Arkadius Fabricius

Użytkownicy
 • Zawartość

  94
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Kraj

  Polska

Zawartość dodana przez Arkadius Fabricius

 1. Poszkodowany / Victim: SteelyZetinho Sprawca / Perp: Iwan323 Okrążenie / Lap: 1 Opis incydentu / Zaraz po starcie na prostej Start/Meta na dohamowaniu do lewego zakrętu Volvo nr 5 nie zachowało ostrożności i uderzyło z dużą siłą w tył mojego auto czego skutkiem było uszkodzenie na 100%. Chciałbym przypomnieć, że jest to już drugi raz w ostatnim czasie kiedy Iwan zachowuje się w taki sposób. Podobna sytuacja wystąpiła na pierwszym wyścigu PTCC na Brands Hatch (incydent ten również został zgłoszony). - DVR z opisanego incydentu jest dostępny na społeczności oraz zostanie w dniu dzisiejszym przesłany do sędziów. Co do kolejnego incydentu z Volvo nr 5 na Bathurst, to po wcześniejszym uszkodzeniu mojego auta przez Iwana (opis powyżej) po wyjeździe z pierwszego lewego zakrętu miałem problemy ze sterownością i po złapaniu trawy nie mogłem już nic zrobić gdyż bezwładnie wpadłem z powrotem na tor zahaczając nr 5 i powodując kolizję.
 2. Quaker State Racing pojawi sie w komplecie ( SteelyZetinho oraz NiEl4T)
 3. Poszkodowany: SteelyZetinho Sprawca: Iwan323 Okrążenie: 1 (Wyścig nr 2) Opis incydentu: Po okrążeniu formującym w trakcie startu lotnego na pierwszym zakręcie, Volvo z nr 5 nie zachowało ostrożności i uderzyło z impetem w tył mojej Hondy, co spowodowało 100% uszkodzeń. Z ósmej pozycji na starcie spadłem na ostatnie po koniecznym wjeździe do boksu. DVR: Nagranie z tego incydentu jest udostępnione na mojej tablicy, jak również zostało przesłane do Adiego.
 4. No dwie pozycje straciles....bo Grubson tez Ciebie minal...czy jak to bylo?
 5. Castrol Honda PTCC w składzie: waqa PL / SteelyZetinho / NiEl4t
 6. Nie przypominam sobie tej sytuacji. Natomiast jest faktem, że popukałem Ciebie ze dwa razy po zderzaku przy czym nie traciłeś swojego toru jazdy. Zatem uważam to za normalną walkę na torze. Decyzja należy do sędziów, jednak będzie ciężko to rozstrzygnąć gdyż na powtórkach nie widać mojego auta.
 7. SteelyZetinho / #75 / Honda Civic / Pad NIEl4T / #90 / Honda Civic / Pad
 8. Moim zdaniem brakuje kilku kultowych aut w klasie GT3 takie jak 2011 #45 Porsche 911 RSR, 2014 #03 Chevrolet Corvette C7.R, 2014 #55 BMW Z4 GTE czy 2014 #23 Nissan GTR Nismo. W wyścigach GT3 powinny zawsze być dostępne wszystkie auta z tej serii.
 9. Dobre spostrzezenie tematu przez kolege @KubaXman...ja tez mam wrazenie, ze Orgowie funduja nam tzw. odgrzewane kotlety: Historic, Retro, PTCC.... Powinnismy szukac czegos nowego...liga LMP2, Historic LMP, liga jedynym autem jak Ferrari lub Porsche RS 4.0. Natomiast chcialbym pochwalic organizatorow za lige IFC, ktora wg. mnie byla swietnym pomyslem. Nie wspominajac juz o ADAC, gdzie wyscigi klasy GT powinny byc caly czas kontynuowane ze wygledu na swoja kultowosc.
 10. Teraz dopiero zauwazylem, ze wszystko jest napisane...dzsiaj robie kilka rzeczy na raz wiec stad moje rozkojarzenie. Przepraszam
 11. Ostatnie pytanie...a co z malowaniem mialem nie tak?
 12. Wszystko jasne - nie zauwazylem tego topicu z karami. Jedno mnie jednak ciekawi...malowanie mialem przeciez w porzadku, a druga sprawa to punkty karne za wyprzedzanie poza torem a ostrzezenia za powodowanie kolizji? Tak czy owak przjmuje do wiadomosci
 13. Tiger...na wstepie podziekowania za dobre sciganie. Co do naszego incydentu...nie oddalem pozycji (chociaz przeszlo mi to przez mysl) gdyz nie widzialem tam swojej winy...na tej sekcji lewy - prawy lecialo sie na pelnym gazie...zaczales leciec bokiem i ja naprawde nic nie moglem juz zrobic.
 14. A mozna wiedziec za co otrzymalem ostrzezenie, a w konsekwencji kare?
 15. SteelyZetinho / #75 / Porsche 911 RSR / POL
 16. Nazwa zespołu: GT kierowcy nr 1 + nr startowy: SteelyZetinho #75 GT kierowcy nr 2 + nr startowy: Samochód: 1997 Mazda RX-7
 17. Kiedy można się spodziewać aktualizacji do klasyfikacji po Silverstone?
 18. Właśnie widać jak Tobie "nie zależy", że zaraz po wyścigu zacząłeś mi ubliżać, a za każdym razem żalisz się jak kobieta przy okresie... Bez odbioru...
 19. Nie bądź śmieszny...za co Ty chcesz mnie wyrzucać? Sytuacja 1: Bez większego komentarza...tutaj nie ma mojej winy. Wczoraj wrzuciłem na czat film z mojej perspektywy...i ja nic nie mogłem zrobić gdy nagle wjechałeś mi pod maskę - Pomimo mojej reakcji gdzie zacząłem hamować. Sytuacja 2,3: Robisz w gówna burzę...za to chcesz mnie wywalać, że obtarłem Ci zderzak? Byłeś na prawie każdym okrążeniu 1.5 sekundy wolniejszy...podejmowałem próby wyprzedzenia...a to że doszło do kontaktu to tak jest w wyścigach...czy nie? Sytuacja 4: Mój błąd - jednak zostałem na swojej pozycji nie wyprzedzając. Tym postem kończę dyskusję bo nie mam czasu i ochoty tracić czasu na kogoś kto pojawił się znikąd i wyrasta na pieniacza nr 1 w naszej Forzowej społeczności Do zobaczenia na torze...
 20. Tam nic nie widać...tylko to, że Tofik robi spina...obaj byliśmy na tarce i wpadł w poślizg...ale to sędziowie zadecydują.
 21. Quaker State Racing / SteelyZetinho / NiEl4t
 22. Rzeczywiście poczekałeś...cofam to co wcześniej napisałem. Jednak nie zmienia to faktu, że nie zachowałeś ostrożności i rozwaliłeś mnie na 100%. Koniec tematu!
 23. Poszkodowany: SteelyZetinho Sprawca: Bambo Okrążenie: chyba 21...nie jestem pewny. Opis incydentu: Szykana Eue Rouge...przed ową szykaną trzy auta walczyły o pozycję (SkrzypekMatt tam m.in. był i chyba Rafael)...w trakcie najazdu rzuciło moim Porsche...nie zmieściłem się w szykanie gdyż w bezczelny sposób Bambo zostawił tam swoje Z4
 24. Nie wiem czy mówimy o tej samej sytuacji...na torze były dwa Porsche. Skasowałeś mnie na pierwszym okrążeniu...i pojechałeś dalej. Uszkodzenie 100%.