Goliath

Użytkownicy
 • Zawartość

  31
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Kraj

  Polska

Zawartość dodana przez Goliath

 1. grubsonTor 0 - 2 Goliath Adrian 1 wyścig 2 wyścig
 2. Goliath Adrian / Poland
 3. G29 w przeciwieństwie do G920 nie działa z XONE tylko z PS4. Co do ceny to warto rozejrzeć się po innych sklepach bo swój egzemplarz G920 kupiłem ponad rok temu bez żadnych promocji za 1000 zł.
 4. Goliath Adrian #86 / BMW M6 GTLM / POL
 5. Jeśli można się jeszcze zapisać to chętnie to zrobię. Szkoda tylko, że przegapiłem pierwszy wyścig :-( MOMO Racing / Goliath Adrian #86 / / Porsche 928 GTS
 6. Sprawdź ustawienia kontroli rodzicielskiej na konsoli. Osobą na jaką zarejestrowane jest konto nie ma znaczenia. Nawet jeśli konto będzie na 100-latka to można zablokować treści dla dorosłych. Edit. Właśnie dostrzegłem, że grasz na PC. W takim razie musisz poszukać ustawień kontroli rodzicielskiej na koncie Xbox Live.
 7. sony 82828 / #72 / Corvette ZR1
 8. Szukam 2-go kierowcy do teamu Jackpot Racing. Oferuję na pewno malowanie i ewentualnie tuning. Kiepski jestem w dziedzinie tuningu, ale jak coś sklecę to na pewno się podzielę.
 9. Jackpot Racing / Goliath Adrian / sony82828 / Corvette ZR1
 10. Goliath Adrian / #86 / Corvette ZR1
 11. Goliath Adrian #86
 12. Goliath Adrian / Full Bottle-O Jack Daniels / Volvo S60
 13. Goliath Adrian / Renault 2010
 14. Goliath Adrian #86
 15. Goliath Adrian #86
 16. Goliath Adrian #86
 17. Debiut, debiut i jeszcze raz debiut. Debiut w ligowym ściganiu, debiut w tworzeniu malowań i debiut w tuningowaniu samochodu stąd 3 miejsce w kwalifikacjach uważam za bardzo dobry wynik, choć po przejazdach treningowych liczyłem na czas lepszy o 0,3-0,4s. Wiedziałem, że w zanadrzu mam jeszcze świetnie startujące BMW i na starcie udało się zyskać jedną pozycję i w pierwszy zakręt wpadłem bok w bok z Adim. Jako że Audi było pół długości samochodu przede mną, delikatnie odpuściłem przed esami. Nie czarujmy się, Adi jest najszybszy i to również wpłynęło na moją decyzję Audi zaczęło odjeżdżać, a ja trzymałem się około 60-90 m przed dwójką Walicki, Flowerus. Niestety tempo spadało i bodajże po 6-7 okrążeniach wspomniana dwójka do mnie dojechała. Tutaj chyba popełniłem błąd, gdyż zamiast starać się bronić pozycji zjechałem do boksu. Po pitstopach Audi i Toyoty pozostała mi walka o 3 miejsce z Walickim. Wpadliśmy w pierwszy zakręt ostatniego okrążenia bok w bok i niestety Walicki docisnął mnie do ściany co zakończyło się obrotem i uszkodzeniami zawieszenia. Efekt to 10 miejsce i spory niedosyt. W drugim wyścigu chciałem nadrobić w punktacji do czołówki pierwszego wyścigu w czym miała mi pomóc pozycja startowa w środku stawki, a nie na jej tyłach. Niestety inne plany dla mojego wyścigu miał użytkownik bambo i już na 2-gim okrążeniu wjechał w tył mojego BMW i wepchnął je w pułapkę żwirową... Na szczęście obyło się bez uszkodzeń i udało się dojechać na 5 miejscu do mety. Znowu ten niedosyt... Wyścigi muszą być dłuższe! Wiem, wiem, ankieta BTW Ma ktoś zapisaną powtórkę pierwszego wyścigu? Mnie udało się zapisać tylko tą z drugiego wyścigu. W razie czego jest udostępniona.
 18. Pierwsza sprawa to samopodpierdolenie Walickiego Czyli w skrócie, pierwszy wyścig, 11 okrążenie, 1 zakręt. Drugi incydent to drugi wyścig, 3 lub 4 okrążenie włącznie z formującym i wylot z esów na krótką prostą. Na hamowaniu wjechał we mnie użytkownik ?bamboo? Stwierdził, że zadzwonił mu telefon, więc włączył pauze... Właśnie zauważyłem, że jego gamertagu nie ma ani na liście zapisanych, ani w klasyfikacji generalnej, więc incydent teoretycznie bez znaczenia..
 19. Dzięki, dzięki Pomyśleć, że to tylko 2 paski i kilka logotypów