Piotr Lis

Użytkownicy
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O Piotr Lis

 • Tytuł
  Użytkownik
 1. A możecie zdradzić jak technicznie wykonać dobry długi drift? nie mogę przejść #14 zadania HSV Maloo jedynie udaje mi się zdobyć 13 tys. pkt. Jechać ze stałą prędkością? przyśpieszać, kiedy włączyć hamulec, a kiedy skręcić.? Na YouTube są filmiki gdzie ludzie przechodzą cały ten odcinek w dryfcie - nie mam pojęcia jak oni to robią?
 2. Odinstaluj i ponownie zainstaluj teredo tak jak pisze w help. Zanim to zrobisz sprawdź połączenie z siecią w aplikacji Xbox. W linku masz wszystko napisane co i jak. http://support.xbox.com/pl-PL/xbox-on-windows/social/troubleshoot-party-chat Sorki to dotyczy PC nie konsoli.
 3. Mam włączony automat, resztę próbowałem włączać i wyłączyć ale i tak nie udaje mi się wykonać odpowiednich driftów aby zaliczyć zadania: 6 HSV Maloo, 14 Charger 15 i 17 Honda NSX-R 05.
 4. Witam, mam problem z poprawnym wykonaniem driftu. Czy możecie zdradzić jak technicznie to robicie? Z tego co zauważyłem najlepsi potrafią cały odcinek który mierzy drift przejść w tym drifcie, a mi udaje się jedynie uzyskać go na krótkim odcinku.
 5. 9 maja wyjdzie ponoć drugi dodatek do Forza Horizon 3 - Hot Wheels !!!
 6. Moim zdaniem to nie wina MS tylko Twojego Internetu. Kilka razy ostatnio instalowałem od zera całą grę z dodatkiem i nie było jakiegokolwiek problemu. Przyczyn może być dużo, słabe łącze, dużo sprzętu podłączonego do sieci w domu, a przepustowość słaba, kiepski router itp. itd.
 7. Zastanawiam się nad pewną kwestią jeśli mamy w samochodzie zamontowany regulowany przedni błotnik i/lub to tylne skrzydło dociskające to jeśli jedziemy na drodze i w wyniku kolizji tracimy te części to czy dalej pojazd zachowuje się jakby miał te części czy jedzie jakby ich nie było? Innymi słowy czy kolizje mają wymierny wpływ na dalszą jazdę?
 8. Witam, niby odkryłem wszystkie ukryta auta ale w menu mam informację, że odkryłem 18 z 19 ukrytych aut, nic na mapie się nie pokazuje odnośnie tego 19 pojazdu. Jak zdobywa się ten 19 pojazd? Mam dodatek z zimą.)
 9. Nic nie dał ten patch.
 10. Nie mam Car Pass, ani innych płatnych za zł pakietów aut. Wg. mnie to błąd programu, program nie powinien pozawalać przekazywać w prezencie lub wygrywać pojazdy których nie można mieć.
 11. Jedynym logicznym wytłumaczeniem tego jest to, że powyższy błąd powstaje jak dostajemy pojazd który jest dostępny w płatnych paczkach np. VIP
 12. Ja kupiłem ale jak na razie z dwóch dodatków dostępny jest jeden - zimowy szczyt drugi ma być na wiosnę lub latem.
 13. Witam, mam taki oto problem który nie wiem jak rozwiązać. Włączyłem w Forza Horizon 3 na PC opcję pełny ekran ale nie uruchamia mi się ona w tym trybie, bo przy włączeniu widać dolną belkę systemu. Dopiero naciśnięcie ALT+enter lub ponowne włączenie w ustawieniach pełny ekran powiększa obraz. Wychodzę z gry przy włączonej opcji pełny ekran ale to nic nie daje. Czy można to jakoś obejść? Inne gry włączają się dobrze np. Forza Motorsport 6
 14. Mój syn gra w Forza Horizon 3 na PC i pojawia mu się w niektórych sytuacjach komunikat - "błąd rynku usług, spróbuj później" przez co nie może np. pobrać samochodu który niby ma, nie może też licytować w aukcjach. O co chodzi z tym błędem i jak to rozwiązać? Mamy też wykupioną przepustkę sezonową do dwóch dodatków.