Flowerus

Użytkownicy
 • Content count

  138
 • Joined

 • Last visited

 • Country

  Poland

Community Reputation

1 Neutralna

About Flowerus

 • Rank
  Stały użytkownik
 • Birthday 08/26/1989

Contact

 • Xbox LIVE
  Flowerus

Additional information

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

777 profile views
 1. Flowerus

  Le Mans (Bugatti)

  Poszkodowany: Flowerus Sprawca: Lord Milosz Okrezazenie: 5 Opis: Gracz miloszek kolejny raz nie zwraca uwagi na pozostalych graczy, na jednej prostej 3 kontakty sprokurowane przez wczesniej wymienioną osobę, z czego ostatni konczy sie spadkiem z 1 na 4 miejsce. https://xboxdvr.com/gamer/flowerus/video/71052367 https://xboxdvr.com/gamer/flowerus/video/71052314 Dodatkowo chcialbym zglosic Milosza za akcje ktora miala miejsce na pierwszym zakrecie w lewo po starcie pierwszego wyscigu lobby 2, o akcji nie bede sie rozpisywał - material video załączony przez Shamila;)
 2. Flowerus

  Rejestracja Indywidualna

  Flowerus/40/bmw/pad
 3. Flowerus

  Zapisy

  Flowerus
 4. Flowerus

  Zapisy indywidualne / Individual registration

  Flowerus nr taki sam jak zwykle
 5. Począwszy od kwalifikacji skończywszy na ostatnim wyścigu - pechowo. Zaczynając od kwalifikacji, które okazały się dla mnie wielkim zaskoczeniem z uwagi na czas wykręcony poniżej 1:47. Na treningach przed wyścigiem nie schodziłem poniżej tej wartości. Właściwie kwali to jedyny pozytyw tego wyścigu. Deszczowy wyścig mimo dobrej pozycji startowej szybko stał się zły, wyjechałem za szykanami w pioch, co poskutkowało spadkiem praktycznie pod koniec stawki, na moje szczęście nie tylko ja miałem pecha, po kilku okrążeniach jechałem z Walickim gdzieś w ogonie, po czym na prostej odłączył się pad i pięknie bez kontroli znalazłem się na bandach. Próbowałem odrabiać, ale szło bardzo kiepsko. W nocnym wyścigu z uwagi na odwróconą kolejność startowałem z pierwszej pozycji, miało być spokojnie i było do szykany gdzie w moich drzwiach hamował Skrzypek, żeby ostatecznie poprawić na tyle mocno, żeby wyeliminować mnie z walki o dobrą pozycję. Skrzypek to już kolejny raz gdzie wbijasz na pałę w początkowe zakręty i niszczysz mi wyścig.
 6. Flowerus

  Zgłoszenia incydentów - Runda3 - Circuit the Catalunya

  Tym bardziej nie rozumiem, po co wywolujesz mnie do tablicy. Jak juz wywolales to podziele się moja opinia w sprawie tego dzwona. Grubson byl za torem, nie przepuscil Toyoty, DSQ. Tak na powaznie, Osa powinien sie zastanowic, czy wystepuje tu w roli Twojego adwokata czy sedziego.
 7. Flowerus

  Zgłoszenia incydentów - Runda3 - Circuit the Catalunya

  Pieniactwo w odpowiedzi na cwaniactwo, jest akcja jest reakcja. Do Osy miej pretensje, ze przez dwa tygodnie nie mogl wklepic kary swojemu ziomusiowi w tak elementarnej sprawie. Nadal nie widze, zebym zglosil incydent z Twoim udzialem i Grubsona, na moim wallu jest mnostwo takich akcji i wiele innych, korzystaj dowoli, zamiast palic ch. I mieszac mnie w kolejna gownoburze z Twoim udzialem. Dostales tylko za COTA kare dlatego, ze przypomniałem Osie o tym.. I pewnie dlatego, ze Adi wyrazil swoje zdanie, argument obalony.
 8. Flowerus

  Zgłoszenia incydentów - Runda3 - Circuit the Catalunya

  Prosisz się o ripostę to ją otrzymasz. Po COTA sądziłem, że masz tylko problem z czytaniem ze zrozumieniem, natomiast po tym co piszesz powyżej wydaje mi się, że również ze wzrokiem. Nie brałem udziału w zdarzeniu, nic nie zgłosiłem.
 9. Pasu mam nadzieję, że teraz będziesz miał więcej czasu na ściganie Dobrze było Cię zobaczyć znowu na torze, aczkolwiek pod Poniatem byłoby lepiej
 10. Regulamin mówi co innego: Od kiedy okrążenie formujące traktowane jest jako okrążenie wyścigowe?
 11. Niczego w tym wyścigu nie brakowało oprócz lepszego miejsca, aczkolwiek wydaje mi się, że lepiej jechałem niż wskazują na to zajęte miejsca. R1. Przejdę do meritum, wcześniejszy pitstop pozwolił wyprzedzić Goliat, jednak przewaga była na tyle mała, że szybko miejsce uciekło. Goliat podjął się szalonej próby wyprzedzania w esach, totalnie mnie zaskoczył , doszło do małego kontaktu, raczej z mojej winy, na szczęście nic się nie stało, Goliat zyskał pozycję ja straciłem, generalnie bilans korzystny, mogło skończyć się na bandzie. R2 Wyścig totalnie szalony, udało się szybko przedostać na przód stawki, przy Grubsonie zaczęły się schody, ale jakoś poszło ( bez team orderów:D), stosunkowo szybko zbliżałem się do Danteze. Po 24h wydaje mi się, że za bardzo cisnąłem, zamiast spokojnie jechać to przeszarżowałem w kilku miejscach i ani nie dogoniłem Danteze, ani nie dojechałem na podium. Kluczowym momentem była wyprzedzająca mnie Toyota Walickiego, wtedy chciałem jeszcze mocniej podkręcić tempo co zaowocowało mnóstwem baboli. Przez cały wyścig wydawało mi się, że walka będzie toczyła się między mną, Danteze, Grubsonem i pewnie Adim. Sądziłem, że Walicki został przyblokowany przez dzielących nas zawodników, jednak jak się okazało Avensis zjechał na pierwszym kółku do pitstopu i spokojnie na czystym torze cisnął. Nie podważam świetnego i równego tempa Walickiego, natomiast mam wątpliwości co do wczesnego pitstopu. W moim odczuciu ten wczesny pitstop zdecydował o tym, że zostałem wyprzedzony przez zabójczą Toyote:P Skrzypek masz racje widziałem atomowy start BMW i nieco chciałem go wyhamować Poniżej tutorial " Co trzeba zrobic, żeby nie zająć miejsca na podium" http://xboxdvr.com/gamer/Flowerus/video/30158891#t=7
 12. R2 za wczesny pitstop Walickiego