FastFabio

Użytkownicy
 • Content count

  197
 • Joined

 • Last visited

 • Country

  Poland

Everything posted by FastFabio

 1. Głosuje na @JacekK1986 bo fairplay to też pomoc poza torem, przy setupie. druga osoba to @krampz - przez wiele lat mieliśmy spine i na torze zawsze robiliśmy dym, ale ostatnie wyścigi pokazały, że można się ścigać z głową.
 2. FastFabio

  Race 5: Mugello (15.04)

  Potwierdzam to co pisałem wcześniej, stawka jest tak wyrównana, że jeden błąd i już nie masz szans na odrobienie strat. Wspaniałe zawody, świetna walka @risto, @osa5469, @damian0902stal
 3. Nie wszystkim to będzie pasowało, dzieci, praca i robi się problem.
 4. Pomysł dobry. Problem z ludźmi którzy nie pojechali kwali w weekend i znowu będzie czekanie. Musieli byśmy całkowicie zakazać kwali w poniedziałek przed wyścigiem. Ale........ jak jedziesz w poniedziałek to masz tylko 4 kółka i jest większy stres i lepszy fun. Bo to sprawa życia lub śmierci.
 5. FastFabio

  Race 3: Nurburgring GP (25.03)

  Pierwszy wyścig w deszczu to była bajka, wszyscy pokazali klasę, żadnych incydentów. Każdy wiedział jaki czas zrobił w kwali i nikt się nie pchał :-). Team Verva 2 trzymał się razem przez 11 kółek i miejsc nie oddaliśmy.
 6. FastFabio

  Nurburgring (GP)

  Poszkodowany / Victim: @FastFabio Sprawca / Perp: @VMR KUBA, @Hejkumkejkum Okrążenie / Lap: Lobby 1 race 2, lap 1 Opis incydentu / Incident description : Drugi nawrót, pierwsze okrążenie. Kuba opóźnił hamowanie i odbił się odemnie, ja w piach i strata 6 pozycji. Drugi incydent też wyścig 2, ostatnia szykana, okrążenie 3 lub 4 @Hejkumkejkum wylatuje z toru i robi come back kasując mnie i jacka, spadamy na koniec stawki.
 7. Witam, wychodzę pierwszy z propozycją by w najbliższy poniedziałek zrobić wyścig Nuru Gp zamiast dnia 25.03.2019. Pierwszy wyścig jest w deszczu to kwali też w deszczu. Tego 25.03.2019 zrobił bym wolne. P.S co to są te testy ?
 8. FastFabio

  Race 2: Le Mans (Bugatti) (11.03)

  Jeżeli ktoś jest w lobby Elitarnym, a różnice czasowe pomiędzy pierwszą a ostatnią pozycją to max 1 sekunda.... co daje jakieś 50 metrów przewagi pomiędzy okrążeniami. Jeżeli przydarzy się jakiś incydent to nie ma żadnych szans na odrobienie strat. Problemy z lobby.... 21:11 byliśmy po kwali a skończyliśmy o 23:07....
 9. FastFabio

  Race 1: Brands Hatch (04.03)

  Ustalmy już przed wyścigiem. Bo wczoraj to kiepsko wyszło. Jadę sobie pierwsze kółko na luzie a ludzie się pchają, wyrywają do przodu.... o co tu chodzi ? i tak pojechaliśmy 16 kółek.... Jak ktoś trenował przed wyścigiem to szkoda tego czasu na treningi. Jednym nieporozumieniem można zaprzepaścić cały wyścig. Szkoda Ale cieszę się, że wróciłem po 1,5 roku macierzyńskiego :-)
 10. FastFabio

  Rejestracja Indywidualna

  FastFabio/#55/Audi/pad
 11. FastFabio

  Rejestracja Indywidualna

  FastFabio 55 Honda
 12. FastFabio

  Rejestracja Zespołu

  Gatorade Team - ekipa: Tiger | Rafał | Fabio
 13. FastFabio

  Runda 1 - Road Atlanta - Zapisy

  FastFabio 55 | Gatorade Team
 14. FastFabio

  Zapisy / Registration

  FastFabio #55
 15. FastFabio

  1. Runda / SPA-FRANCORCHAMPS / dyskusja

  No Frontal ewidentnie wina Krampza. Co do samego wyścigu to przegięciem było czekanie na "lidera" 20 min. Mam tylko nadzieje, że na mnie też poczekać jak będę tego potrzebował :-) Ogólnie liga super, bardzo bardzo bardzo wymagające samochody, trudne setupy i każdy błąd powoduje 1 sek straty. Bardzo chciałem podziękować Tigerowi i Jackowi przy pomocy w setupie, pozdrawiam całą rodzinę, babcię, moich braci, piękną żonkę i wszystkich uczestników
 16. FastFabio

  Dyskusja ogólna

  Tiger pisał, że BMW zaczęło jechać. Będziemy na kwali i pojedziemy wyścig.
 17. Dokładnie, chcieliśmy tylko zwrócić na to uwagę.
 18. Tiger zgłosił problem, gadaliśmy o tym i po prostu go poparłem, bo ma rację. Mam siedzieć cicho ? po to jest forum by się wypowiadać. Adi tyle razem jeździmy a teraz masz do mnie problem, że tobie pocisnąłem ? a poza tym gówno-burza to moja specjalność :-) Trudno, jedziemy jak jest. Teraz już jest za późno na zmiany itd. Trochę też jest naszej winy w tym bo późno się za to zabraliśmy.
 19. Jak w przypadku Classic DTM udało się tobie wyrównać samochody to w PMC Zrobiłeś to źle i tyle, dodatkowo nie ma możliwości zmiany samochodu bo jest ich ograniczona ilość. Pozamiatane. Nie przygotuje aut bo się na tym nie znam, nie znam się na setupach i zawsze korzystałem z gotowców twoich, Jacka, Krampza itd... Psy szczekają, karawana jedzie dalej ...... Będziemy walczyć by wypaść jak najlepiej.
 20. Audi jest lepsze na tym torze, widziałem to po wczorajszych kwali. Pomimo 30-40 min starań nie udało mi się zejść na 1:49. Było tyle czasu na wyrównanie samochodów. Szkoda, że tak się to skończyło. Tiger, przynajmniej będziemy walczyć o puchar BMW ... Marzy mi się liga bez suwaków i modyfikacji......
 21. FastFabio

  Zapisy

  FastFabio | 55
 22. FastFabio i Tiger | HRT | BMW M4 - jak Risto nie chce to my bierzemy ostatnią sztukę :-)
 23. FastFabio

  Zapisy

  FastFabio | 55 | AudiTT
 24. FastFabio

  Zapisy

  FastFabio | 55 | BMW | GTPRO