grubson

Sponsorzy
 • Zawartość

  360
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Kraj

  Polska

Reputacja

4 Neutralna

O grubson

 • Tytuł
  Profesjonalista
 • Urodziny 17.11.1984

Kontakt

 • Xbox LIVE
  GrubsonX

Informacje dodatkowe

 • Płeć
  Mężczyzna / Male

Ostatnie wizyty

1512 wyświetleń profilu
 1. Do zespołu Red Bull Racing dołącza HejkumKejkum (AM).
 2. Red Bull Racing / GrubsonX / Arpeggiator / HejkumKejkum AM
 3. grubson

  Zapisy

  GrubsonX #99
 4. grubson

  Zapisy / Registration

  FTP according to New BoP and changes made in a car parts is changing car. We will race in Porsche RSR and start from the last place. Zamiast Iwana jedzie danteze.
 5. grubson

  Catalunya

  VID_20181024_235259.mp4
 6. grubson

  Catalunya

  VID_20181024_232617.mp4
 7. grubson

  Zapisy / Registration

  FTP zmienia samochód na Forda
 8. grubson

  Race 4: VIR North - Discussion after The race

  Jeżeli kontaktu nie było to cofam stwierdzenie. W moim odczuciu kontakt był i opisałem to na gorąco po wyścigu. Co do samej sytuacji to na sekundę przed odbiciem w prawo patrzyłem do tyłu żeby ocenić gdzie jesteście. Jak wróciłem z widokiem do przodu okazało się ze lecę w trawę i momentalnie odbiłem. Tylko tyle i aż tyle. W moim postępowaniu na torze nie było żadnej złośliwości. Naskakiwanie na mnie ze stwierdzeniem, że nie zostawiam miejsca zostawiam bez komentarza.
 9. grubson

  Zapisy / Registration

  FTP GT / Grubson / osa / goliath / damoto / Iwan / #99 / Viper / Polska
 10. grubson

  Race 4: VIR North - Discussion after The race

  Naucz się czym jest szacunek na torze, wtedy będziemy rozmawiać kulturalnie. Do PMC nic nie mam, wręcz przeciwnie, oczekiwałem że będziecie dawać przykład jako pierwszy Polski PROFESJONALNY zespół esportowy a póki co jeden z was jeździ na takim ciśnieniu, że nie patrzy w ogóle na innych na torze.
 11. grubson

  Race 4: VIR North - Discussion after The race

  Sony, rozumiesz na czym polega różnica pomiędzy założeniem hipotetycznym a rzeczywistością? Chyba nie bardzo, nie szkodzi. Z tym tekstem „dlaczego ja wam tak przeszkadzałem” to poplynales już maksymalnie. Pierwszy raz zdażyło ci się mnie dublować i to tylko dlatego, że miałem przygodę na torze a zachowujesz się jakbyś to robił na każdym wyścigu. Spasuj gościu. Oficjalnie: nie blokowałem Was! Wy nie potrafiliście skutecznie wykonać manewru wyprzedzania. A może ten ból dupy masz taki bo nie potrafiłeś mnie wyprzedzić? PS. Uważaj żebyś się nie zdziwił na następnym wyścigu. To tak w nawiązaniu twoich pogróżek. PS2. Z tym zbliżaniem się do damoto też Cię poniosło. Słyszałem na grupie kilka razy, że ciąłeś wszystkie zakręty, które tylko się dało ale mimo to nie dałeś rady, wiec mi tu nie wyjeżdżaj że prawie go doszedłeś. I na koniec. Twoje oskarżenie jakobym rzekomo grał na Damoto są wyssane z palca i absurdalne! To niemożliwe! Jestem z nim w zespole gamoniu!
 12. grubson

  Race 4: VIR North - Discussion after The race

  Gdybys zaczekał nie 30 sekund a 3 miałbyś cała prostą dla siebie do dublowania mistrzu! Postanowiłeś wyjebac mnie z toru czego Ci nie popuszczę, bo jeśli bys zaczekał i kulturalnie zgłosił po wyścigu że cię blokowałem, może bym się przyznał. Postąpiłeś jak dzieciak, po chamsku, a chamstwa nie znoszę.
 13. grubson

  Race 4: VIR North - Discussion after The race

  PMC Adi za pierwszym zakrętem przy pierwszym dublowaniu zjechałem Ci do lewej żebyś następny lewy mógł wziąć odpowiednim torem jazdy. Wbiles mi się w tył, czego nie do końca rozumiem, zamiast odbić w prawo. Drugi raz spotkaliśmy się na prostej i tutaj oddałem gaz żebyście mogli spokojnie przejechać. W kwestii Twojej teorii, obowiązek to ma dublujący wykonać ten manewr bezpiecznie s dublowany ma nie utrudniać i w razie potrzeby zjechać z wyścigowego toru. Tak tez robiłem, reszta wyjaśnienia w kwestii do Sonego. PMC Sony: możesz się irytować ile chcesz i potrzebujesz. Nie masz żadnego prawa do wypierdalania ludzi z toru bo „Pan jedzie i reszta z drogi”. Ja walczyłem o swoje pkt nawet jadąc na ostatniej pozycji i przez Twoje głupie zachowanie straciłem szanse na walkę o 16, 15 a może nawet 14 miejsce przez wygrzebywanie się z trawy przez 30 sekund. Teorie o tum, że pół okrążenia jechałeś 10m za mną śmiało możesz schować między bajki. Jest powtórka, będziemy rozmawiać na argumenty. Drugi raz spotkaliśmy się gdy próbowałeś wyprzedzać mnie po zewnętrznej przez co na końcu zakretu zmusiłeś mnie do zmiany toru jazdy i to spowodowało lekkie zamieszanie, przy którym nikt nie ucierpiał (karambol :D )Do trzeciego zakretu przez Ciebie wjeżdżałem zupełnie złym torem przez co musiałem przyhamować i znowu wjebales mi się w tył.
 14. grubson

  Race 4: VIR North - Discussion after The race

  Chyba najgorszy wyścig w mojej karierze. Nie dość, że tempo słabe to jeszcze raz banda zaliczona i odrabianie strat. Dublujący, w szczególności PMC Sony na reedukację w kwestii dublowania. Nie masz miejsca to się nie pchaj. Jakbym miał miejsce bym Ci zjechał na bok, a tym uderzeniem mnie przez co wypadłem z toru zapracowałeś na miejsce w dziale kary.