SkrzypekMatt

Moderator
 • Content count

  158
 • Joined

 • Last visited

 • Country

  Poland

Everything posted by SkrzypekMatt

 1. SkrzypekMatt

  Race 4: Hockenheim (01.04)

  Kwalifikacje tak jak zawsze, około 15 miejsca, nie ma czasu na więcej treningu i lepsze czasy, ani presji na lepsze wyniki Start wyścigu 1 czysty, później trochę walki i prób wyprzedzania damian902stal, ale na tym torze ciężko kogoś wyprzedzić gdy jedzie się na mniej więcej tym samym poziomie. Po jakimś czasie dojechał do mnie Rafael79pl i miałem całkiem sporo walki przy obronie pozycji. Jeden błąd i przestrzelone dohamowanie do nawrotu poskutkowało utratą pozycji, której nie udało się odzyskać mimo zaciętej walki do samej mety. Start wyścigu 2 również czysty, przy odwróconej kolejności zawsze można coś ugrać jeśli kończy się poza top 10 w wyścigu 1. Start z piątego pola, przed drugim zakrętem udało się zyskać jedną pozycję, a następnie w nawrocie kolejne dwie pozycje i byłem już drugi tracąc 20m do pierwszego SniperWariors0. Na drugim okrążeniu udało się go wyprzedzić przed nawrotem i wskoczyć na pozycję lidera (to już mała tradycja, że w drugim wyścigu ktoś z teamu eWRC-results.com jest przez jakiś czas liderem :D). Do połowy wyścigu prowadziłem samotnie próbując jak najdalej uciec uwikłanym w walkę kierowcom, ale top5 dzielnie się przedzierało do przodu i najpierw VMR Kuba, a następnie okrążenie (chyba) później Damoto mnie wyprzedzili. Była szansa na utrzymanie podium, ale zanim zacząłem obronę przed Osą, który mnie doganiał, ale było to spokojnie 100-200m to sam ją zakończyłem przez chwilę dekoncentracji i mały błąd. PIOCH w sekcji stadionowej i Osa ominął mnie bez walki gdy wygrzebywałem się z piaskownicy. Po tym incydencie już spokojny dojazd do mety bez szarżowania tempa, chociaż FTP Goliath też był całkiem niedaleko. Całkiem niezłe wyścigi, sporo walki i trudne wyprzedzanie, czas na trudniejsze i bardziej wymagające Mugello.
 2. Zapraszam do dyskusji.
 3. SkrzypekMatt

  Le Mans (Bugatti)

  Tutaj możecie zgłaszać incydenty / Here you can report incidents Forma zgłoszeń / Form of applications Poszkodowany / Victim: Sprawca / Perp: Okrążenie / Lap: Opis incydentu / Incident description :
 4. SkrzypekMatt

  Audi RS3 LMS 2018 w Forzie Motorsport 7

  A czy Wy już jeździliście nowym Audi RS3 LMS? Razem ze styczniowym updatem dostaliśmy do dyspozycji pierwszy samochód z serii TCR w Forzie dostępny dla każdego. Może jakieś zawody online? Stay tuned! film: MotoGames TV
 5. SkrzypekMatt

  Skrzypiący Trigger

  Chyba, że nie chcesz czekać aż wróci z gwarancji to psiknij tam delikatnie WD-40 w sprężynke. Mi kiedyś pomogło
 6. SkrzypekMatt

  Problem z zapisem gry.

  Dziwna sytuacja, najlepiej będzie jak napiszesz do pomocy technicznej Microsoftu, powinni coś poradzić na Twój problem.
 7. SkrzypekMatt

  Zgłaszanie historycznych malowań

  Jedna z ikon rajdowych mistrzostw świata, mistrz z lat 1974, 1975 i 1976, Lancia Stratos, w legendarnym malowaniu linii lotniczych Alitalia, które były sponsorem fabrycznego zespołu Lancii. Malowanie wybrane ze względu na pochodzenie, rozpoznawalność i znaczenie historyczne tego auta dla rajdów.
 8. SkrzypekMatt

  Zapisy

  SkrzypekMatt #63
 9. SkrzypekMatt

  Galeria Lance

  Super kadry, jak robisz takie fotki, to wrzucaj coś raz na jakiś czas.
 10. Tutaj możecie opowiedzieć o swoim wyścigu i podzielić się swoim doświadczeniem z innymi zawodnikami Here you can tell us ho w was you r r ace and exchange your experience with oth ers !
 11. SkrzypekMatt

  Spa-Francorchamps

  Tutaj możecie zgłaszać incydenty / Here you can report incidents Forma zg łoszeń / Form of applications Poszkodowany / Victim: Sprawca / Perp: Okrążenie / Lap: Opis incydentu / Incident description:
 12. SkrzypekMatt

  Catalunya

  We well check it.
 13. SkrzypekMatt

  General discussion / Dyskusja ogólna

  Zgodnie z systemem kar: Kierowca, który otrzyma za swoje przewinienia łącznie 100 punktów karnych otrzymuje nagrodę w postaci odpoczynku od jednego wyścigu.
 14. SkrzypekMatt

  Hockenheim

  Yeah, FNR Anto gave up only ONE position. Marcineko was second before this accident and after the accident he went at the last position (without FNR Anto). The fact that he gave up position is absolutely no excuse.
 15. SkrzypekMatt

  Race 3: Silverstone - Discussion after The race

  Zawsze Silverstone mi się lepiej ogląda, niż na nim jeździ. Nie inaczej było tym razem, niezbyt udane kwalifikacje, ale ciekawe pojedynki w pierwszej części wyścigu. Sporo walki z różnymi kierowcami. Kilka razy zamieniałem się pozycjami z Jackiem, walcząc jednocześnie z innymi kierowcami. @Jablonson, szczerze mówiąc nie pamiętam konkretnie tego zdarzenia, o którym mówisz, ale pamiętam, że mieliśmy tam trochę walki. https://xboxdvr.com/gamer/skrzypekmatt/video/61459247 Tutaj masz krótkie wideo ze zdarzenia. Już szykowałem się do opóźnienia hamowania, ale niestety Jacek pomyślał o tym samym i musiał nie wiedzieć, że już tam jestem co skończyło się sporymi uszkodzeniami i przymusowym pitstopem.
 16. SkrzypekMatt

  Laguna Seca

  Poszkodowany / Victim: SkrzypekMatt Sprawca / Perp: Ni3l4t Okrążenie / Lap: 1 Opis incydentu / Incident description: Spokojne dohamowanie do pierwszego zakrętu przez pierwszych pięciu/sześciu kierowców. Ni3l4t przestrzelił hamowanie, przez co uderza w jednego z graczy, który następnie siłą rzeczy uderza we mnie. Skutek taki, że na torze, na którym bardzo ciężko wyprzedzić spadam pięć pozycji niżej- na dziewiątą lokatę. https://xboxdvr.com/gamer/skrzypekmatt/video/59922404 https://xboxdvr.com/gamer/skrzypekmatt/video/59922155
 17. SkrzypekMatt

  Race 1: Laguna Seca - Discussion after The race

  Pierwszy wyścig trochę powyżej oczekiwań. W kwalifikacjach udało się wykręcić czwarty czas, więc nie było źle. Niestety w pierwszym zakręcie ktoś zapomniał hamować i dostałem solidnego strzała . Spowodowało to spadek na 10 lub 11 pozycję i trzeba było odrabiać. Nie było łatwo odrabiać strat, ponieważ tor nie stwarza wielu okazji do wyprzedzania. Większość pozycji udało się odzyskać przez incydenty, w których udział brały inne osoby. Udało się wyprzedzić chyba dwie osoby. Pod koniec wyścigu coraz bliżej był Shamball, ale koniec końców wyścig zakończony z bezpieczną przewagą na czwartym miejscu.
 18. SkrzypekMatt

  General discussion / Dyskusja ogólna

  Szukam jednej osoby do teamu Scuderia ForzaItalia.pl. Edit: nieaktualne.
 19. SkrzypekMatt

  Upload Section

  Malowanie w całości wykonał KubaXman.
 20. SkrzypekMatt

  Team Registration / Rejestracja zespołów

  EDIT: Scuderia ForzaItalia.pl / SkrzypekMatt / Piastt
 21. SkrzypekMatt

  Witam Was

  Cześć, Obecnie mamy ligi tylko w Forzie Motorsport 7, ciężko będzie Ci znaleźć teraz na forum ludzi, którzy jeżdżą jeszcze w FM6. Zawsze możesz trenować samemu w FM 6, a gdy już kupisz FM 7 to mógłbyś z nami w jakichś ligach pojeździć.
 22. SkrzypekMatt

  Individual registration / Zapisy indywidualne

  SkrzypekMatt / 63 / PL / Scuderia ForzaItalia.pl
 23. SkrzypekMatt

  Zapisy indywidualne

  SkrzypekMatt zmieniam Bentley na Mercedesa SLS.
 24. SkrzypekMatt

  Zapisy indywidualne

  SkrzypekMatt/ 63/ Bentley Continental GT3/ PL