FTP Goliath

Manager
 • Content count

  89
 • Joined

 • Last visited

 • Country

  Poland

Community Reputation

11 Zadowalająca

About FTP Goliath

 • Rank
  Stały użytkownik
 • Birthday 07/23/1991

Contact

 • Location
  Jaworzno
 • Xbox LIVE
  FTP Goliath

Additional information

 • Name
  Adrian
 • Gender
  Mężczyzna / Male

Recent Profile Visitors

1,265 profile views
 1. FTP Goliath

  Problem z padem

  Po pierwsze to uspokój się, usiądź wygodnie i napisz jeszcze raz tego posta tylko tym razem po polsku.
 2. FTP Goliath

  Test zdolnosci

  Witamy! Zapraszam do działu ligowego. Znajdziesz tam wyniki wyścigów aktualnie rozgrywanej ligi PMC, a w nich najlepsze czasy okrążeń. Da Ci to już jakiś obraz jak szybko (lub wolno) się tutaj jeździ. Poza tym ja coś dzisiaj będę jeździł zapewne, więc możesz mnie dodać do znajomych (FTP Goliath) i jak będę online zaprosić do grupy.
 3. FTP Goliath

  "Duchy" w grze dowolnej

  Takie rzeczy tylko w trybie rywale.
 4. FTP Goliath

  Problem - Logitech G920

  Jeśli masz na myśli aktualizacje to konsola tego nie robi. Zaktualizować sterowniki da się tylko przez LGS na PC.
 5. FTP Goliath

  Problem - Logitech G920

  Aktualizacja na PC odbywa się przez twór zwany Logitech Gaming Software, jeśli mnie pamięć nie myli. Ogólnie połączenie FM/FH - kierownica nie jest zbyt dobre... No ale próbuj, na początek aktualizacja
 6. FTP Goliath

  Problem - Logitech G920

  Hmmm.. Tutaj to wygląda jakby coś było nie tak z kierownicą albo FFB było ustawione zbyt wysoko. Może spróbuj zaktualizować sterowniki kierownicy.
 7. FTP Goliath

  Problem - Logitech G920

  Wszystko jest przypisane do twojego konta, niczego nie stracisz, grę i dodatki możesz instalować wielekrotnie. Co do dziwnego działania kierownicy to mógłbyś nagrać jakiś filmik na którym widać co się z nią dzieje. Łatwiej będzie coś doradzić.
 8. FTP Goliath

  POMOC PLS

  W zasadzie trudno coś dodać więcej po tym jak sam sobie odpowiedziałeś na zadane pytanie Skoro nie spełniasz minimalnych wymagań sprzętowych to ja bym nie liczył nawet na 20 fps...
 9. FTP Goliath

  Problem z kierownicą xb0x360 pomocy!!!

  Na padzie nie ma tego problemu? Może jakaś gałka/przycisk są uszkodzone i cały czas wysyłają sygnał żeby obrócić kamerą. Rozumiem, że chodzi o to, że kamera jest cały czas przekręcona?
 10. FTP Goliath

  Multi własny wyścig

  Niebawem startuje forumowa liga PMC, więc jeśli czujesz się na siłach to zapraszamy do zapisania się
 11. FTP Goliath

  Multi własny wyścig

  Witamy w naszym gronie Możesz założyć prywatne lobby w menu gry wieloosobowej i w nim ustawisz dowolny wyścig z dowolnymi zasadami, jednak w FM7 nie istnieje coś takiego jak lista pokojów stworzonych przez graczy, więc trzeba zapraszać konkretne osoby.
 12. FTP Goliath

  MAM PROBLEM Z FORZA HORIZON 4 !!!!

  Może reinstall pomoże?
 13. FTP Goliath

  MAM PROBLEM Z FORZA HORIZON 4 !!!!

  Hmmm... Może z jakiegoś powodu PC próbuje uruchomić grę z użyciem zintegrowanej karty graficznej? Spróbowałbym ją wyłączyć. Edit: Jeszcze znalazłem taki wątek. Jest tam kilka pomysłów na rozwiązanie problemu. Czy skutecznych? Nie wiem https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/forza-horizon-3-fh501-gtx-1070/34967542-32f4-4714-9d3a-54be39b3204c
 14. Yyyyy...oczywiście, że jest. Wręcz jest odwrotnie niż piszesz, bo eksperymentalny drag trzeba celowo włączyć. Gra dowolna -> Konfiguracja -> Organizacja wyścigu i tam do wyboru jest typ gry.