Paweł Iwanicki

Użytkownicy
 • Zawartość

  36
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Kraj

  Polska

Reputacja

0 Neutralna

O Paweł Iwanicki

 • Tytuł
  Użytkownik
 1. Iwan323 / 05 / Porsche RSR / PL
 2. Holden Red Bull Racing Team https://imgur.com/a/YIEK1
 3. Holden Red Bull Racing Team / Iwan323 / /
 4. Iwan323/ #05/ Holden VF Commodore
 5. Poszkodowany / Victim: Iwan323 Sprawca / Perp: SteelyZetinho Okrążenie / Lap: 1 Opis incydentu / Incident description: Manewr PIT na samym początku wyścigu po pierwszym zakręcie. Za moje uderzenie przeprosiłem a w zamian dostałem chamski manewr PIT. I okej karma itp. itd. ale czy tak się powinno wymierzać kary? Link: Edit: Drugi Link:
 6. Raczej będę Iwan323
 7. Okej, przyznaje się przywaliłem w Ciebie, ale nie było to specjalne, był młyn na pierwszym zakręcie gdzie ledwo wyhamowałem, i spróbowałem Ciebie wyminąć. I w trakcie tego wymijania niespodziewanie zahamowałeś mi przed maską czego się nie spodziewałem. I nie wiem z czego ta honda jest zrobiona, ale to uderzenie nie było mocne, bo jechaliśmy tam bardzo wolno (Nie sprawdziłem powtórki ze względu na crash forzy w połowie wyścigu). Edit: Obejrzałem właśnie powtórkę i fakt przywaliłem w Ciebie dosyć mocno, ale tego Twojego drugiego hamowania nie dało się przewidzieć, a nie siedziałem Ci na zderzaku.
 8. Iwan323 - BrzezinA1978 2 : 0 https://imgur.com/a/C8CwM
 9. Iwan323 2:0 krampz GT https://imgur.com/a/Nasgw
 10. https://imgur.com/a/paLsl Dodaje, bo nie ma mnie w weekend.
 11. No właśnie, w lobby... gdzie ja mówiłem Piastowi od początku że nikogo nie słyszę.... a i on sam wspominał że nikt w lobby nic o mnie nie mówił :v
 12. Przyjmuje karę, jednak na następny raz dobrze by było wspomnieć (jak w przypadku lime rock) zasady, żeby wszystko było jasne, bo jak sam wspominales na konfie wszystko ginie.
 13. Ścinanie w pierwszym sektorze dawało mi max 0,5s co jestem w stanie udowodnić... A co do innych zawodników to jak zwykle nie słyszałem nikogo w lobby, a piastt niestety nie przekazał :v
 14. I jeszcze uzupełniając moją wypowiedź wyżej. Dlaczego nikt po 1-szym wyścigu nie zwrócił uwagi na to że za mocno tne zakręty? Bo już o tym ze nigdzie nie było napisane że trzymamy się "czarnego" napisałem wyzej (co w mojej opinii równa się jeździe w granicach tego na co pozwala forza).
 15. Moja kara to jakiś żart? XD Nie teraz poważnie, moje cięcia (w sektorze 1, bo w innych sektorach ich nie było) były zgodne z tym co toleruje forza (o czym może świadczyć brak ! Przy czasie mojego okrążenia). Nigdzie nikt nie napisał, że nie można wyjeżdżać poza czarne, więc uznałem że trzymamy się tego co uznaje forza. Plus nie tylko ja ciałem zakręty, więc nie róbcie ze mnie Max-a Verstappena i jeżeli ja dostałem karę za cięcia to poprosze o kary (może nie tak dotkliwe jak moje) dla innych kierowców którzy cieli zakręty (niekoniecznie zgodnie z tym co toleruje forza (2 i 3-ci sektor).