SkrzypekMatt

Moderator
 • Content count

  160
 • Joined

 • Last visited

 • Country

  Poland

Community Reputation

3 Neutralna

About SkrzypekMatt

 • Rank
  Senior
 • Birthday 12/16/1992

Contact

 • Location
  Gdańsk
 • Xbox LIVE
  SkrzypekMatt

Additional information

 • Name
  Mateusz
 • Gender
  Mężczyzna / Male

Recent Profile Visitors

1,820 profile views
 1. Niestety muszę zrezygnować z udziału w lidze.
 2. SkrzypekMatt

  Race 4: Hockenheim (01.04)

  Kwalifikacje tak jak zawsze, około 15 miejsca, nie ma czasu na więcej treningu i lepsze czasy, ani presji na lepsze wyniki Start wyścigu 1 czysty, później trochę walki i prób wyprzedzania damian902stal, ale na tym torze ciężko kogoś wyprzedzić gdy jedzie się na mniej więcej tym samym poziomie. Po jakimś czasie dojechał do mnie Rafael79pl i miałem całkiem sporo walki przy obronie pozycji. Jeden błąd i przestrzelone dohamowanie do nawrotu poskutkowało utratą pozycji, której nie udało się odzyskać mimo zaciętej walki do samej mety. Start wyścigu 2 również czysty, przy odwróconej kolejności zawsze można coś ugrać jeśli kończy się poza top 10 w wyścigu 1. Start z piątego pola, przed drugim zakrętem udało się zyskać jedną pozycję, a następnie w nawrocie kolejne dwie pozycje i byłem już drugi tracąc 20m do pierwszego SniperWariors0. Na drugim okrążeniu udało się go wyprzedzić przed nawrotem i wskoczyć na pozycję lidera (to już mała tradycja, że w drugim wyścigu ktoś z teamu eWRC-results.com jest przez jakiś czas liderem :D). Do połowy wyścigu prowadziłem samotnie próbując jak najdalej uciec uwikłanym w walkę kierowcom, ale top5 dzielnie się przedzierało do przodu i najpierw VMR Kuba, a następnie okrążenie (chyba) później Damoto mnie wyprzedzili. Była szansa na utrzymanie podium, ale zanim zacząłem obronę przed Osą, który mnie doganiał, ale było to spokojnie 100-200m to sam ją zakończyłem przez chwilę dekoncentracji i mały błąd. PIOCH w sekcji stadionowej i Osa ominął mnie bez walki gdy wygrzebywałem się z piaskownicy. Po tym incydencie już spokojny dojazd do mety bez szarżowania tempa, chociaż FTP Goliath też był całkiem niedaleko. Całkiem niezłe wyścigi, sporo walki i trudne wyprzedzanie, czas na trudniejsze i bardziej wymagające Mugello.
 3. Zapraszam do dyskusji.
 4. SkrzypekMatt

  Le Mans (Bugatti)

  Tutaj możecie zgłaszać incydenty / Here you can report incidents Forma zgłoszeń / Form of applications Poszkodowany / Victim: Sprawca / Perp: Okrążenie / Lap: Opis incydentu / Incident description :
 5. SkrzypekMatt

  Audi RS3 LMS 2018 w Forzie Motorsport 7

  A czy Wy już jeździliście nowym Audi RS3 LMS? Razem ze styczniowym updatem dostaliśmy do dyspozycji pierwszy samochód z serii TCR w Forzie dostępny dla każdego. Może jakieś zawody online? Stay tuned! film: MotoGames TV
 6. SkrzypekMatt

  Skrzypiący Trigger

  Chyba, że nie chcesz czekać aż wróci z gwarancji to psiknij tam delikatnie WD-40 w sprężynke. Mi kiedyś pomogło
 7. SkrzypekMatt

  Problem z zapisem gry.

  Dziwna sytuacja, najlepiej będzie jak napiszesz do pomocy technicznej Microsoftu, powinni coś poradzić na Twój problem.
 8. SkrzypekMatt

  Zgłaszanie historycznych malowań

  Jedna z ikon rajdowych mistrzostw świata, mistrz z lat 1974, 1975 i 1976, Lancia Stratos, w legendarnym malowaniu linii lotniczych Alitalia, które były sponsorem fabrycznego zespołu Lancii. Malowanie wybrane ze względu na pochodzenie, rozpoznawalność i znaczenie historyczne tego auta dla rajdów.
 9. SkrzypekMatt

  Zapisy

  SkrzypekMatt #63
 10. SkrzypekMatt

  Galeria Lance

  Super kadry, jak robisz takie fotki, to wrzucaj coś raz na jakiś czas.
 11. SkrzypekMatt

  Spa-Francorchamps

  Tutaj możecie zgłaszać incydenty / Here you can report incidents Forma zg łoszeń / Form of applications Poszkodowany / Victim: Sprawca / Perp: Okrążenie / Lap: Opis incydentu / Incident description:
 12. Tutaj możecie opowiedzieć o swoim wyścigu i podzielić się swoim doświadczeniem z innymi zawodnikami Here you can tell us ho w was you r r ace and exchange your experience with oth ers !
 13. SkrzypekMatt

  Catalunya

  We well check it.