il0veMRT

Użytkownicy
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O il0veMRT

 • Tytuł
  Nowy

Kontakt

 • Xbox LIVE
  il0veMRT

Informacje dodatkowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. il0veMRT

  Szukam kierowcy do 24h Le Mans 25-26.06 pilne!

  Wyścig podzielony jest na 12 etapów. Każdy etap trwa 2h- 1h i 40min jazdy i 20min na podliczenie przejechanego dystansu kierowców. Dystans z poszczególnych etapów się sumuje i w ten sposób wyłania zwyciezców. Jeden kierowca może maksymalnie jechać dwa etapy pod rząd. Minimum kierowców w teamie to 2 maksimum to bodajże 5.
 2. il0veMRT

  Dyskusja ogólna

  Pojeździłem trochę autem I sam chętnie ustawiłbym je indywidualnie ale rozumiem zasady.Co do ulepszeń. Polecam kupić nowe auto. Wczytać tuning a następnie przywrócić domyślny. Teraz jeśli wejdziesz ponownie w ulepszenia wszystkie, które zostały użyte do tuningu mają ikonkę klucza w dolnym rogu.
 3. il0veMRT

  Dyskusja ogólna

  Czy mogę samodzielnie tuningować auto przy zachowaniu tych samych ustawień ulepszeń samochodu?
 4. il0veMRT

  Szukam kierowcy do 24h Le Mans 25-26.06 pilne!

  Ja sam jeszcze w niej nie startowałem ale dostałem pozwolenie na start zespołu w Le Mans. Jak ktoś jest zainteresowany, zapraszam.
 5. Cześć Zamierzam wystartować w 24h Le Mans organizowanym przez theultimateracingnetwork.com. Potrzebuję co najmniej jeszcze jednego kierowcy. Kwalifikacje już ruszyły i trwają do poniedziałku. Chcę wystartować Porsche 911. Dostarczam malowanie samochodu i jeśli ktoś chce mój tuning. Proszę o kontakt na forum lub XLive.