pawel1242

Użytkownicy
 • Content count

  10
 • Joined

 • Last visited

 • Country

  Poland

Community Reputation

0 Neutralna

About pawel1242

 • Rank
  Użytkownik

Additional information

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. pawel1242

  PROBLEM ONLINE (DNS)

  http://forums.forzamotorsport.net/turn10_postst71920_Having-trouble-getting-online-in-FH3--Check-here---UPDATED--11-30-2016.aspx może tu znajdziesz rozwiązanie
 2. pawel1242

  Co powiecie o dodatku BlizzardMountain ?

  Kto posiada niech się wypowiada mnie osobiście przypadł do gustu .
 3. pawel1242

  Cykliczne spadki FPS

  wiesz, możesz przeczyścić styki od zasilacza przy wtyczce i przy wejściu do laptopa. Czytałem gdzieś że to może pomóc.
 4. pawel1242

  Cykliczne spadki FPS

  tyle razy ekran zostanie odświeżony. 48Hz = 48kl/s. Nawet gdy gra osiągnie więcej FPSów ty tego nie doświadczysz. a jest to najwyższa wartość ?
 5. pawel1242

  Cykliczne spadki FPS

  może masz starszą wersję ekranu i odświeżanie max 48Hz. Sprawdż w ustawieniach ekranu. Ustawienia->System->Ekran->Zaawansowane Ustawienia Wyświetlania->Wyświetl właściwości karty a potem wejdź w zakładke Monitor i tam będzie odświeżanie ekranu . Ale tak jak pisałeś, że w innych grach nie masz tego problemu i grasz w więcej niż 48kl/s ?
 6. pawel1242

  Ciagła zmiana ustawień

  Tak też próbowałem, nic nie działa. Nawet sterowniki odinstalowywałem od nowa i nic. Przed instalacją nowego windowsa i jeszcze starych patchy do gry ( w wersji 1.0.26.2) ten problem nie występował .
 7. pawel1242

  Cykliczne spadki FPS

  a throttling procesora nie występuje ? może dlatego ci tak klatki spadają . a gra znajduje się u mnie w lokalizacji C:/ProgramFiles/WindowsApps/Microsoft.OpusPG. Folder ma jakieś zabezpieczenie . Klatki zablokujesz w menu ustawień Forza. Jeszcze takie pytanko mam do piwodziak, na jaką pastę termoprzewodzącą wymieniłeś i jak to się ma do temperatur pod obciążeniem?
 8. pawel1242

  Ciagła zmiana ustawień

  Wyjąłem pamięci RAM, przeczyściłem styki sprężonym powietrzem, przy tym odłączyłem zasilanie bateryjne. Początkowo laptop nie chciał się uruchomić, ale gdy ponownie wyjąłem i włożyłem kości uruchomił się bezbłędnie. Grafika GTX 960M, 16GB Ram, i7 4720HQ. w Full HD na najniższych są przycinki nawet. Nie wiem ale wydaje mi się że to wina zasilacza.
 9. pawel1242

  Ciagła zmiana ustawień

  To bez znaczenia, czy wybiorę opcje "Użyj ustawień wstępnych" czy "Użytkownika" . Może zamienię kości pamięci RAM ? Gram na laptopie Lenovo Y50-70.
 10. pawel1242

  Ciagła zmiana ustawień

  Cześć wszystkim. Mam problem z grą, przy każdym włączeniu gry resetują mi się ustawienia grafiki. System świeżutki, dopiero co instalowałem. Sterowniki najnowsze. Poradzicie coś ?