SkrzypekMatt

Użytkownicy
 • Zawartość

  100
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O SkrzypekMatt

 • Tytuł
  Stały użytkownik
 • Urodziny 16.12.1992

Kontakt

 • Xbox LIVE
  SkrzypekMatt

Informacje dodatkowe

 • Płeć
  Mężczyzna / Male

Ostatnie wizyty

653 wyświetleń profilu
 1. SkrzypekMatt / Mercedes
 2. SkrzypekMatt / #63 / PL
 3. Drugi wyścig. Pierwsze okrążenie. Uderzam w Flowerusa będącego aktualnie liderem wyścigu. Moja wina.
 4. Druga runda być może najlepszej ligi. Przygotowań przed wyścigiem jak zawsze niewiele (łącznie jakoś 35 minut), więc bez wymagań co do kwalifikacji i ogólnie co do wyścigu. Kwali nawet jako tako wyszło, chyba 6 osób się zmieściło w jakiejś części sekundy, spory tłok. Start z miejsca to jak zwykle jakiś bonus dla BMW, wykorzystałem to i chyba wyprzedziłem dwie lub trzy osoby, dalsze wyprzedzanie pokrzyżował mi Flowerus, który chyba widział, że się zbliżam i od razu mi zajechał drogę. Następnie trochę walki z Blufem, a potem z Danteze. Pod koniec wyścigu obrona pozycji przed Lesiem w jedynym Mercedesie, na moje szczęście dostał strzała od Zeta i wyleciał z toru, gdyby nie to mógłbym nie obronić pozycji. W drugim wyścigu start z ostatniego miejsca w dodatku w starcie lotnym spowodowało dużą stratę, bo stawka się rozjechała trochę. Mimo to na pierwszym zakręcie trochę się wyrównało. Podczas pierwszej połowy wyścigu wielki ścisk w walce o pozycje chyba 9-16. Dużo ludzi tam jechało, fajnie się to ogląda jadąc za takim tłokiem. Trzeba było prędzej zjechać do pitu, aby mieć wolny tor. Taktyka poskutkowała, Osa musiał się ze mną męczyć dwa razy. Najpierw przed moim pitstopie, a następnie po tym jak sam zjechał. Jak widać taktyka popłaciła. Walka i wyprzedzanie na centymetry Podsumowując, bardzo fajne ściganie. BMW trochę narowiste na tym torze, brakowało trochę stabilności takiej jak ma Audi czy Toyota. Runda raczej udana.
 5. Prezentujemy jedno zdjęcie wykonane podczas dzisiejszej sesji treningowej
 6. Pełny skład zespołu na nadciągający sezon przedstawia się następująco: Leopard Racing / Goliath Adrian / SkrzypekMatt / IgorT5R
 7. SkrzypekMatt/ 63/ BMW 125i
 8. Dokładnie, świetne ujęcia.
 9. SkrzypekMatt / 2/ LMP
 10. Dobre wyścigi, sporo walki, takiej koleżeńskiej. Aj Osa, Ty mały wariacie nie było tam miejsca, następnym razem Ty mi dasz w kość i popiszesz się jakimś "dirty move"
 11. Oczywiście należy dodać, że dobry wynik jest zasługą współpracy przy tworzeniu setupu z innym teamem Mercedesa, a wykonawcą tegoż był osa5469. Dzięki!
 12. Bardzo dobry wyścig, co cieszy ze względu na to, że dwa poprzednie były bardzo średnie. Trochę mało walki, większość wyścigu samotnie, ale z całkiem dobrym tempem. Szkoda trochę problemów Danteze, pewnie byłby kilka pozycji wyżej, ale takie są wyścigi i awarie się zdarzają.