokie 1:26 też same znikąd się nie wzięły. Naucz się na czym polega ściganie, naucz się zasad, nabierz skilla i zacznij dyskutować bo już mnie wkurwiasz tym niepotrzebnym gadaniem. Jakoś nikt problemu nie miał z nikim tylko raptem PMC zaczęło ludziom nie pasować, a Ty próbujesz kręcić burzę.
 11. Dziękuję i vice versa. "Może bym się przyznał" nosz cholera... Czy Ty czytasz co piszesz? W tym momencie sam potwierdziłeś umyślne blokowanie. Rob tak dalej, a następnym razem to nie będzie lekkie szturchnięcie w zderzak. Nie wiem boli Cie coś? Że blokowałeś i mnie i Adiego? Zrobiliśmy Ci coś, że tak nienawidzisz PMC? Bo ewidentnie grałeś pod Damoto. Gdyby nie Ty miałbym P3 bo dochodziłem go bardzo szybko. PS. Do prostej start meta było jeszcze daleko i sporo zakrętów, na których byś mnie hamował także 3 sekundy puść sobie między bajki. Bo nigdzie byś mnie nie puścił jak tam. Nie pozdrawiam.
 12. Grubson. Naucz się manewru dublowania gdy jesteś dublowany to wtedy porozmawiamy. Masz zrobić niezwłocznie miejsce dublujacemu kierowcy nie utrudniając mu przejazdu. Koniec kropka. Ty tego nie robiłeś. Nic więcej tu wyjaśniać nie trzeba i nie tłumacz sie brakiem miejsca bo każdy inny zawodnik, którego dublowałem NAWET PODCZAS WALKI O POZYCJE, ZWALNIAŁ I ZJEŻDŻAŁ Z LINI WYŚCIGOWEJ ROBIĄC MIEJSCE DLA SZYBSZEGO KIEROWCY, KTORY GO DUBLOWAŁ, ROBILI MI MIEJSCE WSZĘDZIE, NAWET NA CIASNYCH SZYBKICH ZAKRĘTACH. TY TEGO NIE ROBIŁEŚ. I nie miej tu bolu dupy tylko naucz się zasad.
 13. Grubson co Ty za przeproszeniem pieprzysz? Pół okrążenia jechałem za Tobą będąc na 4 pozycji, odrabiałem straty do Damoto (za pierwszym razem gdy Cię dublowałem), a Ty ni cholery nie chciałeś mnie puścić wiedząc, że jesteś ostatni a 10m za Tobą jadę ja. Masz chłopie obowiązek zrobienia mi miejsca podczas gdy jesteś dublowany! Myslisz, że miałem zamiar czekać, jechać za Tobą jeszcze 30sekund tracąc kluczowe metry bo puściłeś Damoto chwile wcześniej? Wybacz, musiałem to miejsce sobie zrobić. Druga sytuacja gdy odrobiłem do Damoto cały praktycznie dystans i zostalo mi okolo 100m gdy wyjechał z boksu... Znów Ciebie dogonilem, jego puściłeś razem z tym kolezka walcząc o 19 pozycję, gdzie ja się mega zblizalem i w dodatku w nosie miałeś to, że walczę o P3 dublujac Ciebie i tego goscia, Ty nadal wolałeś walczyć o swoje P20 czy P19... Nosz kurna człowieku, przez Twoje blokowanie straciłem P3 i jestem tego pewny! Nigdy w życiu podczas grania nikt mnie tak nie poirytował. Mowisz o zostawianiu miejsca? Zet jakoś puścił mnie bez problemu w drugim sektorze, gdzie Ty ostro blokowales, tak samo inni dublowani, zawsze lekko gaz ujmowali nawet podczas gdy walczyli o swoje pozycje. Tylko Ty przeszkadzałeś i powinieneś dostać za to kare. Już nie wspomne o Twojej nieudolnej walce pod koniec wyścigu gdzie oczywiście Cie dublowalem i spowodowales mały karambol w którym oczywiście uczestniczyłem wjeżdżając w tył Twojego samochodu zaliczając tym samym kolejną stratę! Chcesz pouczać o manewrach dublowania? To najpierw sam się naucz jak On powinien wyglądać.
 14. PMC Sony

  Upload Section

  Pachura Moto Center Green Team PMC Sony PMC Goliath
 15. Pachura Moto Center / PMC ADi / PMC Sony