FastFabio

Użytkownicy
 • Content count

  197
 • Joined

 • Last visited

 • Country

  Poland

Community Reputation

3 Neutralna

3 Followers

About FastFabio

 • Rank
  Senior
 • Birthday 12/31/1984

Contact

 • Location
  Miłosław
 • Xbox LIVE
  FastFabio

Additional information

 • Name
  Fabian
 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,010 profile views
 1. Głosuje na @JacekK1986 bo fairplay to też pomoc poza torem, przy setupie. druga osoba to @krampz - przez wiele lat mieliśmy spine i na torze zawsze robiliśmy dym, ale ostatnie wyścigi pokazały, że można się ścigać z głową.
 2. FastFabio

  Race 5: Mugello (15.04)

  Potwierdzam to co pisałem wcześniej, stawka jest tak wyrównana, że jeden błąd i już nie masz szans na odrobienie strat. Wspaniałe zawody, świetna walka @risto, @osa5469, @damian0902stal
 3. Nie wszystkim to będzie pasowało, dzieci, praca i robi się problem.
 4. Pomysł dobry. Problem z ludźmi którzy nie pojechali kwali w weekend i znowu będzie czekanie. Musieli byśmy całkowicie zakazać kwali w poniedziałek przed wyścigiem. Ale........ jak jedziesz w poniedziałek to masz tylko 4 kółka i jest większy stres i lepszy fun. Bo to sprawa życia lub śmierci.
 5. FastFabio

  Race 3: Nurburgring GP (25.03)

  Pierwszy wyścig w deszczu to była bajka, wszyscy pokazali klasę, żadnych incydentów. Każdy wiedział jaki czas zrobił w kwali i nikt się nie pchał :-). Team Verva 2 trzymał się razem przez 11 kółek i miejsc nie oddaliśmy.
 6. FastFabio

  Nurburgring (GP)

  Poszkodowany / Victim: @FastFabio Sprawca / Perp: @VMR KUBA, @Hejkumkejkum Okrążenie / Lap: Lobby 1 race 2, lap 1 Opis incydentu / Incident description : Drugi nawrót, pierwsze okrążenie. Kuba opóźnił hamowanie i odbił się odemnie, ja w piach i strata 6 pozycji. Drugi incydent też wyścig 2, ostatnia szykana, okrążenie 3 lub 4 @Hejkumkejkum wylatuje z toru i robi come back kasując mnie i jacka, spadamy na koniec stawki.
 7. Witam, wychodzę pierwszy z propozycją by w najbliższy poniedziałek zrobić wyścig Nuru Gp zamiast dnia 25.03.2019. Pierwszy wyścig jest w deszczu to kwali też w deszczu. Tego 25.03.2019 zrobił bym wolne. P.S co to są te testy ?
 8. FastFabio

  Race 2: Le Mans (Bugatti) (11.03)

  Jeżeli ktoś jest w lobby Elitarnym, a różnice czasowe pomiędzy pierwszą a ostatnią pozycją to max 1 sekunda.... co daje jakieś 50 metrów przewagi pomiędzy okrążeniami. Jeżeli przydarzy się jakiś incydent to nie ma żadnych szans na odrobienie strat. Problemy z lobby.... 21:11 byliśmy po kwali a skończyliśmy o 23:07....
 9. FastFabio

  Race 1: Brands Hatch (04.03)

  Ustalmy już przed wyścigiem. Bo wczoraj to kiepsko wyszło. Jadę sobie pierwsze kółko na luzie a ludzie się pchają, wyrywają do przodu.... o co tu chodzi ? i tak pojechaliśmy 16 kółek.... Jak ktoś trenował przed wyścigiem to szkoda tego czasu na treningi. Jednym nieporozumieniem można zaprzepaścić cały wyścig. Szkoda Ale cieszę się, że wróciłem po 1,5 roku macierzyńskiego :-)
 10. FastFabio

  Rejestracja Indywidualna

  FastFabio/#55/Audi/pad
 11. FastFabio

  Rejestracja Indywidualna

  FastFabio 55 Honda
 12. FastFabio

  Rejestracja Zespołu

  Gatorade Team - ekipa: Tiger | Rafał | Fabio
 13. FastFabio

  Runda 1 - Road Atlanta - Zapisy

  FastFabio 55 | Gatorade Team
 14. FastFabio

  Zapisy / Registration

  FastFabio #55