grubson

Sponsorzy
 • Content count

  365
 • Joined

 • Last visited

 • Country

  Poland

Community Reputation

4 Neutralna

About grubson

 • Rank
  Profesjonalista
 • Birthday 11/17/1984

Contact

 • Xbox LIVE
  GrubsonX

Additional information

 • Gender
  Mężczyzna / Male

Recent Profile Visitors

1598 profile views
 1. grubson

  Le Mans (Bugatti)

  Poszkodowany / Victim: Grubson Sprawca / Perp: Damoto Okrążenie / Lap: 1 Opis incydentu: Damoto wpakował mi się w tył w stylu Sonego aka. nie ma miejsca to je sobie zrobię co doprowadziło do totala u mnie i Danteze. AF6B17DC-AD1D-4721-BBF2-2F3D6BAB364C.mp4
 2. grubson

  Race 1: Brands Hatch (04.03)

  Red Bulle do pierwszego wyścigu w PRO startowały z pozycji 2. i 3. Arpeggiator poszedł w pogoń za Damoto a ja trzymałem Kubę i Goliatha najdłużej jak mogłem, niestety widok Arpe w piachu całkowicie wybił mnie z rytmu. Drugi wyścig - udało się ominąć zadymę na pierwszym zakręcie i z 16 pozycji awans na 5. Niestety trwało to tylko pół okrążenia ze względu na niespodziewane hamowanie kogoś przede mną co doprowadziło do mojej wycieczki w żwirownię. Dalej już tylko odrabianie z 16 finalnie skończyłem na 8. Liga zapowiada się na mega ciekawą. Mamy kilku bardzo mocnych AM, z którymi przyszło mi się sporo namęczyć ;)
 3. Są również dostępne tuningi do pobrania. Obecnie najnowsza wersja tuningu nazywa się „3” i jest dostępna po wyszukaniu po moim GT: GrubsonX
 4. Do zespołu Red Bull Racing dołącza HejkumKejkum (AM).
 5. Red Bull Racing / GrubsonX / Arpeggiator / HejkumKejkum AM
 6. grubson

  Zapisy

  GrubsonX #99
 7. grubson

  Zapisy / Registration

  FTP according to New BoP and changes made in a car parts is changing car. We will race in Porsche RSR and start from the last place. Zamiast Iwana jedzie danteze.
 8. grubson

  Catalunya

  VID_20181024_235259.mp4
 9. grubson

  Catalunya

  VID_20181024_232617.mp4
 10. grubson

  Zapisy / Registration

  FTP zmienia samochód na Forda
 11. Jeżeli kontaktu nie było to cofam stwierdzenie. W moim odczuciu kontakt był i opisałem to na gorąco po wyścigu. Co do samej sytuacji to na sekundę przed odbiciem w prawo patrzyłem do tyłu żeby ocenić gdzie jesteście. Jak wróciłem z widokiem do przodu okazało się ze lecę w trawę i momentalnie odbiłem. Tylko tyle i aż tyle. W moim postępowaniu na torze nie było żadnej złośliwości. Naskakiwanie na mnie ze stwierdzeniem, że nie zostawiam miejsca zostawiam bez komentarza.
 12. grubson

  Zapisy / Registration

  FTP GT / Grubson / osa / goliath / damoto / Iwan / #99 / Viper / Polska
 13. Naucz się czym jest szacunek na torze, wtedy będziemy rozmawiać kulturalnie. Do PMC nic nie mam, wręcz przeciwnie, oczekiwałem że będziecie dawać przykład jako pierwszy Polski PROFESJONALNY zespół esportowy a póki co jeden z was jeździ na takim ciśnieniu, że nie patrzy w ogóle na innych na torze.