Flowerus

Użytkownicy
 • Zawartość

  136
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Kraj

  Polska

Reputacja

1 Neutralna

O Flowerus

 • Tytuł
  Stały użytkownik
 • Urodziny 26.08.1989

Kontakt

 • Xbox LIVE
  Flowerus

Informacje dodatkowe

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

466 wyświetleń profilu
 1. Flowerus

  Rejestracja Indywidualna

  Flowerus/40/bmw/pad
 2. Flowerus

  Zapisy

  Flowerus
 3. Flowerus

  Individual registration / Zapisy indywidualne

  Flowerus/4#/gtr /Pol
 4. Flowerus

  Zapisy indywidualne / Individual registration

  Flowerus nr taki sam jak zwykle
 5. Począwszy od kwalifikacji skończywszy na ostatnim wyścigu - pechowo. Zaczynając od kwalifikacji, które okazały się dla mnie wielkim zaskoczeniem z uwagi na czas wykręcony poniżej 1:47. Na treningach przed wyścigiem nie schodziłem poniżej tej wartości. Właściwie kwali to jedyny pozytyw tego wyścigu. Deszczowy wyścig mimo dobrej pozycji startowej szybko stał się zły, wyjechałem za szykanami w pioch, co poskutkowało spadkiem praktycznie pod koniec stawki, na moje szczęście nie tylko ja miałem pecha, po kilku okrążeniach jechałem z Walickim gdzieś w ogonie, po czym na prostej odłączył się pad i pięknie bez kontroli znalazłem się na bandach. Próbowałem odrabiać, ale szło bardzo kiepsko. W nocnym wyścigu z uwagi na odwróconą kolejność startowałem z pierwszej pozycji, miało być spokojnie i było do szykany gdzie w moich drzwiach hamował Skrzypek, żeby ostatecznie poprawić na tyle mocno, żeby wyeliminować mnie z walki o dobrą pozycję. Skrzypek to już kolejny raz gdzie wbijasz na pałę w początkowe zakręty i niszczysz mi wyścig.
 6. Tym bardziej nie rozumiem, po co wywolujesz mnie do tablicy. Jak juz wywolales to podziele się moja opinia w sprawie tego dzwona. Grubson byl za torem, nie przepuscil Toyoty, DSQ. Tak na powaznie, Osa powinien sie zastanowic, czy wystepuje tu w roli Twojego adwokata czy sedziego.
 7. Pieniactwo w odpowiedzi na cwaniactwo, jest akcja jest reakcja. Do Osy miej pretensje, ze przez dwa tygodnie nie mogl wklepic kary swojemu ziomusiowi w tak elementarnej sprawie. Nadal nie widze, zebym zglosil incydent z Twoim udzialem i Grubsona, na moim wallu jest mnostwo takich akcji i wiele innych, korzystaj dowoli, zamiast palic ch. I mieszac mnie w kolejna gownoburze z Twoim udzialem. Dostales tylko za COTA kare dlatego, ze przypomniałem Osie o tym.. I pewnie dlatego, ze Adi wyrazil swoje zdanie, argument obalony.
 8. Prosisz się o ripostę to ją otrzymasz. Po COTA sądziłem, że masz tylko problem z czytaniem ze zrozumieniem, natomiast po tym co piszesz powyżej wydaje mi się, że również ze wzrokiem. Nie brałem udziału w zdarzeniu, nic nie zgłosiłem.
 9. Flowerus

  Runda 2 - Circuit of The Americas - Dyskusja o wyścigu

  Pasu mam nadzieję, że teraz będziesz miał więcej czasu na ściganie Dobrze było Cię zobaczyć znowu na torze, aczkolwiek pod Poniatem byłoby lepiej
 10. Regulamin mówi co innego: Od kiedy okrążenie formujące traktowane jest jako okrążenie wyścigowe?
 11. Flowerus

  Runda 2 - Circuit of The Americas - Dyskusja o wyścigu

  Niczego w tym wyścigu nie brakowało oprócz lepszego miejsca, aczkolwiek wydaje mi się, że lepiej jechałem niż wskazują na to zajęte miejsca. R1. Przejdę do meritum, wcześniejszy pitstop pozwolił wyprzedzić Goliat, jednak przewaga była na tyle mała, że szybko miejsce uciekło. Goliat podjął się szalonej próby wyprzedzania w esach, totalnie mnie zaskoczył , doszło do małego kontaktu, raczej z mojej winy, na szczęście nic się nie stało, Goliat zyskał pozycję ja straciłem, generalnie bilans korzystny, mogło skończyć się na bandzie. R2 Wyścig totalnie szalony, udało się szybko przedostać na przód stawki, przy Grubsonie zaczęły się schody, ale jakoś poszło ( bez team orderów:D), stosunkowo szybko zbliżałem się do Danteze. Po 24h wydaje mi się, że za bardzo cisnąłem, zamiast spokojnie jechać to przeszarżowałem w kilku miejscach i ani nie dogoniłem Danteze, ani nie dojechałem na podium. Kluczowym momentem była wyprzedzająca mnie Toyota Walickiego, wtedy chciałem jeszcze mocniej podkręcić tempo co zaowocowało mnóstwem baboli. Przez cały wyścig wydawało mi się, że walka będzie toczyła się między mną, Danteze, Grubsonem i pewnie Adim. Sądziłem, że Walicki został przyblokowany przez dzielących nas zawodników, jednak jak się okazało Avensis zjechał na pierwszym kółku do pitstopu i spokojnie na czystym torze cisnął. Nie podważam świetnego i równego tempa Walickiego, natomiast mam wątpliwości co do wczesnego pitstopu. W moim odczuciu ten wczesny pitstop zdecydował o tym, że zostałem wyprzedzony przez zabójczą Toyote:P Skrzypek masz racje widziałem atomowy start BMW i nieco chciałem go wyhamować Poniżej tutorial " Co trzeba zrobic, żeby nie zająć miejsca na podium" http://xboxdvr.com/gamer/Flowerus/video/30158891#t=7
 12. Goliat Ty rozstrzygasz ? Wydaje mi się, że trzeba być niezłym świrem, żeby na podstawie dvr ocenić kto winny:P