Adi 1994

Manager
 • Zawartość

  1132
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Kraj

  Polska

Zawartość dodana przez Adi 1994

 1. Dyskusja na temat wyścigu / Catalunya / SILVER
 2. https://forums.forzamotorsport.net/turn10_postst112916_Online-Multiplayer-Issues.aspx Zaczynamy akcję! Piszcie posty!
 3. Hello Turn10 and hello Forza Community! I'm the admin of the Polish Forza Motorsport Polska Community and I'm speaking in the name of the our community and maybe in name of other communities over the world. As we can see, Forza Motorsport 7 Online modus isn't working as we could wish. We as a community must say very loud, that something is going in wrong way! Forza Motorsport Polska is organizing many online leagues, championships and events, which are also sponsored by companies like Thrustmaster, Wheel Stand Pro or Microsoft and with the issues, what are occurring while playing online, we cannot organize a proper league. The participants feel hurt, because of these issues, that are destroying the experience in online play and we are losing our reputation by the sponsors. So we are writing to You Turn10, with a request to 'repair' FM7 and give your customers a Forza, which everybody can play! At the end you can see the list, which problems occurred by playing Forza 7 Online. We hope that there will be find a solution of this issue and everybody will be happy of playing this fantastic game! Regards, Adrian S. Forza Motorsport Polska Admin List of issues: • paintings/liveries are not displaying in the online multiplayer / liveries of other players are not visible • Invisible drivers during online race • Not correct order of results in qualifying races • Unstable lobby / kicking out from lobby / lags • Changing lobby settings at the start of the online race / collisions were disabled in the lobby, and after the start of the qualification suddenly turned on • Replays are not working correctly / chance 50-50 that a replay will save / no cars on replays • No spectator mode in the online lobby / information bars required for the lap race, but also for the time / miles traveled (the last one was not in FM6, and it ja very needed to organize Endurance races) • error on the fly launch • On some tracks the start is delayed between players • Game crashes by creating new layers • By searching tune setups, only the first one are displaying • Tune didn't load before the race • Error with ghost in rivals mode • Error with lobby chat / players cannot hear each other or there is no lobby chat
 4. Klasyfikacja `Guess The Racetrack` po drugiej rundzie: Emil Wegrin 10 pkt Kajetan Krzywosz 10 pkt Zygmunt Żardecki 10 pkt Kamil Krawczyk 10 pkt Mikołaj Samulak 10 pkt Kamil Palonek 0 pkt
 5. Dla mnie też incydent wyścigowy. Lance, a komu zapisało? Trzeba podziękować Turn10...
 6. Czyli incydent rozwiązany...
 7. Dyskusja na temat wyścigu / Catalunya / GOLD
 8. brak własnych malowań w lobby multiplayer / nie widać malowań oraz kierowcy przeciwników niewidzialni kierowcy podczas wyścigu online nie poprawna kolejność wyników w wyścigach kwalifikacyjnych nie stabilne lobby / wyrzucanie z lobby / lagi samo zmieniające się ustawienia lobby przy uruchomieniu wyścigu online / kolizje były wyłączone w lobby, a po rozpoczęciu kwalifikacji się nagle włączyły nie działające poprawnie powtórki / szansa 50 na 50 że sie zapisze / brak samochodów na powtórce brak trybu widza w lobby online / paski informacyjne wymagane w wyścigu na okrążenia, ale również na czas/przejechane kilometry (ostatniego nie było w FM6, a jest mega potrzebne do organizacji wyścigów Endurance) błąd przy starcie lotnym na niektórych torach jest opóźnienie startu między graczami
 9. Kto ma udostępnioną powtórke z wyścigu?
 10. Tiger, możliwe że mnie nie widział. Ale przy wejściu w pierwszy zakręt tak to wyglądało, jakby zostawił mi miejsce. Nie wiem. Ta Forza jest strasznie zbugowana.
 11. Kwalifikacje poszły bardzo dobrze. Aż sam się zdziwiłem że taki czas wykręciłem. Na pierwszym zakręcie podczas wyścigu, z przodu wszystko odbyło się bardzo czysto, lecz jak spojrzałem w tył, to zauważyłem że kilka osób wyleciało grubo w pioch. Nie wiem co się tam wydarzyło, ale wyglądało groźnie. Przez pół wyścigu jechaliśmy z Kubą(KubaXman) praktycznie tym samym tempem. Dzieliło nas max 150m. Na 14 kółku zaczęły się dublowania i przy wejściu w pierwszy zakręt wyrównałem się z dublowanym Hixem, a już w drugim zakręcie zostałem wyeliminowany przez Hix'a. Później trzeba było gonić Kubę i postanowiłem wcześnie zjechać do pitstopu, by mieć więcej wolnego toru i trochę podkręcić tempo. Kilka okrążen później Kuba zjechał do pitstopu. Po pitstopie odległość między nami wynosiła 50m. Kilka okrążen jechałem za Kubą, bo na tym torze ciężko kogoś wyprzedzić. Jednak, po bardzo intensywnej walce, udało się po 3 okrążeniach odzyskać pozycje. No i tak już pozostało do mety. Super walka Kuba! I na prawdę super tempo Gratulacje należą się też dla mojego kolegi z zespołu, Goliatha Adriana. Super tempo stary! Dobre trzecie miejsce na koniec. P.S. chyba był błąd gry, bo wielu osób nie widziałem na torze. Ta Forza jednak nie działa jeszcze tak jak powinna.
 12. Poszkodowany / Victim: Adi 1994 Sprawca / Perp: HixHBZ Okrążenie / Lap: około 14 Opis incydentu / Incident description: przy dublowaniu na drugim zakręcie zostałem obrócony przez Hix'a, czym straciłem później pozycje i musiałem nadrabiać 250-300m Świadek: KubaXman
 13. Ogólnie w takich sytuacjach robimy kółko formujące, tylko wszyscy sędziowie jechali w Gold... Pracujemy nad rozwiązaniem.
 14. Dyskusja ogólna na temat Guess The Racetrack
 15. Nagrodą w konkursie Guess The Racetrack jest gra Forza Motorsport 7 Ultimate*.* - szansa na wylosowanie kodu na wersję Ultimate to 70%. Przyznajemy losowy kod z puli posiadanych.
 16. Regulamin konkursu Guess The Racetrack 1. Konkurs polega na odgadnięciu jaki tor wyścigowy jest przedstawiony na zdjęciu. 2. Zdjęcie będzie ukazywało pewną część toru. 3. W konkursie mogą wystąpić wszystkie światowe tory wyścigowe! 4. Osoba która może zamieszczać zdjęcia do konkursu to Adrian Scholtyssek (Adi 1994). 5. Rundy będą ukazywać się co dwa dni, w sumie będzie ich trzy plus ewentualna dogrywka w przypadku osób z tą samą ilością punktów. 6. Zdjęcia będą ukazywać się w godzinach 18:00-22:00. 7. Punktacja - osoba która prawidłowo wytypuje tor wyścigowy otrzymuje jeden punkt. Na zgłoszenia czekamy aż do pojawienia się kolejnej rundy. 8. Każde ze zdjęć będzie pokazywało kawałek toru. Dlatego w odpowiedziach należy podać najpierw numer zdjęcia a później nazwę toru. 9. Typy muszą być wysłane na adres adrian.scholtyssek@forzamotorsport.pl w formie - nr zdjęcia: nazwa toru wyścigowego. Plus imię i nazwisko podane na początku lub końcu odpowiedzi. 10. Każdy użytkownik może typować tylko raz i podać jedną nazwę toru wyścigowego do każdego zdjęcia. 11. Pomoc w odgadnięciu toru wyścigowego osób trzecich, jak i portali i grup społecznościowych zakazana. 12. Nagroda - osoba która podczas wszystkich rund zdobędzie największą ilość punktów wygrywa nagrodę: odznaka na forum oraz grę Forza Motorsport 7 Ultimate, więcej informacji w temacie "Nagroda". 13. Publiczne podawanie odpowiedzi oraz podpowiadanie jest zakazane. 14. Rundy dogrywkowe mogą rządzić się własnymi odmiennymi prawami. 15. Wszystkie sporne sytuacje rozstrzyga organizator.
 17. Poszkodowany: osa5469 Sprawca: RohrGraph93850 Okrążenie: 18 okrążenie / 1 zakręt Opis incydentu: Tak zwany manewr PIT. BMW kolegi wjeżdża w mój tylny błotnik. Efekt? obraca mi samochód, uderzam w ścianę i całe okrążenie do przejechania do boksu bo rozwalona gablota. Świadek Walicki, jechał tuż za nami. Kara: +30 sekund do wyniku końcowego dla RohrGraph93850
 18. Spa-Francorchamps - Dyskusja po wyścigu Piszcie swoje opinie, wrażenia na temat wyścigu
 19. To z Driftem Bambo, powiedziałem w imieniu kilku osób co twierdzą że właśnie driftowałeś pod koniec. Nie mogę powiedzieć kto mi to powiedział ale musiałem to dopisać w swojej uwadze. I kilka razy mówiłem żebyś zmienił miejsce postoju i nic.
 20. Tutaj możecie zgłaszać incydenty Forma zgłoszeń Poszkodowany: Sprawca: Okrążenie: Opis incydentu:
 21. Ogólnie to jakaś porażka, jak do teraz działa tryb online w FM7. W kwali były ustawione duchy, a gra postanowiła to zmienić. Malowań też nie widać, wywala z lobby. Szkoda gadać. Co do wyścigu. Fajnie się jechało. Na początku szukałem swojego tempa i Goliath to wykorzystał. Przez dwa okrążenia jechał przede mną i po chwili auto zaczęło działać. Zaczęła się walka i odzyskanie pozycji. Od tego momentu spokojnie odjeżdżałem i tak do końca wyścigu. Co do zachowania paru osób podczas wyścigu. Przy dublowaniu niektórzy próbowali mnie zepchnąć, co jest nie dopuszczalne przy niebieskiej fladze. Panowie, zacznijmy się szanować na torze i uważać na siebie nawzajem. Wyjdzie tylko na lepsze. Co do akcji Bambo na Eau Rouge, driftowaniu na końcu stawki i ogólnie jego nastawienia do wyścigu. To nie jest normalne podejście że ktoś wchodzi do wyścigu bez żadnego przygotowania i powoduje karambol na pierwszym zakręcie hamując na czyimś bagażniku. Po kilku okrążeniach odpuścił sobie wyścig i stanął przy bandzie w poprzek swoim Z4 na Eau Rouge i postanowił zagrać w 'Strażnika Teksaksu'. Niektóre osoby rozwaliły się na nim, przy walce o pozycje. A jak wiadomo, na Eau Rouge mało nie brakuje do błędu i szerokiego przejechania zakrętu. Obojętnie czy komuś się nie chce już jechać. Albo staje się w bezpiecznym miejscu, gdzie nikomu sie nie zaszkodzi lub po prostu się wychodzi. Jeszcze po czasie stwierdził że sobie podriftuje po torze i zaczął rozpraszać innych i stworzył zagrożenie na torze. Jak mamy się dobrze pokazać z naszej strony forum dla nowych użytkowników? Dostałem dużo odpowiedzi na ten temat. Wszystkie były negatywne, więc proszę was wszystkich o wyciągnięcie jakiś wniosków po tym wyścigu i postarać się pojechać następny wyścig normalnie. Za każdy incydent zostaną wyciągnięte konsekwencje.
 22. Zapisy w formie: Nazwa Teamu / kierowca nr.1 / kierowca nr.2 / samochody / zdjęcie malowania Entries in the form of: Team Name / driver No.1 / No.2 driver / cars / picture of the livery
 23. Zapisy na pierwszą rundę ADAC GT Masters - SPA-FRANCORCHAMPS Punkt 5 regulaminu uzupełniającego ADAC GT Masters: 5. Zapisy do wyścigu *Każdy zawodnik który będzie chciał wziąć udział w wyścigu będzie musiał się do niego zapisać na forum w odpowiednim temacie. Zapisy będą od środy tydzień przed wyścigiem do wtorku do północy. Ilość zapisanych osób pozwoli organizatorom zdecydować, czy mają być zrobione dwa lobby, czy jedno. *Zawodnicy niezapisani do wyścigu lub zapisani po opublikowaniu podziału listy graczy na lobby mogą nie mieć zagwarantowanego miejsca (w przypadku 1 lobby i pełnej liczby graczy). Brak zapisu nie zakazuje startu w wyścigu. W tym temacie wystarczy zwykłe `będę` bądź swój Gamer Tag. Każda inna odpowiedź będzie usuwana z tematu! Lista startujących: 1. Adi 1994 2. RohrGraph93850 3. fungamez 4. Jodro 5. Mlux 6. Danteze 7. BrzezinA78 8. Tiger 9. Fabio 10. SteelyZetinho 11. Nielat 12. Grubson 13. skrzypek 14. osa5469 15. Walicki34 16. HixHBZ 17. Gibsiu 18. Rafael 19. Waqa 20. Goliath 21. Sony 22. Flowerus 23. Bambo 24.