SkrzypekMatt

Moderator
 • Content count

  158
 • Joined

 • Last visited

 • Country

  Poland

Community Reputation

3 Neutralna

About SkrzypekMatt

 • Rank
  Senior
 • Birthday 12/16/1992

Contact

 • Location
  Gdańsk
 • Xbox LIVE
  SkrzypekMatt

Additional information

 • Name
  Mateusz
 • Gender
  Mężczyzna / Male

Recent Profile Visitors

1,406 profile views
 1. SkrzypekMatt

  Race 4: Hockenheim (01.04)

  Kwalifikacje tak jak zawsze, około 15 miejsca, nie ma czasu na więcej treningu i lepsze czasy, ani presji na lepsze wyniki Start wyścigu 1 czysty, później trochę walki i prób wyprzedzania damian902stal, ale na tym torze ciężko kogoś wyprzedzić gdy jedzie się na mniej więcej tym samym poziomie. Po jakimś czasie dojechał do mnie Rafael79pl i miałem całkiem sporo walki przy obronie pozycji. Jeden błąd i przestrzelone dohamowanie do nawrotu poskutkowało utratą pozycji, której nie udało się odzyskać mimo zaciętej walki do samej mety. Start wyścigu 2 również czysty, przy odwróconej kolejności zawsze można coś ugrać jeśli kończy się poza top 10 w wyścigu 1. Start z piątego pola, przed drugim zakrętem udało się zyskać jedną pozycję, a następnie w nawrocie kolejne dwie pozycje i byłem już drugi tracąc 20m do pierwszego SniperWariors0. Na drugim okrążeniu udało się go wyprzedzić przed nawrotem i wskoczyć na pozycję lidera (to już mała tradycja, że w drugim wyścigu ktoś z teamu eWRC-results.com jest przez jakiś czas liderem :D). Do połowy wyścigu prowadziłem samotnie próbując jak najdalej uciec uwikłanym w walkę kierowcom, ale top5 dzielnie się przedzierało do przodu i najpierw VMR Kuba, a następnie okrążenie (chyba) później Damoto mnie wyprzedzili. Była szansa na utrzymanie podium, ale zanim zacząłem obronę przed Osą, który mnie doganiał, ale było to spokojnie 100-200m to sam ją zakończyłem przez chwilę dekoncentracji i mały błąd. PIOCH w sekcji stadionowej i Osa ominął mnie bez walki gdy wygrzebywałem się z piaskownicy. Po tym incydencie już spokojny dojazd do mety bez szarżowania tempa, chociaż FTP Goliath też był całkiem niedaleko. Całkiem niezłe wyścigi, sporo walki i trudne wyprzedzanie, czas na trudniejsze i bardziej wymagające Mugello.
 2. Zapraszam do dyskusji.
 3. SkrzypekMatt

  Le Mans (Bugatti)

  Tutaj możecie zgłaszać incydenty / Here you can report incidents Forma zgłoszeń / Form of applications Poszkodowany / Victim: Sprawca / Perp: Okrążenie / Lap: Opis incydentu / Incident description :
 4. SkrzypekMatt

  Audi RS3 LMS 2018 w Forzie Motorsport 7

  A czy Wy już jeździliście nowym Audi RS3 LMS? Razem ze styczniowym updatem dostaliśmy do dyspozycji pierwszy samochód z serii TCR w Forzie dostępny dla każdego. Może jakieś zawody online? Stay tuned! film: MotoGames TV
 5. SkrzypekMatt

  Skrzypiący Trigger

  Chyba, że nie chcesz czekać aż wróci z gwarancji to psiknij tam delikatnie WD-40 w sprężynke. Mi kiedyś pomogło
 6. SkrzypekMatt

  Problem z zapisem gry.

  Dziwna sytuacja, najlepiej będzie jak napiszesz do pomocy technicznej Microsoftu, powinni coś poradzić na Twój problem.
 7. SkrzypekMatt

  Zgłaszanie historycznych malowań

  Jedna z ikon rajdowych mistrzostw świata, mistrz z lat 1974, 1975 i 1976, Lancia Stratos, w legendarnym malowaniu linii lotniczych Alitalia, które były sponsorem fabrycznego zespołu Lancii. Malowanie wybrane ze względu na pochodzenie, rozpoznawalność i znaczenie historyczne tego auta dla rajdów.
 8. SkrzypekMatt

  Zapisy

  SkrzypekMatt #63
 9. SkrzypekMatt

  Galeria Lance

  Super kadry, jak robisz takie fotki, to wrzucaj coś raz na jakiś czas.
 10. SkrzypekMatt

  Spa-Francorchamps

  Tutaj możecie zgłaszać incydenty / Here you can report incidents Forma zg łoszeń / Form of applications Poszkodowany / Victim: Sprawca / Perp: Okrążenie / Lap: Opis incydentu / Incident description:
 11. Tutaj możecie opowiedzieć o swoim wyścigu i podzielić się swoim doświadczeniem z innymi zawodnikami Here you can tell us ho w was you r r ace and exchange your experience with oth ers !
 12. SkrzypekMatt

  Catalunya

  We well check it.
 13. SkrzypekMatt

  General discussion / Dyskusja ogólna

  Zgodnie z systemem kar: Kierowca, który otrzyma za swoje przewinienia łącznie 100 punktów karnych otrzymuje nagrodę w postaci odpoczynku od jednego wyścigu.
 14. SkrzypekMatt

  Hockenheim

  Yeah, FNR Anto gave up only ONE position. Marcineko was second before this accident and after the accident he went at the last position (without FNR Anto). The fact that he gave up position is absolutely no excuse.