FTP Goliath

Manager
 • Zawartość

  65
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Kraj

  Polska

Zawartość dodana przez FTP Goliath

 1. FTP Goliath

  Problem z kierownicą

  Ciężko będzie wywróżyć jaką masz kierownicę Jakbyś nam podał model łatwiej byłoby stwierdzić czy jest kompatybilna czy nie Lista kompatybilnych kierownic: https://support.forzamotorsport.net/hc/en-us/articles/360001984148-Supported-Wheels-and-Devices
 2. FTP Goliath

  Fizyka gry

  To doświadczenie + nabyte umiejętności. Zawsze na początku się wydaje, że inni używają jakichś sztuczek, ale zapewniam Cię, że to umiejętności. Z nabitymi kilometrami przyjdą umiejętności
 3. FTP Goliath

  Uniwersalne malowanie / Universal car livery

  Niestety nie da się udostępnić odblokowanego malowania
 4. FTP Goliath

  Rejestracja teamów / Team registration

  Zespół FTP Audi Sport Team zmienia nazwę na FTP Leopard Racing
 5. FTP Goliath

  Uniwersalny tuning / Universal tuning

  Jak pobierasz tuning z witryny to zawsze jest "pod kłódką". Oznacza to, że nie możesz go edytować ani nawet obejrzeć, ale pobrać jak najbardziej możesz.
 6. FTP Goliath

  Fizyka gry

  TCS - kontrola trakcji, STM - kontrola stabilności
 7. FTP Goliath

  Fizyka gry

  ABS - nie robi w zasadzie większej różnicy, ale lepiej nauczyć się jeździć bez niego TCS - czasami jest wręcz konieczny, ale to sporadyczne przypadki STM - to spowalniacz Sterowanie zwykłe jest wolniejsze od symulacji zwłaszcza gdybyś chciał zaatakować TOP 1 rankingu. Na symulacji można wykonywać ciaśniejsze skręty Skrzynia biegów manualna ze sprzęgłem w większości samochodów jest o wiele szybsza od manualnej bez sprzęgła. Od klasy E do A w każdym samochodzie, wyżej już jest różnie. Np. bolid F1 sam w sobie ma tak szybką skrzynię, że używaniem sprzęgła jej nie przyśpieszysz Ustawienie sterowania i/lub hamowania na opcję "z asystą" to stara ogromnych ilości czasowych. To tak w dużym skrócie
 8. FTP Goliath

  Kierownica

  https://support.forzamotorsport.net/hc/en-us/articles/360001984148-Supported-Wheels-and-Devices
 9. FTP Goliath

  Problem z kierownicą

  Prawdopodobna przyczyna jest taka, że FH4 nie wspiera podanej przez Ciebie kierownicy.
 10. FTP Goliath

  Zgłaszanie historycznych malowań

  Malowanie Scuderia Classico
 11. FTP Goliath

  Skrzypiący Trigger

  Yyyyyyyy....oddać na gwarancję?
 12. FTP Goliath

  Od czego zacząć w F7? Prośba o porady.

  Zawsze możesz sobie zobaczyć wyniki poprzednich wyścigów czy kwalifikacji i sprawdzić jakie osiągasz czasy w porównaniu do innych :p Jadąc tym samym samochodem z tym samym tuningiem oczywiście.
 13. FTP Goliath

  Witam wszystkich

  Witam Tworzymy prywatne lobby i zapraszamy do niego uczestników.
 14. FTP Goliath

  Cześć!

  Witamy Zajrzyj do działu "oficjalne ligi online". W tym momencie trwa liga Historic World Cup rozgrywana w poniedziałki. W najbliższy odbędzie się 2-ga runda. Żadnych profesjonalistów tu nie ma, więc liga jest stricte dla amatorów Co do "oczywiście gram na kierownicy" to w FM nie jest to takie oczywiste. Zdecydowana większość graczy używa pada i to ten kontroler jest najszybszy w FM7.
 15. FTP Goliath

  Witam wszystkich i pytań kilka.

  Witamy 1. Zdecydowanie pad jest kontrolerem na którym uzyskuje się najlepsze czasy w FM7. 2. Tak, organizujemy ligi i inne tego typu eventy. W poniedziałek wystartowała liga Historic World Cup Sezon 3. Z uwagi na okres świąteczno-noworoczny zainteresowanie jest niezbyt duże, ale będzie lepiej Zwykle w ligach regularnie jeździ w każdym wyścigu 12-16 osób, ale bywa i więcej. Myślę, że niedługo po zakończeniu HWC wystartujemy z kolejną ligą i frekwencja będzie odpowiednia 3. Nigdy nie było takich restrykcji i nie planujemy póki co by to się zmieniło. 4. Zdecydowana większość graczy korzysta z XONE. Gra umożliwia rozgrywki pomiędzy oboma platformami i nie blokujemy nikomu możliwości grania na PC. Może niektórzy mnie zjadą za to co napiszę, ale jak masz możliwość grania na XONE to na nim graj. FM7 lubi stwarzać różne problemy w prywatnych lobby, a jak ktoś gra na PC to dochodzą do tego jeszcze kolejne problemy związane stricte z tą platformą.
 16. FTP Goliath

  Crash FH4 do pulpitu...

  2 tematy niżej jest to samo pytanie... Na drugi raz rzuć okiem na listę tematów zanim stworzysz nowy. Jak nie znalazłeś rozwiązania u wujka Google to i tu nie znajdziesz. Jest na forum kilka tematów o tym, gra ma bugi, wywala do pulpitu na PC. Pewnie twórcy gry pracują nad rozwiązaniem tego problemu i tyle na ten moment.
 17. FTP Goliath

  Zgłaszanie historycznych malowań

  Zespół Scuderia Classico zgłasza malowanie na Mazde RX-7. Gotowe malowanie wkrótce!
 18. FTP Goliath

  Zgłaszanie historycznych malowań

  Scuderia Classico zmienia malowanie na następujące: Gotowe malowanie:
 19. FTP Goliath

  Race 7: Le Mans Bugatti - Discussion after the race

  That was my goal I tried to close the gap to you but you were out of my reach last night. I hope for a good battle on Road Atlanta and Spa.
 20. FTP Goliath

  Catalunya

  To już Twoje zadanie. Nie wydaję mi się żeby istniał obowiązek samopodpierdolki więć trochę dziwne jakby Damoto sam to zgłosił
 21. FTP Goliath

  Kierownice wspierane w fh4

  Żeby aż nowy temat zakładać? Nie liczyłbym na zmiany względem listy, którą wysłałem Ci w innym temacie. Najwyżej może dojść jakaś nowa, niedawno wprowadzona na rynek kierownica. Na starsze raczej nie ma co liczyć.
 22. FTP Goliath

  Kierownica do fh4

  Najprawdopodobniej tak będzie wyglądać lista wspieranych kierownic. Oficjalny wykaz powinien się niedługo pojawić w internecie. Fanatec CSR Fanatec CSR Elite Fanatec ClubSport V2 Fanatec ClubSport V1 Fanatec CSL Fanatec ClubSport V2.5 Logitech G29 Logitech Driving Force Pro Logitech G25 Logitech Driving Force GT Logitech G27 Logitech MOMO Logitech G920 Thrustmaster RGT Thrustmaster T100 Thrustmaster T500 RS Thrustmaster T300 Ferrari Thrustmaster T300 Ferrari GTE Thrustmaster T300 Ferrari Int Thrustmaster T300 RS Thrustmaster T300 RS GT Thrustmaster T150 Thrustmaster T150 Pro Thrustmaster TS-PC Racer Thrustmaster TX 458 Thrustmaster TX Leather Thrustmaster 458 Spider Thrustmaster TMX Thrustmaster TMX Pro Thrustmaster TS-Xbox Mad Catz Pro
 23. FTP Goliath

  Forzathon wrzesień

  Zdobywca szykan to wyzwanie w trybie Rywali -> Polecane zawody.
 24. FTP Goliath

  Uszanowanie !!!

  Danielu, prawdopodobnie Cię rozczaruję, ale Forza Motorsport 7 jest stworzona do grania przede wszystkim na padzie. Kierownica jest wolniejszym kontrolerem.