PMC Sony

Użytkownicy
 • Zawartość

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Kraj

  Polska

Reputacja

4 Neutralna

O PMC Sony

 • Tytuł
  Użytkownik
 • Urodziny 17.01.1993

Kontakt

 • Lokalizacja
  Puławy
 • Xbox LIVE
  PMC Sony

Informacje dodatkowe

 • Imię
  Michał
 • Płeć
  Mężczyzna / Male

Ostatnie wizyty

331 wyświetleń profilu
 1. PMC Sony

  Upload Section

  Pachura Moto Center Green Team PMC Sony PMC Goliath
 2. PMC Sony

  Team Registration / Rejestracja zespołów

  Pachura Moto Center / PMC ADi / PMC Sony
 3. PMC Sony

  Individual registration / Zapisy indywidualne

  PMC Sony / 72 / POL / Pachura Motocenter
 4. PMC Sony

  Virtus.pro w Miasteczku Orange oraz turniej Forza Motorsport!

  Widzimy się na miejscu! Być może nawet trzech zawodnikow Pachura Moto Center tego dnia zawita do miasteczka
 5. PMC Sony

  Zapisy indywidualne

  sony82828 / #72 / Mercedes-Benz SLS/ PL
 6. PMC Sony

  Zapisy indywidualne

  sony82828 / #72 / Ford #5 Pepsi Max Crew PRA Falcon FG X
 7. PMC Sony

  Zapisy zespołowe

  Red Devils Motorsport Team / sony82828 / DamotoStunt27
 8. PMC Sony

  Brands Hatch / Zgłoszenia incydentów

  Spoko luz wystrzegajmy się takich "głupich" błędów
 9. PMC Sony

  Brands Hatch / Zgłoszenia incydentów

  Poszkodowany: sony82828 Sprawca: DaMotoStunt (być może źle coś nick wpisałem ale wiadomo o kogo chodzi ) Okrążenie: 10+ Opis incydentu: Podczas pierwszego wyścigu Damoto popełnia błąd, wypada z toru, podczas powrotu na tor nie zachowuje minimum ostrożności wyjeżdżając prosto do wewnątrz zakrętu wprost na linię wyścigową nadjezdzajacych za nim dwóch walczących kierowców. Przez co powoduje on kolizje ze mną z czego straciłeom pozycje po czym jak gdyby nigdy nic... odjeżdża. Panowie, unikajmy proszę takich prostych incydentów absolutnie nikomu nie potrzebnych. Wypadles z toru? Spoko, wróć na niego wtedy gdy będziesz wiedział, że nikomu przez to nie utrudnisz jazdy czy też zakonczysz mu wyścigu... NIE OCZEKUJE KARY DLA DAMOTO. Po prostu chciałem zwrócić uwagę by takie sytuacje miały miejsce jak najrzadziej. I wypadałoby chociaż przeprosić hehehehe DVR INCYDENTU Dodam, że jeżdżę na kamerze z maski, nie sądziłem, że wjedzie mi pod kola plus byłem już na wejściu w zakręt, gdybym odbił w prawo zakończył bym wyscig, w lewo już mocniej się nie dało... nie hamowalem bo tak jak mówię, byłem skupiony na zakręcie po ocenie sytuacji i stwierdzeniu, że DaMoto wypadł, zwolnił, wyprostowal i ogarnia sytuację, byłem pewny, że wróci bezpiecznie. Jednak stało się to co się stalo
 10. PMC Sony

  Grupa G

  sony82828 vs SkrzypekMat Wynik: 2:1 Screen ze zwycięstwa Skrzypka niestety... nie został zrobiony więc musicie uwierzyć Nam na słowo. Dzięki Skrzypku!
 11. PMC Sony

  Runda kwalifikacyjna - Tutaj można dodawać czasy

  Można jeszcze?
 12. PMC Sony

  Race Registration

  SGA Motorsport Racing Team / sony82828 / Gacek93 / Adi1994 / #72 / Chevrolet Oreca / PL
 13. PMC Sony

  Rejestracja Indywidualna

  sony82828 / #72 / BMW / Pad
 14. PMC Sony

  Nürburgring - Dyskusja na temat wyścigu

  OWyścig generalnie z mojego punktu widzenia był świetny! Dopóki oczywiście nie odcięli mi prądu hehe Od samego początku jechało mi się wyśmienicie, biłem swoje rekordy na tym torze z okrążenia na okrążenie mimo, że Adi raz był bliżej raz ciut dalej ciągle napierał i wybierał presję bo we wstecznym lusterku doskonale widziałem jego Lambo! Po pierwszym pit stopie udało się wyjechać przed Nim chociaż miałem pewne obawy, że zjechalem zbyt wcześnie i skurczybyk wykorzysta czysty tor na jego korzyść! Na szczęście dziwnym trafem nie wykorzystał i wyjechałem parę metrów przed Nim. Radość nie trwała długo, fatalne wyjście z lewego zakrętu po szybkiej szukanie, przed tym prawym szybkim pod koniec toru no i cóż, błąd sprawił, że spadłem na drugą pozycje, na następnym okrążeniu (wiadomo trzeba było próbować odrabiać stratę) znów rozkojarzenie i tym razem piach na szybkiej szykanie (lewy, prawy) tak więc już wtedy miałem niewielką nadzieję na zwycięstwo choć z okrążenia na okrążenie ona rosła! Tak więc widzę, że Adi zjechał na drugi pit, pedał w podłogę i ogień ile fabryka dała! Obralem sobie trzy punkty na torze w których sprawdzałem odległość, która Nas różniła i odziwo prze dwa może trzy okrążenia ona się zwiększyła więc i nadzieja na zwycięstwo również! No więc myślę sobie, że pora zjeżdżać na najbliższym okrążeniu... niestety... rozłączyło mi internet, mało tego, Waqa również ostro napieral więc były obawy, że w najgorszym wypadku będę miał P3 co było dobrym wynikiem ale nie satysfakcjonującym mnie szczerze mówiąc. Także wielki szacunek dla tych dwóch Panów z mojej strony bo pokazali jacy są szybcy szczególnie Waqa bo niespodziewalem się takiego tempa z jego strony! Jedyna sytuacja, która mi się nie spodobała to była wtedy gdy po prostej start/meta słuchajcie, cisnę sobie ostro i nagle widzę, że ktoś mi z boksu wyjeżdża, a wiedziałem, że to dubel gdyż byłem pierwszy, niestety kolega Hix nie zwrócił uwagi chociażby na mapkę toru, że ktoś nadjezdza i po prostu wpieprzyl mi się pod koła, całe szczęście, że jakimś cudem udało mi się opóźnić hamowanie i wyprzedzić go po zewnętrznej na dohamowaniu oczywiście połową auta wyjeżdżając na "pole zieleni". Panowie, szanujmy się na torze, ja wiem, że to tylko gra, ale troche czasu człowiek poświęca na to by trenować i coś osiągać bo wiadomo, że nikt nie lubi przegrywać tak więc ogarniajcie co dzieje się wokół Was na torze... Pozdrawiam.