Tiger

Użytkownicy
 • Zawartość

  382
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutralna

2 obserwujących

O Tiger

 • Tytuł
  Profesjonalista
 • Urodziny 08.09.1979

Kontakt

 • Lokalizacja
  Praga
 • Xbox LIVE
  tiger hbz pl

Informacje dodatkowe

 • Imię
  Piotr
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

386 wyświetleń profilu
 1. Tiger / Waqa, zapraszam do zespoly Husaria Racing Team
 2. Tigerrrkotek #07
 3. "You almost had me?" i jeszcze "what is Your problem nigga, You din't win!"
 4. Po dokładnej ocenie sytuacji, faktycznie moja wina. Przepraszam i poddaje sie karze. Jednocześnie chciałem zgłosic incydent na ok 5 okrązeniu na 4 zakręcie (jedno z Porsche Verva). Opoznienie za duże hamowania i na pełnej predkości przecięcie toru 2 innych aut było bardzo niebezpieczne. Ja przychamowałem widząc auto w lusterku, ale drugie porsche dostało strzała w bok. To bardzo niebezpieczne zagranie, które nie było błedem tylko miało intencje by wyhamować na mnie lub drugim porsche.
 5. Tigerrrkotek / #07 / Honda Civic
 6. Sonoma to trudny tor, ale autami JTCC udało mi się wjeździć na tyle by czuć sie komfortowo. 5ty w kwali to zdecydowanie był sukces, nie jezdziłem wcześniej 1:22xx wiec nie liczyłem na wiecej. W pierwszym wyscigu szybszym BMW udało mi sie trzymać w pierwszej 5tce, i przez kilka okrążeń jechałem na zderzaku szybkiego Osy. Na 8-9 kółku na 1 zakręcie prZed osą pojawil się jakiś dublowany zawodnik (chyba Aras) i osa przychamował, ja nie zdążyłem i delikatnie zachaczyłem auto Osy. Mi udało sie opanować auto, Osa niestety poleciał poslizg. Poźniej pogoń ca czołówką i nie wiem jak ale dojchałem na 2 miejscu. Poczułem że można na tym torze coś ugrać dzis.. Niestety start 2 wyscigu, przede mną Osa i odrazu po starcie Osa zaczął lagować. Efektem tego musiałem przychamować i zostałem uderzony albo zjawą Osy albo Adim który był za mną. Efekt 100% uszkodzeń auta, problemy z chamowaniem, skręcaniem, na szczęscie bez uszkodzeń silnika. Na hasło Danteze co sie stało, odpowiedziałem że był lag i mam rozwalone auto. Nie było decyzji o restarcie wiec postanowiłem powalczyć jeszcze w tym wyścigu. Wiedziałem że jak zjade na 1 kółku to nie starczy mi paliwa na 27 okrążen.. stąd decyzja by jechac wolniej, ale spróbować przejechać kilka okrążeń. po 8 kółku zjechałem do pitu i rozpocząłem pościg. Pod koniec wyścigu opony już nie trzymały ale udało sie dojechać na 6 miejscu. Co i tak uważam za duży sukces. Pojawiły sie pytania czy mogłem zjechać wczesniej, i czy mimo tego nie powiniennem pojechać 2 pitstopu. Lag na torze nie jest zależny ode mnie i do tej pory takie zdarzenia powodowały restart wyścigu (to było 1 kółko). Tak sie jednak nie stało. Mając ambicje na podjum jechałem uszkodzonym autem, nie mogac nawiązać walki. Dlatego w mojej opini kara którą otrzymałem jest nieadekwatna i nie sprawiedliwa. Oczywiście jeżeli zostanie utrzymana w mocy, chciałbym by zostało to potwierdzone że wypadek spowodowany lagiem nie zwalnia z określonego zjazdu do pitstopu. Nie może być tak że ten kto głośniej krzyczy, jest inaczej traktowany. Ja zglosilem uszkodzenia i jechałem dalej.
 7. Husaria Racing Team (HRT) - Fabio Tiger
 8. Tigerrrkotek #07 / Mercedes i BMW M3
 9. Identyczne jak w sezonie 1?? Buhahaha. Jak już musimy jeździć kilkoma autami to niech będą,to auta seryjne. Nie rozumiem dlaczego ktoś musi dokładać jakieś części, później auta nie zachowują się tak jak powinny
 10. Tiger / McLaren MP4 12C GT3 / Von Ryan Racing #60
 11. Z takim czasem to chyba w PRO.. To pytanie do organizatorów, ale zakładając że nie będzie pełnego lobby, będzie nami miło że ktoś nowy pojedzie.
 12. Tigerrrkotek / 07 / Mercedes-Benz SLS AMG GT3
 13. Dziś przyszła kierownica, postaram sie pojechać
 14. Tigerrrkotek ? 07