Goliath

Użytkownicy
 • Zawartość

  23
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Kraj

  Polska

Reputacja

1 Neutralna

O Goliath

 • Tytuł
  Użytkownik
 • Urodziny 23.07.1991

Kontakt

 • Lokalizacja
  Jaworzno
 • Xbox LIVE
  Goliath Adrian

Informacje dodatkowe

 • Imię
  Adrian
 • Płeć
  Mężczyzna / Male

Ostatnie wizyty

404 wyświetleń profilu
 1. sony 82828 / #72 / Corvette ZR1
 2. Szukam 2-go kierowcy do teamu Jackpot Racing. Oferuję na pewno malowanie i ewentualnie tuning. Kiepski jestem w dziedzinie tuningu, ale jak coś sklecę to na pewno się podzielę.
 3. Jackpot Racing / Goliath Adrian / sony82828 / Corvette ZR1
 4. Goliath Adrian / #86 / Corvette ZR1
 5. Goliath Adrian #86
 6. Goliath Adrian / Full Bottle-O Jack Daniels / Volvo S60
 7. Goliath Adrian / Renault 2010
 8. Goliath Adrian #86
 9. Goliath Adrian #86
 10. Goliath Adrian #86
 11. Debiut, debiut i jeszcze raz debiut. Debiut w ligowym ściganiu, debiut w tworzeniu malowań i debiut w tuningowaniu samochodu stąd 3 miejsce w kwalifikacjach uważam za bardzo dobry wynik, choć po przejazdach treningowych liczyłem na czas lepszy o 0,3-0,4s. Wiedziałem, że w zanadrzu mam jeszcze świetnie startujące BMW i na starcie udało się zyskać jedną pozycję i w pierwszy zakręt wpadłem bok w bok z Adim. Jako że Audi było pół długości samochodu przede mną, delikatnie odpuściłem przed esami. Nie czarujmy się, Adi jest najszybszy i to również wpłynęło na moją decyzję Audi zaczęło odjeżdżać, a ja trzymałem się około 60-90 m przed dwójką Walicki, Flowerus. Niestety tempo spadało i bodajże po 6-7 okrążeniach wspomniana dwójka do mnie dojechała. Tutaj chyba popełniłem błąd, gdyż zamiast starać się bronić pozycji zjechałem do boksu. Po pitstopach Audi i Toyoty pozostała mi walka o 3 miejsce z Walickim. Wpadliśmy w pierwszy zakręt ostatniego okrążenia bok w bok i niestety Walicki docisnął mnie do ściany co zakończyło się obrotem i uszkodzeniami zawieszenia. Efekt to 10 miejsce i spory niedosyt. W drugim wyścigu chciałem nadrobić w punktacji do czołówki pierwszego wyścigu w czym miała mi pomóc pozycja startowa w środku stawki, a nie na jej tyłach. Niestety inne plany dla mojego wyścigu miał użytkownik bambo i już na 2-gim okrążeniu wjechał w tył mojego BMW i wepchnął je w pułapkę żwirową... Na szczęście obyło się bez uszkodzeń i udało się dojechać na 5 miejscu do mety. Znowu ten niedosyt... Wyścigi muszą być dłuższe! Wiem, wiem, ankieta BTW Ma ktoś zapisaną powtórkę pierwszego wyścigu? Mnie udało się zapisać tylko tą z drugiego wyścigu. W razie czego jest udostępniona.
 12. Pierwsza sprawa to samopodpierdolenie Walickiego Czyli w skrócie, pierwszy wyścig, 11 okrążenie, 1 zakręt. Drugi incydent to drugi wyścig, 3 lub 4 okrążenie włącznie z formującym i wylot z esów na krótką prostą. Na hamowaniu wjechał we mnie użytkownik ?bamboo? Stwierdził, że zadzwonił mu telefon, więc włączył pauze... Właśnie zauważyłem, że jego gamertagu nie ma ani na liście zapisanych, ani w klasyfikacji generalnej, więc incydent teoretycznie bez znaczenia..