Kuba Piaścik

Użytkownicy
 • Zawartość

  51
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Kraj

  Polska

Reputacja

0 Neutralna

O Kuba Piaścik

 • Tytuł
  Użytkownik
 1. Piastt / #15 / Porsche RSR (jak się znajdzie więcej) / PL
 2. Piastt
 3. W imieniu drużyny Gulf Racing, chciałbym życzyć pozostałym uczestnikom wielu udanych wyścigów, oraz powodzenia w zdobywaniu drugiego miejsca tuz za nami.
 4. Kozackie
 5. Piastt 2 : 0 BrzezinA1978 https://imgur.com/a/7goC5
 6. Gulf Racing / FrkyPL / Iwan323 / Piastt / 2x Civic, 1x Volvo
 7. Decydujące starcie pomiędzy Sonax Mercedes a Husaria Racing Team. Mimo, że Sonax jest drużyną historyczną i ma przewagę w postaci punktów, walka może być zacięta bo tylko 9 punktów dzieli te drużyny. Czy pierwszy turniej w składzie Piastt, Iwan okaże się złoty, czy może będą musieli zadowolić się srebrem ? To wszystko wyjaśni się w poniedziałek.
 8. Iwan323 2 : 1 Piastt Link do 3 zdjęcia bo się nie zmieściło : https://zapodaj.net/8b2066a52055c.jpg.html
 9. Ja to tak średnio słyszę 2-3 osoby max więc część informacji przelatuje obok
 10. Czemu Tiger rozwiązujesz umowę ? Nie spełniają oczekiwań, czy pensja za mała ?
 11. Piastt/#15/Civic/Pad
 12. Zatwierdzone malowania historyczne mają +1pkt za każdy wyścig.
 13. Również popieram zrobienie serii z innymi autami. Po skończeniu ADAC'a sytuacja będzie wyglądać tak dla grupy silver IFC, że 2 główne zawody opierać się będą o tą samą klase aut. Co prawda będzie można wybrać auto z pośród kilku podanych ale to nadal ta sama klasa. + Laguna Seca nie jest obecnie w żadnej lidze. Może warto dodać ten tor.
 14. Podsumowanie wyścigu z mojej perspektywy. 9 miejse w quali I awans o 4 pozycje na prostej do zakrętu. Nie jestem pewien czy Audi to taka rakieta czy wszyscy tam zaspaliście Jako, że wyścig był długi to prędzej czy pozniej potwory w DB9 mnie minęły I ukończyłem wyścig na 6 miejscu. Szkoda Gibsia bo mial szanse na zajebistą lokate ale niestety forza zweryfikowała zapał I go wyrzuciło. Zabrakło 4 minut do 80% czasu wyscigu. Fabio już drugi raz mieliśmy zajebistą rywalizacje miedzy sobą. Godnie reprezentowaliśmy ten toporny samochód.
 15. Czy istnieje opcja przeniesienia tej rundy ale przy zmianie toru ? Moim zdaniem Suzuka to drugi VIR, pod względem możliwości wyprzedzania. Jakieś 5 okrążeń na Nordschleife było by fajną odskocznią i zamiast długich quali na tym torze ruszylibyśmy odwróconą tabelą klasyfikacji mistrzostw. To tylko luźny pomysł, narazie wstrzymuje się od głosu. Chce poznać opinie innych.