FTP Goliath

Manager
 • Zawartość

  58
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Kraj

  Polska

Reputacja

9 Neutralna

O FTP Goliath

 • Tytuł
  Użytkownik
 • Urodziny 23.07.1991

Kontakt

 • Lokalizacja
  Jaworzno
 • Xbox LIVE
  FTP Goliath

Informacje dodatkowe

 • Imię
  Adrian
 • Płeć
  Mężczyzna / Male

Ostatnie wizyty

833 wyświetleń profilu
 1. FTP Goliath

  Kierownica

  https://support.forzamotorsport.net/hc/en-us/articles/360001984148-Supported-Wheels-and-Devices
 2. FTP Goliath

  Problem z kierownicą

  Prawdopodobna przyczyna jest taka, że FH4 nie wspiera podanej przez Ciebie kierownicy.
 3. FTP Goliath

  Zgłaszanie historycznych malowań

  Malowanie Scuderia Classico
 4. FTP Goliath

  Skrzypiący Trigger

  Yyyyyyyy....oddać na gwarancję?
 5. FTP Goliath

  Od czego zacząć w F7? Prośba o porady.

  Zawsze możesz sobie zobaczyć wyniki poprzednich wyścigów czy kwalifikacji i sprawdzić jakie osiągasz czasy w porównaniu do innych :p Jadąc tym samym samochodem z tym samym tuningiem oczywiście.
 6. FTP Goliath

  Witam wszystkich

  Witam Tworzymy prywatne lobby i zapraszamy do niego uczestników.
 7. FTP Goliath

  Cześć!

  Witamy Zajrzyj do działu "oficjalne ligi online". W tym momencie trwa liga Historic World Cup rozgrywana w poniedziałki. W najbliższy odbędzie się 2-ga runda. Żadnych profesjonalistów tu nie ma, więc liga jest stricte dla amatorów Co do "oczywiście gram na kierownicy" to w FM nie jest to takie oczywiste. Zdecydowana większość graczy używa pada i to ten kontroler jest najszybszy w FM7.
 8. FTP Goliath

  Witam wszystkich i pytań kilka.

  Witamy 1. Zdecydowanie pad jest kontrolerem na którym uzyskuje się najlepsze czasy w FM7. 2. Tak, organizujemy ligi i inne tego typu eventy. W poniedziałek wystartowała liga Historic World Cup Sezon 3. Z uwagi na okres świąteczno-noworoczny zainteresowanie jest niezbyt duże, ale będzie lepiej Zwykle w ligach regularnie jeździ w każdym wyścigu 12-16 osób, ale bywa i więcej. Myślę, że niedługo po zakończeniu HWC wystartujemy z kolejną ligą i frekwencja będzie odpowiednia 3. Nigdy nie było takich restrykcji i nie planujemy póki co by to się zmieniło. 4. Zdecydowana większość graczy korzysta z XONE. Gra umożliwia rozgrywki pomiędzy oboma platformami i nie blokujemy nikomu możliwości grania na PC. Może niektórzy mnie zjadą za to co napiszę, ale jak masz możliwość grania na XONE to na nim graj. FM7 lubi stwarzać różne problemy w prywatnych lobby, a jak ktoś gra na PC to dochodzą do tego jeszcze kolejne problemy związane stricte z tą platformą.
 9. FTP Goliath

  Crash FH4 do pulpitu...

  2 tematy niżej jest to samo pytanie... Na drugi raz rzuć okiem na listę tematów zanim stworzysz nowy. Jak nie znalazłeś rozwiązania u wujka Google to i tu nie znajdziesz. Jest na forum kilka tematów o tym, gra ma bugi, wywala do pulpitu na PC. Pewnie twórcy gry pracują nad rozwiązaniem tego problemu i tyle na ten moment.
 10. FTP Goliath

  Zgłaszanie historycznych malowań

  Zespół Scuderia Classico zgłasza malowanie na Mazde RX-7. Gotowe malowanie wkrótce!
 11. FTP Goliath

  Zgłaszanie historycznych malowań

  Scuderia Classico zmienia malowanie na następujące: Gotowe malowanie:
 12. FTP Goliath

  Race 7: Le Mans Bugatti - Discussion after the race

  That was my goal I tried to close the gap to you but you were out of my reach last night. I hope for a good battle on Road Atlanta and Spa.
 13. FTP Goliath

  Catalunya

  To już Twoje zadanie. Nie wydaję mi się żeby istniał obowiązek samopodpierdolki więć trochę dziwne jakby Damoto sam to zgłosił
 14. FTP Goliath

  Kierownice wspierane w fh4

  Żeby aż nowy temat zakładać? Nie liczyłbym na zmiany względem listy, którą wysłałem Ci w innym temacie. Najwyżej może dojść jakaś nowa, niedawno wprowadzona na rynek kierownica. Na starsze raczej nie ma co liczyć.