szymkozbogdanca

Redaktor Naczelny
 • Zawartość

  80
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Kraj

  Polska

Zawartość dodana przez szymkozbogdanca

 1. While we wait for a launch of upcoming Forza Motorsport 7, we would love to invite you to a final, farewell race which will top long exciting season. Next international endurance race will take place on Sebring track. This time around we will compete for 24 hours! It’s a first time Forza Motorsport Polska will organize race that long. Entire event will take 2 days to complete and before the main race drivers will practice in training sessions. First training session will take place on upcoming Sunday 27.08. In this event 13 teams from Poland, Germany, Italy and Brazil will compete head to head. You can still sing up, next teams are continuously registering up. Main partner of the event is Thrustmaster they will sponsor a price for the best teams. You will compete in two classes, GT and Prototypes. You can watch entire race live on Twitch with polish or german commentary to choose from. The list of registered teams is down below: 1. Thrustmaster Racing Team / Prototype / POL 2. PW Werksteam / Prototype / GER 3. Pißwasser Racing / GT / GER 4. PCH Racing Department / GT / ITA 5. Gulf VR46 / GT / GER 6. e-Sport Racer / GT / BRA 7. Racing Bulls Motorsports Corvette DPi Team/ Prototype / BRA 8. Racing Bulls Motorsports Corvette GT Team / GT / BRA 9. Planet Caravan Racing / GT / GER 10. Badscher Motorsport DP / Prototype / GER 11. Badscher Motorsport GT / GT / GER 12. Badscher Driving Academy / GT / GER 13. HOPE Racing / Prototype / POL 14. Techland FMPL GTdivision / GT / POL It’s worth mentioning that in all of the teams we got over 65 drivers! All the useful informations about signing up and registering teams you will find here. Scores and leaderboards of each race will be updated in real time on forum and Facebook page. If you don’t start in this event feel free to follow race report on 16th-17th of September. Link to the Twitch stream you will find in a event thread where you will also find rules and regulations of the event —> Thustmaster 24h of Sebaring Thrustmaster 24h of Sebring will be also some kind of a testing environment for our upcoming online league IFC. We don’t want to give away the full name of the event just yet, but stay put. You can expect something big with the launch of the Forza Motorsport 7! Author: Szymon Lenarczyk (Szymkozbogdanca)
 2. U mnie był podobny problem po jakimś czasie FFB stawał się dziwny i kierownica ściągała w jedną stronę. Baza była, dwa razy lub trzy razy odsyłana, raz dostałem nową. W Dircie Rally, Assetto Corsa i Project Cars problem nie występuje więc na pewno jest coś na rzeczy z Forzą. Podobne opinie znalazłem na zagranicznych forach. Pozostało tylko liczyć, że w Forzie 7 nie będzie takich problemów.
 3. Super runda, piewrszy wyścig totalna klapa w ogóle nie mogłem wyczuć BMW i co chwilę traciłem trakcję. Drugi wyścig z kolei pięknie trzymałem tempo przez cały wyścig na początku miałem mały kłopot z kierownicą ale udało się z tym szybko uporać. Pierwszy wyścig niestety się nie nagrał wstawiam tylko drugi.
 4. W końcu na kierownicy na szczęście błąd nie wyskoczył więc super się jechało. Dostałem w drugim wyścigu strzała na początku od Nikodema. Jak możesz uważaj bardziej kilka razy zajechałeś mi też drogę patrz na strzałki albo się rozglądaj. Ogólnie wyścig udany.
 5. Spa bardzo lubię przyjemnie mi się jechało. Nadal czekam na kierwnicę
 6. Wyścig i sama seria bardzo przypada mi do gustu. Niestety musiałem jechać na padzie bo kierownica w naprawie i trochę szarpałem autem, do dobrego szybko się można przyzwyczaić. Drugiego wyścigu nie ma ponieważ utraciłem połączenie z lobby. Troszeczkę się postukałem z zieloną alfą bardzo przepraszam. Dzięki Fabio. Co do SC jak dla mnie to świetny dodatek którego nie zapewnia nam sama gra. Jestem za tym żeby dostał tylko chciałbym aby zasady startu po SC były precyzyjniej określone w regulaminie.
 7. That's the spirit!
 8. Tylko drugi wyścig z mojej perspektywy.
 9. Może istnieje możliwość żeby to sprzęgło dopuścić? Dziwinie mi się śmiga bez między gazów
 10. Zobacz na profiu JacekK1986 lub Adi1994 oboje mają te podstawowe loga z PMC i etykiety startowe
 11. Śmigam sobie na Long Beach bardzo fajnie się jeździ może zwiększymy ilość rund o ten tor lub zamienimy jakiś?
 12. 2. Szymkozbogdanca / Verva
 13. Wołałbym full sim żeby nie było jazdy na pełnym hamulcu czy gazie ale jak nie będzie też nic się nie stanie. Mam tylko prośbę możesz Adi założyć temat z rezerwacją malowań, ja teamu nie robię a chciałbym malowanie zarezerwować.
 14. Szymkozbogdanca / #18
 15. Jak najbardziej za!
 16. To zobacz czy się da na strzałkach wiem, że można przypisać przy 5 layoucie na przyciskach ale wtedy odpada sprzęgło i nie ma ukosów tylko lewo prawo tył Słyszałem, że w nowej aktualizacji są czerwone strzałki jak ktoś blisko jest więc będzie to bardzo przydatne.
 17. Dla mnie wszystko poza komunikacją spoko tu i tam zdarzyło się gdzieś puknąć czy jakoś zajechać drogę za co przepraszam ale uczę się jeszcze na tej kierownicy jazdy i hamowania. W weekend wrzucę filmik żeby pokazać o co chodzi. Teraz śmigam na kierownicy i nie mogę się rozglądać kilka razy przez brak komunikacji musiałem wybrać gorszą opcję czyli zjechanie na trawę. Nie chce takich akcji na wyścigu. Na team speaku będziemy się wszyscy słyszeć plus mamy tam już serwer i testowaliśmy w amatorskiej wszystko działało. Apka jest płatna 5-7 zł a na kompa za darmo To drugie discord nie testowałem i nie wiem jak działa i czy działa na wszystkich platformach win linux mac ios android win. Grupa czy voip odpada. 2 grupy i łącznicy też się mijają z celem bo chodzi o bezpośredni kontakt w danej chwili.
 18. Wybrałem samochody BMW M3 & Mercedes 190E
 19. Potrzebuje pomocy z identyfikacją co jest nie tak z Force Feedback w tej gierce jeszcze za dobrze się nie znam. Znalazłem na forum typka (linki niżej) który jest zajawkowiczem na kierownicy i współtwórcą tego Force Feedback więc podejrzewam, że można do niego uderzać. W filmiku próbuje opisać co jest nie tak głównie łamanie FF i mała przyczepność chyba mnie najbardziej irtuje tylko nie wiem czy to nie problem moich umiejętności na kierce jak narazie dlatego niech ktoś jeszcze się wypowie. http://forums.forzamotorsport.net/turn10_postst41479_Steering-Wheels-and-You---A-Hopefully-Helpful-Guide.aspx
 20. Szymkozbogdanca/ Karcher
 21. No dużo się działo prawie drugie miejsce u mnie ale nie planowany pit popsuł plany
 22. Szymkozbogdanca samochody jeszcze wybieram / #18
 23. Wyścig przyjemny, dobrze się bawiłem. Na początku ktoś mnie obrócił proszę bardziej uważać na kolejnych wyścigach.