SkrzypekMatt

Moderator
 • Zawartość

  151
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Kraj

  Polska

Reputacja

3 Neutralna

O SkrzypekMatt

 • Tytuł
  Senior
 • Urodziny 16.12.1992

Kontakt

 • Lokalizacja
  Gdańsk
 • Xbox LIVE
  SkrzypekMatt

Informacje dodatkowe

 • Imię
  Mateusz
 • Płeć
  Mężczyzna / Male

Ostatnie wizyty

1189 wyświetleń profilu
 1. SkrzypekMatt

  Audi RS3 LMS 2018 w Forzie Motorsport 7

  A czy Wy już jeździliście nowym Audi RS3 LMS? Razem ze styczniowym updatem dostaliśmy do dyspozycji pierwszy samochód z serii TCR w Forzie dostępny dla każdego. Może jakieś zawody online? Stay tuned! film: MotoGames TV
 2. SkrzypekMatt

  Skrzypiący Trigger

  Chyba, że nie chcesz czekać aż wróci z gwarancji to psiknij tam delikatnie WD-40 w sprężynke. Mi kiedyś pomogło
 3. SkrzypekMatt

  Problem z zapisem gry.

  Dziwna sytuacja, najlepiej będzie jak napiszesz do pomocy technicznej Microsoftu, powinni coś poradzić na Twój problem.
 4. SkrzypekMatt

  Zgłaszanie historycznych malowań

  Jedna z ikon rajdowych mistrzostw świata, mistrz z lat 1974, 1975 i 1976, Lancia Stratos, w legendarnym malowaniu linii lotniczych Alitalia, które były sponsorem fabrycznego zespołu Lancii. Malowanie wybrane ze względu na pochodzenie, rozpoznawalność i znaczenie historyczne tego auta dla rajdów.
 5. SkrzypekMatt

  Zapisy

  SkrzypekMatt #63
 6. SkrzypekMatt

  Galeria Lance

  Super kadry, jak robisz takie fotki, to wrzucaj coś raz na jakiś czas.
 7. Tutaj możecie zgłaszać incydenty / Here you can report incidents Forma zg łoszeń / Form of applications Poszkodowany / Victim: Sprawca / Perp: Okrążenie / Lap: Opis incydentu / Incident description:
 8. Tutaj możecie opowiedzieć o swoim wyścigu i podzielić się swoim doświadczeniem z innymi zawodnikami Here you can tell us ho w was you r r ace and exchange your experience with oth ers !
 9. SkrzypekMatt

  Catalunya

  We well check it.
 10. SkrzypekMatt

  General discussion / Dyskusja ogólna

  Zgodnie z systemem kar: Kierowca, który otrzyma za swoje przewinienia łącznie 100 punktów karnych otrzymuje nagrodę w postaci odpoczynku od jednego wyścigu.
 11. SkrzypekMatt

  Hockenheim

  Yeah, FNR Anto gave up only ONE position. Marcineko was second before this accident and after the accident he went at the last position (without FNR Anto). The fact that he gave up position is absolutely no excuse.
 12. SkrzypekMatt

  Race 3: Silverstone - Discussion after The race

  Zawsze Silverstone mi się lepiej ogląda, niż na nim jeździ. Nie inaczej było tym razem, niezbyt udane kwalifikacje, ale ciekawe pojedynki w pierwszej części wyścigu. Sporo walki z różnymi kierowcami. Kilka razy zamieniałem się pozycjami z Jackiem, walcząc jednocześnie z innymi kierowcami. @Jablonson, szczerze mówiąc nie pamiętam konkretnie tego zdarzenia, o którym mówisz, ale pamiętam, że mieliśmy tam trochę walki. https://xboxdvr.com/gamer/skrzypekmatt/video/61459247 Tutaj masz krótkie wideo ze zdarzenia. Już szykowałem się do opóźnienia hamowania, ale niestety Jacek pomyślał o tym samym i musiał nie wiedzieć, że już tam jestem co skończyło się sporymi uszkodzeniami i przymusowym pitstopem.
 13. SkrzypekMatt

  Laguna Seca

  Poszkodowany / Victim: SkrzypekMatt Sprawca / Perp: Ni3l4t Okrążenie / Lap: 1 Opis incydentu / Incident description: Spokojne dohamowanie do pierwszego zakrętu przez pierwszych pięciu/sześciu kierowców. Ni3l4t przestrzelił hamowanie, przez co uderza w jednego z graczy, który następnie siłą rzeczy uderza we mnie. Skutek taki, że na torze, na którym bardzo ciężko wyprzedzić spadam pięć pozycji niżej- na dziewiątą lokatę. https://xboxdvr.com/gamer/skrzypekmatt/video/59922404 https://xboxdvr.com/gamer/skrzypekmatt/video/59922155
 14. SkrzypekMatt

  Race 1: Laguna Seca - Discussion after The race

  Pierwszy wyścig trochę powyżej oczekiwań. W kwalifikacjach udało się wykręcić czwarty czas, więc nie było źle. Niestety w pierwszym zakręcie ktoś zapomniał hamować i dostałem solidnego strzała . Spowodowało to spadek na 10 lub 11 pozycję i trzeba było odrabiać. Nie było łatwo odrabiać strat, ponieważ tor nie stwarza wielu okazji do wyprzedzania. Większość pozycji udało się odzyskać przez incydenty, w których udział brały inne osoby. Udało się wyprzedzić chyba dwie osoby. Pod koniec wyścigu coraz bliżej był Shamball, ale koniec końców wyścig zakończony z bezpieczną przewagą na czwartym miejscu.