Piotr Lis

Użytkownicy
 • Content count

  24
 • Joined

 • Last visited

 • Country

  Poland

Community Reputation

0 Neutralna

About Piotr Lis

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Piotr Lis

  Forza Motorsport 7 - Recenzja

  Ogromne rozczarowanie mnogością błędów które są nierozwiązane od kilku miesięcy od wydania gry. Najgorsze dla mnie są te: obecnie wiele osób w tym i Ja żeby uruchomić grę musi najpierw coś zainstalować w MS Store bo inaczej w ogóle nie odpala się gra na PC. Po drugie, gra często wywala się podczas jazdy wile razy miałem że robię 30 okrążenie i pulpit, straszne - mam bardzo dobry sprzęt więc to nie jest jego wina. Po trzecie żenujące zadania Forzathon Jakby dla dzieci z przedszkola, nie dość, że te zadania są marnej jakości i bardzo łatwe to są one bardzo rzadko, i często mają błąd polegający, że zadania nie są rejestrowane - żenada. Dodam, że Forza Horizon 3 jest przeciwieństwem FMS 7, bo w niej wszystko działa i jest ekstra włącznie z Forzathronem.
 2. Piotr Lis

  Pomocy z TEREDO

  Konieczne jest jeszcze: netsh interface Teredo set state disable a po tem netsh interface Teredo set state type=default tu jest to opisane krok po kroku: http://support.xbox.com/pl-PL/xbox-on-windows/social/troubleshoot-party-chat
 3. Piotr Lis

  Problem z FPS

  Może pozmieniaj ustawienia graficzne w grze, jak masz gorszy komputer i/lub kartę graficzną to trzeba zejść z jakości obrazu.
 4. Piotr Lis

  Jak Dołączyć do klubu

  Niektóre opcje gry dostępne są po jakimś czasie.
 5. Piotr Lis

  Dom aukcyjny

  To co piszą to jest prawda.
 6. Piotr Lis

  Problem z profilem fh3

  Może konto do instalacji powiązane jest z kontem xbox albo musi być ten sam adres email tu i tu.
 7. Piotr Lis

  Gra się wyłącza podczas grania

  Problemem może być przerwanie połączenia z siecią albo jak u mnie po podkręceniu pamięci, bo po wróceniu do normalnych ustawień problem znikł.
 8. Piotr Lis

  problem z profilem

  A może jest tak, że konto powiązane jest z Nickiem xbox? Może jest tak, że podczas pierwszego uruchomienia gra łączy konto do instalacji z kontem xbox albo musi być i tu i tu ten sam adres email? Dzwonić na infolinię nie polecam, bo nie wolno sprzedawać i kupować kont z grami przynajmniej oficjalnie.
 9. Piotr Lis

  Turn 10 wyzerował game save

  U mnie sprawa wyglądała tak: najpierw pojawił się błąd w połączeniu z serwerem potem grałem normalnie na PC następnie jak włączyłem komputer i odpaliłem ponownie grę to pojawił się komunikat, że na komputerze są nowsze zapisy i czy pobrać z PC czy z serwera. Wybrałem te nowsze i okazało się, że wszystko straciłem. Nie mam pojęcia co by się stało przy wyborze tej drugiej opcji, bo od Turn 10 nie można uzyskać jakiejkolwiek informacji. Na ich forum pełno jest wkurzonych ludzi, a oni zachowują się jakby nic się nie stało. Mało tego pojawiły się z ich strony oskarżenia, że niby są oszuści co chcą coś dostać czego nie mieli - chamstwo i buta moim zdaniem, a nie obsługa klienta.
 10. Czy wam też Turn 10 wyzerował niby w wyniku awarii serwera cały zapis w Forza Horizon 3? ja niestety należę do tych którzy utracili wszystko to co przez kilka miesięcy wypracowali, ponad 800 rangę, samochody, auta HE, kredyty itd. Tylko dlaczego nie robią backup plików z game save?
 11. A możecie zdradzić jak technicznie wykonać dobry długi drift? nie mogę przejść #14 zadania HSV Maloo jedynie udaje mi się zdobyć 13 tys. pkt. Jechać ze stałą prędkością? przyśpieszać, kiedy włączyć hamulec, a kiedy skręcić.? Na YouTube są filmiki gdzie ludzie przechodzą cały ten odcinek w dryfcie - nie mam pojęcia jak oni to robią?
 12. Piotr Lis

  PROBLEM

  Odinstaluj i ponownie zainstaluj teredo tak jak pisze w help. Zanim to zrobisz sprawdź połączenie z siecią w aplikacji Xbox. W linku masz wszystko napisane co i jak. http://support.xbox.com/pl-PL/xbox-on-windows/social/troubleshoot-party-chat Sorki to dotyczy PC nie konsoli.
 13. Piotr Lis

  Jak wykonać drift przez cały odcinek pomiarowy?

  Mam włączony automat, resztę próbowałem włączać i wyłączyć ale i tak nie udaje mi się wykonać odpowiednich driftów aby zaliczyć zadania: 6 HSV Maloo, 14 Charger 15 i 17 Honda NSX-R 05.
 14. Witam, mam problem z poprawnym wykonaniem driftu. Czy możecie zdradzić jak technicznie to robicie? Z tego co zauważyłem najlepsi potrafią cały odcinek który mierzy drift przejść w tym drifcie, a mi udaje się jedynie uzyskać go na krótkim odcinku.
 15. Piotr Lis

  Forza Horizon 3 Hot Wheels

  9 maja wyjdzie ponoć drugi dodatek do Forza Horizon 3 - Hot Wheels !!!