SkrzypekMatt

Moderator
 • Zawartość

  122
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Kraj

  Polska

Reputacja

2 Neutralna

O SkrzypekMatt

 • Tytuł
  Stały użytkownik
 • Urodziny 16.12.1992

Kontakt

 • Xbox LIVE
  SkrzypekMatt

Informacje dodatkowe

 • Płeć
  Mężczyzna / Male

Ostatnie wizyty

912 wyświetleń profilu
 1. Dyskusja na temat wyścigu Sebring 15.04.2018.
 2. Cześć, Możesz spróbować opisać problem tutaj i może znajdzie się osoba, która będzie go potrafiła rozwiązać.
 3. Lista startujących według rankingu na torze Rio- Pętla Na Wybrzeżu - słonecznie Pierwsze 24 osoby (a zarazem wszystkie, które wykręciły jakikolwiek czas) z rankingu zakwalifikowały się do niedzielnych zawodów. Ranking:
 4. Bardzo dobre ściganie i zacięta rywalizacja tymi wielkimi wozami. Czasami w zakrętach trochę mało miejsca, gdy jedzie się z kimś bok w bok
 5. Ferrari mimo pięknego wyglądu i brzmienia, według mnie nie nadaje się do naszej ligi. A to ze względu na zbyt dużą nerwowość w prowadzeniu. Ciężko nim dokładnie wykonać dohamowanie z dużej prędkości, ciężko też trzymać linię wyścigową. Przy 20 osobach w lobby można założyć, że nie obyłoby się bez incydentów wyścigowych oraz większych kraks. Do walki przy takich dużych prędkościach potrzebujemy czegoś bardziej stabilnego. Tak jak wyżej już pisano, Viper będzie lepszym wyborem dla naszej ligi.
 6. Dzięki za wstawienie screenshotów. Polecam tego dżentelmena do ścigania
 7. Też zaraz dodam czas, robiłem dzisiaj rano zrzut ekranu, ale jeszcze nie mam go w ujęciach. Edit: Już jest.
 8. Uderzyłem w Ciebie, ponieważ na dohamowaniu wyskoczył mi przed maskę Gibsiu (miał lagi, ale na powtórkach tego nie widać ), a jak już się odbiłem od Gibsia, to nie bardzo miałem co zrobić. Na Twoim filmiku widać że, Niel4t dostał niewidzialnego strzała (tak jak Grubson) i wystrzeliło go w bok Twojego samochodu.
 9. Alfa Corse / SkrzypekMatt #63 Zwycięska Alfa Romeo 155 V6 Ti startująca w serii DTM (1993r.) w fabrycznym zespole Alfa Romeo: Alfa Corse.
 10. SkrzypekMatt / Alfa Romeo 155 & BMW E36/ # 63
 11. Nazwa zespołu: Alfa Corse GT kierowcy nr 1 + nr startowy: SkrzypekMatt / 63 GT kierowcy nr 2 + nr startowy: Samochód: Alfa Romeo 155Q4
 12. SkrzypekMatt / 63 / PL
 13. Nissany RedBulla postanowiły ryzykownie pojechać na setupie przygotowanym na suchy tor. W trakcie deszczu masakra, Datsun latał bokami i tempo spacerowe. Lepiej było na suchym, pod koniec, po deszczu udało się odrabiać straty i wskoczyć pozycje wyżej. Prawie udało mi się dogonić Gibsiu, na koniec 1 sekunda straty. Jest może sprawna powtórka z tego wyścigu? Miałem jedno zdarzenie, które nie pozwoliło mi wskoczyć pozycję wyżej- chciałbym to sprawdzić.