grubson

Sponsorzy
 • Content count

  367
 • Joined

 • Last visited

 • Country

  Poland

Community Reputation

4 Neutralna

About grubson

 • Rank
  Profesjonalista
 • Birthday 11/17/1984

Contact

 • Xbox LIVE
  GrubsonX

Additional information

 • Gender
  Mężczyzna / Male

Recent Profile Visitors

1,726 profile views
 1. 1. HejkumKejkum 2. Jaroboss
 2. grubson

  Zapisy indywidualne

  #99 Grubson
 3. grubson

  Le Mans (Bugatti)

  Poszkodowany / Victim: Grubson Sprawca / Perp: Damoto Okrążenie / Lap: 1 Opis incydentu: Damoto wpakował mi się w tył w stylu Sonego aka. nie ma miejsca to je sobie zrobię co doprowadziło do totala u mnie i Danteze. AF6B17DC-AD1D-4721-BBF2-2F3D6BAB364C.mp4
 4. grubson

  Race 1: Brands Hatch (04.03)

  Red Bulle do pierwszego wyścigu w PRO startowały z pozycji 2. i 3. Arpeggiator poszedł w pogoń za Damoto a ja trzymałem Kubę i Goliatha najdłużej jak mogłem, niestety widok Arpe w piachu całkowicie wybił mnie z rytmu. Drugi wyścig - udało się ominąć zadymę na pierwszym zakręcie i z 16 pozycji awans na 5. Niestety trwało to tylko pół okrążenia ze względu na niespodziewane hamowanie kogoś przede mną co doprowadziło do mojej wycieczki w żwirownię. Dalej już tylko odrabianie z 16 finalnie skończyłem na 8. Liga zapowiada się na mega ciekawą. Mamy kilku bardzo mocnych AM, z którymi przyszło mi się sporo namęczyć ;)
 5. Są również dostępne tuningi do pobrania. Obecnie najnowsza wersja tuningu nazywa się „3” i jest dostępna po wyszukaniu po moim GT: GrubsonX
 6. Do zespołu Red Bull Racing dołącza HejkumKejkum (AM).
 7. Red Bull Racing / GrubsonX / Arpeggiator / HejkumKejkum AM
 8. grubson

  Zapisy

  GrubsonX #99
 9. grubson

  Zapisy / Registration

  FTP according to New BoP and changes made in a car parts is changing car. We will race in Porsche RSR and start from the last place. Zamiast Iwana jedzie danteze.
 10. grubson

  Catalunya

  VID_20181024_235259.mp4
 11. grubson

  Catalunya

  VID_20181024_232617.mp4
 12. grubson

  Zapisy / Registration

  FTP zmienia samochód na Forda
 13. Jeżeli kontaktu nie było to cofam stwierdzenie. W moim odczuciu kontakt był i opisałem to na gorąco po wyścigu. Co do samej sytuacji to na sekundę przed odbiciem w prawo patrzyłem do tyłu żeby ocenić gdzie jesteście. Jak wróciłem z widokiem do przodu okazało się ze lecę w trawę i momentalnie odbiłem. Tylko tyle i aż tyle. W moim postępowaniu na torze nie było żadnej złośliwości. Naskakiwanie na mnie ze stwierdzeniem, że nie zostawiam miejsca zostawiam bez komentarza.