SkrzypekMatt

Moderator
 • Zawartość

  132
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Kraj

  Polska

Reputacja

2 Neutralna

O SkrzypekMatt

 • Tytuł
  Stały użytkownik
 • Urodziny 16.12.1992

Kontakt

 • Lokalizacja
  Gdańsk
 • Xbox LIVE
  SkrzypekMatt

Informacje dodatkowe

 • Imię
  Mateusz
 • Płeć
  Mężczyzna / Male

Ostatnie wizyty

1082 wyświetleń profilu
 1. SkrzypekMatt

  Race 3: Silverstone - Discussion after The race

  Zawsze Silverstone mi się lepiej ogląda, niż na nim jeździ. Nie inaczej było tym razem, niezbyt udane kwalifikacje, ale ciekawe pojedynki w pierwszej części wyścigu. Sporo walki z różnymi kierowcami. Kilka razy zamieniałem się pozycjami z Jackiem, walcząc jednocześnie z innymi kierowcami. @Jablonson, szczerze mówiąc nie pamiętam konkretnie tego zdarzenia, o którym mówisz, ale pamiętam, że mieliśmy tam trochę walki. https://xboxdvr.com/gamer/skrzypekmatt/video/61459247 Tutaj masz krótkie wideo ze zdarzenia. Już szykowałem się do opóźnienia hamowania, ale niestety Jacek pomyślał o tym samym i musiał nie wiedzieć, że już tam jestem co skończyło się sporymi uszkodzeniami i przymusowym pitstopem.
 2. SkrzypekMatt

  Laguna Seca

  Poszkodowany / Victim: SkrzypekMatt Sprawca / Perp: Ni3l4t Okrążenie / Lap: 1 Opis incydentu / Incident description: Spokojne dohamowanie do pierwszego zakrętu przez pierwszych pięciu/sześciu kierowców. Ni3l4t przestrzelił hamowanie, przez co uderza w jednego z graczy, który następnie siłą rzeczy uderza we mnie. Skutek taki, że na torze, na którym bardzo ciężko wyprzedzić spadam pięć pozycji niżej- na dziewiątą lokatę. https://xboxdvr.com/gamer/skrzypekmatt/video/59922404 https://xboxdvr.com/gamer/skrzypekmatt/video/59922155
 3. SkrzypekMatt

  Race 1: Laguna Seca - Discussion after The race

  Pierwszy wyścig trochę powyżej oczekiwań. W kwalifikacjach udało się wykręcić czwarty czas, więc nie było źle. Niestety w pierwszym zakręcie ktoś zapomniał hamować i dostałem solidnego strzała . Spowodowało to spadek na 10 lub 11 pozycję i trzeba było odrabiać. Nie było łatwo odrabiać strat, ponieważ tor nie stwarza wielu okazji do wyprzedzania. Większość pozycji udało się odzyskać przez incydenty, w których udział brały inne osoby. Udało się wyprzedzić chyba dwie osoby. Pod koniec wyścigu coraz bliżej był Shamball, ale koniec końców wyścig zakończony z bezpieczną przewagą na czwartym miejscu.
 4. SkrzypekMatt

  General discussion / Dyskusja ogólna

  Szukam jednej osoby do teamu Scuderia ForzaItalia.pl. Edit: nieaktualne.
 5. SkrzypekMatt

  Upload Section

  Malowanie w całości wykonał KubaXman.
 6. SkrzypekMatt

  Team Registration / Rejestracja zespołów

  EDIT: Scuderia ForzaItalia.pl / SkrzypekMatt / Piastt
 7. SkrzypekMatt

  Witam Was

  Cześć, Obecnie mamy ligi tylko w Forzie Motorsport 7, ciężko będzie Ci znaleźć teraz na forum ludzi, którzy jeżdżą jeszcze w FM6. Zawsze możesz trenować samemu w FM 6, a gdy już kupisz FM 7 to mógłbyś z nami w jakichś ligach pojeździć.
 8. SkrzypekMatt

  Individual registration / Zapisy indywidualne

  SkrzypekMatt / 63 / PL / Scuderia ForzaItalia.pl
 9. SkrzypekMatt

  Zapisy indywidualne

  SkrzypekMatt zmieniam Bentley na Mercedesa SLS.
 10. SkrzypekMatt

  Zapisy indywidualne

  SkrzypekMatt/ 63/ Bentley Continental GT3/ PL
 11. SkrzypekMatt

  Sebring

 12. Dyskusja na temat wyścigu Sebring 15.04.2018.
 13. SkrzypekMatt

  witam.

  Cześć, Możesz spróbować opisać problem tutaj i może znajdzie się osoba, która będzie go potrafiła rozwiązać.
 14. Lista startujących według rankingu na torze Rio- Pętla Na Wybrzeżu - słonecznie Pierwsze 24 osoby (a zarazem wszystkie, które wykręciły jakikolwiek czas) z rankingu zakwalifikowały się do niedzielnych zawodów. Ranking:
 15. SkrzypekMatt

  Wyścigi Dzień 2 - 19.03.2018 21:00

  Bardzo dobre ściganie i zacięta rywalizacja tymi wielkimi wozami. Czasami w zakrętach trochę mało miejsca, gdy jedzie się z kimś bok w bok