grubson

Sponsorzy
 • Zawartość

  312
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutralna

O grubson

 • Tytuł
  Profesjonalista
 • Urodziny 17.11.1984

Kontakt

 • Xbox LIVE
  grubsonTor

Ostatnie wizyty

502 wyświetleń profilu
 1. SERT jedzie Audi R8.
 2. SERT (Suzuka Endurance Racing Team) / 00 / grubsonTor / SkrzpekMatt / Flowerus
 3. Red Bull Racing Australia / grubson /...
 4. grubsonTor, samochodu jeszcze nie wybrałem.
 5. 7 i 15 ogień! Cała reszta też zajebista!
 6. Masz rację, ale w dalszym ciągu byłem na torze, Ty nie, a wszyscy wiemy, że wracający na tor powinien zrobić wszystko żeby zrobić to w sposób bezpieczny. Jak to się skończyło widać na filmie. Nie rozumiem dlaczego tak idziecie w zaparte razem Osą. Walicki popełniłeś błąd i tyle. Nie chce tu od nowa kręcić gównoburzy. Zgłaszam sytuację do oceny przez sędziego, który jest z Tobą w zespole. W sumie nie wiem czemu spodziewałem się innej diagnozy po Osie niż "incydent wyścigowy"... W takie sytuacji sędzią powinien być ktoś niezrzeszony.
 7. "Kto wracał na tor?" No ludzie, nie róbcie z innych idiotów. Ta sytuacja powinna być oceniona przez kogoś innego niż Osa. Ktoś chętny?
 8. Czyli powrót na tor wykonujemy nie patrząc czy coś jedzie?
 9. Po wyścigu mówiłem, że niczego zgłaszać nie będę, jednak kwiatek podesłał mi link który postanowiłem wykorzystać. http://xboxdvr.com/gamer/Flowerus/video/30834545 Prośba do sędziów o ocenę.
 10. Co poradzisz jak nic nie zrobisz... Wyjątek potwierdzeniem reguły
 11. Tiger, mistrzostwo
 12. Kwali średnio mi się rozegrało. Liczyłem na więcej, jednak lotny start to coś co Merc lubi najbardziej. Do pierwszego zakrętu wpadłem z całym peletonem, jednak do drugiego wjeżdżałem już z zyskiem kilku pozycji. Niestety Tigerowi nie udało się w czas dohamować do zakrętu i dostałem w prezencie spina, co chciałbym zgłosić sędziemu w celu oceny sytuacji: http://xboxdvr.com/gamer/BrzezinA1978/video/29575640 Wyścig cały przejechany na gonitwie za Tigerem. Dwa razy już mi się prawie udało, jednak popełniłem błąd ze zbyt wczesnym zjazdem do pitu, przez co straciłem go z oczu. Ogólnie jazda na kompletnym limicie, setup zrobił robotę, szkoda tylko Skrzypka, któremu Adi zepsuł wyścig
 13. Kwali 5, pierwszy wyścig utrzymywałem tą pozycję aż do chyba 9 okrążenia. Nie widm co się z przodu działo ale nagle wskoczyłem na 4 miejsce i tak do mety. W trakcie wyścigu troche przepychanek z Osą, który finalnie nie dał rady ICONowi. Graty dla Flowera za drugie miejsce. Drugi wyścig to już lekki dramat o zabarwieniu porażki. Ilość okrążeń nie pozwala przy tak porównywalnych samochodach na przebicie się na wyższe lokaty. Na trzecim lub czwartym okrążeniu karambol na prostej start/meta, dużo dymu, szmochodów stojących bokiem więc redukcja i gaz slalomem. Udało się ominąć biesiadujących, niestety Flowerus nie miał już tyle szczęścia. Słyszałem tylko jak rozbijane jest szkło i gięta blacha jego S3jki. Jadąc samotnie mocno zepsułem okrążenie przed zjazdem do pitu przez co straciłem 3 miejsca. Finalnie dziewiąty. Ogólnie liga taka jak się zapowiadało czyli Zajebiscie, z tą różnicą, że mniejsza ilość okrążeń nie daje nadziei na lepszy wynik. Wnioskuje w odniesieniu do Road Atlanta o ilość okrążeń w pierwszym wyścigu 16, w drugim 20. pozdrawiam serdecznie podróżujących.